Rustykalna drewniana szafa

Více pohledů

Smrková skříň Country New 19

26 490 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: v demontu
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 120 cm
Výška 190 cm
Hloubka 65 cm
Popis

Smrková skříň Country New 19

I výběr skříně je velmi důležitý. Jedná se o druhé nejdůležitější vybavení ložnice po lůžku. Jednou z nejoblíbenějších skříní je šatní skříň s dveřmi. Je to zejména z toho důvodu, že skříně s dveřmi vám usnadní přístup k vašemu oblečení či potřebám. A co je nejlepší? Kvalitní a hezká skříň může změnit vzhled z moderního na tradiční styl či naopak. Tato šatní skříň Country New 19 dokáže kombinovat obojí. Jak rustikální, tak i moderní styl.

K výrobě skříně bylo použité smrkové dřevo, které se řadí k měkkým dřevinám. Nelekejte se slovnímu spojení “měkká dřevina”. Tento použitý materiál je velmi houževnatý a pevný. Navíc má jednu z nejkrásnějších přírodních struktur, kterou milovníci přírody jistě ocení. K závěrečnému ošetření byla použitá šedá barva, která ale přírodní kresbu nepřekrývá, naopak ji zvýrazní. Použitá barva je originální a několik let byla míchána a zkoušena, než se namíchal požadovaný odstín, který by tomuto typu materiálu vyhovoval na 100%. Proto jsme si jistí, že totožně barevný nábytek jistě nikde jinde nezahlédnete. Skříň je na pouhý pohled velmi jednoduchá, ale plně funkční. Za dveřmi najdete tyč na zavěšení oblečení a vespod jednu polici. Aby byl úložný prostor více využitý, na pravé části dveří byly umístěné tři litinové háčky v krásném provedení.

S touto skříní dokonale doplníte rustikální styl v nadčasovém designu. Hodí se jak do ložnice, tak i do předsíně, kde její vzhled můžete podpořit s krásnými industriálními dekoracemi či květinovými textiliemi a dalším nábytkem z této kolekce, jako je nízké lůžko nebo jedna z našich komod.

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Smrkové dřevo
Šířka 120 cm
Hloubka 65 cm
Styl rustikální nábytek
Výška 190 cm
Lhůta pro provedení 4 - 6 týdnů
Stav produktu v demontu
Záruka 2 roky
Místo určení Chodba, Ložnice
ID PRODUKTU 3501
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha