Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Úsporné a trvanlivé předsíňové stěny

Jak vybrat předsíňové stěny či věšáky?

Velikost vstupní místnosti nebo chodby, je třeba mít na paměti při výběru vhodného nábytku. Tento prostor vyžaduje mnohem více, než všechny ostatní prostory v domě či bytě. Nábytek pro chodby by měl zabírat co nejméně místa, ale zároveň musí poskytnout dostatek úložného prostoru na vše, co potřebujete, abyste vytvořili funkční a útulnou chodbu.

Pokud vás přestaly bavit jednoduché, kovové věšáky a vzpříčené botníky, které vypadají jednoduše a vydrží stejně dlouho, jako vaše plátěné sezónní tenisky, našli jste správné řešení. Na Seart.cz najdete věšákové stěny a další nábytek, který je úsporný a velmi trvanlivý.

Jak vybavit předsíň?

Druhým krokem bude dekorace pro vstupní místnost. Aby předsíň zaujala na první pohled, budete ji muset nějakým způsobem vyšperkovat. Zajisté jste si ale vědomi toho, že chodba má být vzdušná a nemá obsahovat spoustu malých drobností. I na tento krok jsme mysleli, a proto pro vás byly navrhnuty funkční a esteticky propracované věšákové stěny, ke kterým není potřeba přidávat nespočet další dekorace. Sama věšáková stěna s kovovými háčky dodá předsíni či chodbě neodolatelný šarm a design po mnoho let.

Co všechno u nás do předsíně najdete?

Vybrat můžete podle vašich potřeb i podle prostoru. Nabízíme kompletní věšákovou stěnu i s lavicí, ke které lze přikoupit vhodné a kompletní vybavení pro větší vstupní místnost. Úžasně a oku lahodící vzhled poskytne jeden z našich moderních dřevěných botníků, které se stanou dokonalou kombinací k věšákové stěně. Naopak do menšího prostoru bude vyjímečnou volbou jednoduchý panel s věšáky, jenž lze obohatit o malý botník. K optickému zvětšení prostoru pomůžete tak, že ke dveřím umístíte zrcadlo. Pokud je váš prostor přece jen velkorysejší, můžete vybírat z dalšího nábytku, jako jsou skříně , které lze použít jako úložný prostor pro větší potřeby.

Vzdorovat kouzlu dřevěného nábytku je téměř nemožné. Máme pravdu? To je důvod, proč u nás najdete masivní nábytek v klasickém, ale i nadčasovém provedení vyrobený pouze z kvalitního dřeva, jako je smrk, dub, borovice či jedle.

 

 
 
Nejčastěji prodávané věšáky jsou vyrobeny ze dřeva, protože zaručují odolnosti a 100% využití po mnoho let. Nejlepší volbou je věšáková stěna s lavicí k sezení, pod kterou je umístěn botník.
1

DŘEVĚNÝ VĚŠÁK - JAKÝ VYBRAT?

Věšákové stěny a věšáky ze dřeva budou perfektním vybavením do stylové chodby. Naše nabídka zahrnuje široký výběr nábytku do chodeb a předsíní. Jedním z funkčních řešení je dřevěný věšák. Tento kus nábytku kombinuje věšák, police, a prostorné šuplíky. Někdy je věšáková stěna také vybavena zrcadlem. Nabízíme borovicové, bukové a smrkové věšáky a věšákové stěny. Jsou k dispozici v různých povrchových úpravách - naolejovaných, lakovaných a voskovaných. Věšáky a věšákové stěny z naší nabídky jsou v různých stylech, jako je rustikální, provensálský nebo klasický.

Jaký design věšáků a skříní zvolit?

Současným trendem je bílý dřevěný nábytek, a právě tuto barvu věšáků a šatních skříní budeme nejčastěji volit. To je dobře, zejména proto, že bílá šatní skříň nebo bíle natřený věšák místnost určitě opticky rozšíří, dodá jí jasnost a přehlednost. Bílé věšáky a bílý nábytek do předsíně dobře fungují ve skandinávských interiérech. Rustikální věšáky se také rády objevují v podobě běleného nábytku, často s dalšími výraznými skvrnami.

Dřevěný věšák na oblečení ve vintage stylu bude vypadat skvěle i ve světlém provedení, které se hodí do každého interiéru ve starém stylu. Retro šatní skříně se těší obrovské oblibě a jejich nabídka je natolik pestrá, že si každý snadno najde model, který se bude hodit k historickému období, v němž je zařízena předsíň. Šatní skříň s ratanovými zásuvkami krásně zapadne do rustikálního interiéru, zatímco bílá šatní skříň s dřevěnými zásuvkami je nejlepší volbou nejen pro skandinávský styl, ale také pro klasický, provensálský a moderní interiér. Moderní panelový věšák se zrcadlem lze efektivně osvětlit, což mu dodá jedinečnou atmosféru, zatímco borovicová skříň nebo věšáky ze smrkového dřeva úspěšně poslouží jako nábytek do předsíně ve stylu horalů. Jednoduchý, nezdobený dřevěný věšák si oblíbíte v industriálním stylu, stejně jako v rustikálním stylu, který se vyhýbá okázalosti. Věšáky z masivního dřeva jsou tou nejlepší a dlouhodobou investicí do předsíně, díky níž budou naše domovy funkčnější a módnější.

VĚŠÁKOVÁ STĚNA DO CHODBY

Věšáková stěna je opatřena věšáky a policemi. Zabírá málo místa a umožňuje umístit pod stěnu ještě další skříňky a vytvořit tak další úložný prostor. Dřevěná stěna je prvkem, který vyzdobí naši chodbu. Bílá věšáková stěna do chodby bude jemným nádechem, který dodá interiéru eleganci. 

MASIVNÍ DŘEVĚNÉ VĚŠÁKY

Chodba je důležitou místností v našem domě. Obvykle je velmi malá a trávíme v ní minimum času. Ale je to první místnost, ve které vítáme hosty, což je důvod, proč mít i chodbu stylově zařízenou. Milovníci rustikálního stylu si mohou vybrat masivní věšákové stěny a věšáky ze dřeva vybavených robusními háčky a kováním. Pro ty, kteří mají rádi provensálský styl, doporučujeme bílé věšáky. Milovníci klasiky si oblíbí jednoduché a praktické věšáky v klasické barvě dřeva.

-->