Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Smrková skříň Country New 19

31 390 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: sestaven

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 120 cm
Výška  190 cm
Hloubka 65 cm

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrková skříň Country New 19

I výběr skříně je velmi důležitý. Jedná se o druhé nejdůležitější vybavení ložnice po lůžku. Jednou z nejoblíbenějších skříní je šatní skříň s dveřmi. Je to zejména z toho důvodu, že skříně s dveřmi vám usnadní přístup k vašemu oblečení či potřebám. A co je nejlepší? Kvalitní a hezká skříň může změnit vzhled z moderního na tradiční styl či naopak. Tato šatní skříň Country New 19 dokáže kombinovat obojí. Jak rustikální, tak i moderní styl.

K výrobě skříně bylo použité smrkové dřevo, které se řadí k měkkým dřevinám. Nelekejte se slovnímu spojení “měkká dřevina”. Tento použitý materiál je velmi houževnatý a pevný. Navíc má jednu z nejkrásnějších přírodních struktur, kterou milovníci přírody jistě ocení. K závěrečnému ošetření byla použitá šedá barva, která ale přírodní kresbu nepřekrývá, naopak ji zvýrazní. Použitá barva je originální a několik let byla míchána a zkoušena, než se namíchal požadovaný odstín, který by tomuto typu materiálu vyhovoval na 100%. Proto jsme si jistí, že totožně barevný nábytek jistě nikde jinde nezahlédnete. Skříň je na pouhý pohled velmi jednoduchá, ale plně funkční. Za dveřmi najdete tyč na zavěšení oblečení a vespod jednu polici. Aby byl úložný prostor více využitý, na pravé části dveří byly umístěné tři litinové háčky v krásném provedení.

S touto skříní dokonale doplníte rustikální styl v nadčasovém designu. Hodí se jak do ložnice, tak i do předsíně, kde její vzhled můžete podpořit s krásnými industriálními dekoracemi či květinovými textiliemi a dalším nábytkem z této kolekce, jako je nízké lůžko nebo jedna z našich komod.

Skříň je dodávána již smontovaná.

Další informace

Kolekce Country
Materiál Smrkové dřevo
Šířka 120 cm
Hloubka 65 cm
Styl Rustikální nábytek
Výška 190 cm
Stav produktu sestaven
Záruka 2 roky
Místo určení Chodba, Ložnice
ID PRODUKTU 3501
Dotaz k produktu

Chcete se nás na něco zeptat?

* Povinné údaje


Další produkty z této kategorie

Recenze

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    Zdeňka25.11.2019

    Nádherný kus nábytku. Skříň je sice těžší, ale je to prostě robustní dřevěná skříň. Alespoň něco vydrží.

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha

-->