Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Pojezdy pro jednokřídlé dveře

Co jsou to pojezdy pro jednokřídlé dveře?

Kolejnice pro jednokřídlé posuvné dveře jsou základním typem posuvného systému. Je nejlepším řešením, pokud je v bytě málo místa nebo pokud není možné instalovat typické dveřní křídlo.

Proč zvolit tento systém?

Tento systém je vynikající volbou, která v bytě plní nejen samozřejmé funkce, ale je také jeho nespornou ozdobou. Aby skutečně plnil i estetickou funkci, je nutné zvolit model v souladu se stylem interiéru. Díky široké nabídce produktů můžete model snadno přizpůsobit klimatu svého domova. Mezi nabízenými běhouny jsou jak decentní vzory vhodné do boho nebo moderních interiérů, tak výrazné a charakterní modely, které dokonale odrážejí chladné tóny loftů

Proč nakoupit zrovna u nás?

Běhouny pro jednokřídlé posuvné dveře jsou výrobky, jejichž kvalita a odolnost vyniká nad konkurencí. Vizuální podobnost je pouze klamná, protože navrhované modely se skládají z mnohem silnějších a pevnějších součástí. Robustnost nabízeného sortimentu je zárukou bezpečnosti a bezproblémového používání systémů po dlouhou dobu.

 
 
Vyberte si z kovových pojezdů pro jednokřídlé posuvné dveře – uchycení na stěnu i strop a mnoho možností úchytů.
1

Jak si vybrat pojezdy pro jednokřídlé posuvné dveře?

Pokud si nejste jisti výběrem, protože naše nabídka pojezdů pro jednokřídlé posuvné dveře je opravdu široká, pak si dejte na čas. Správný výběr totiž ovlivňuje hned několik faktorů. Pokud se zaměříme pouze na estetiku v interiéru, tak by měly pojezdy zcela odpovídat danému stylu. A ladit byste je neměli pouze s deskou posuvných dveří, ale s celou místností. Pokud jste se vydali rustikálním stylem a výraznou deskou s kresbou dřeva a viditelnými suky, pak ji skvěle doplníte zdobenými kovovými pojezdy. Vybírat můžete z masivních i jemnějších zdobených tvarů, které na první pohled podtrhnou rustikální atmosféru. 

Zamilovali jste si posuvné dveře a váš plán je vytvořit příjemný otevřený prostor ve vzdušném loftovém bytě? Pak vybírejte pojezdy pro jednokřídlé posuvné dveře jednodušší, v klasických tvarech a klidně i v barevných odstínech rzi. Ta bude skvěle doplňovat moderní spotřebiče a loftový střídmý styl. 

Ovšem posuvné dveře se skvěle vyjímají i v minimalistických domácnostech či těch, které jsou zařízené ve stylu moderního vintage. Dřevěné posuvné dveře nebo ty se skleněnými výplněmi si však v tomto stylu žádají co nejjednodušší pojezdy. Vybírejte tedy ty s rovnými liniemi, úzké a bez okrasných prvků. Díky tomu do místnosti posuvné dveře s pojezdem přinesou řád i styl s co nejmenší námahou. Tak jak to v minimalistické domácnosti má být.

Proč jsou pojezdy pro posuvné jednokřídlé dveře důležité?

Pojezdy pro posuvné dveře mají nejen funkci bezpečného uchycení, která je samozřejmě ta nejdůležitější, ale také esteticky doplňují masivní dřevěnou desku posuvných dveří a propůjčují jí styl, který se hodí ke zbytku zařízení v interiéru. Pojezdy pro posuvné jednokřídlé dveře si můžete vybrat v moderním až technologickém stylu v leštěné oceli, jednoduchém minimalismu i lehce pompézním vintage stylu. Širokou nabídku najdete i pro rustikální prostory. Zdobené ocelové pojezdy, zajímavé uchycení i propracované detaily na kovových plátech. 

Z čeho vyrábíme pojezdy pro posuvné jednokřídlé dveře?

Pojezdy pro posuvné jednokřídlé dveře udrží až 130 kilogramovou desku (vždy si to ověřte u popisku produktu). Důraz na odolnost a pevnost je tedy opravdu velký. Naše pojezdy jsou z oceli té nejvyšší kvality. Výsledkem zkušené práce s tímto materiálem je naprosté využití jeho potenciálu, a proto můžeme zaručit pevnost, odolnost a trvanlivost v průběhu času. Navíc se o tento materiál nemusíte nijak starat, tudíž vám to v domácnosti nepřidává další práci s úklidem.  

Je instalace pojezdů pro posuvné jednokřídlé dveře náročná?

Instalaci zvládnete sami, ale i proces výběru a všech možností může být lehce matoucí, proto jsme pro vás připravili Průvodce posuvnými dveřmi a tam najdete všechny varianty a možnosti zavěšení, vše potřebné pro instalaci i rozsáhlé nejčastější dotazy, na které se naši spokojení zákazníci ptali nejčastěji. Nebojte se udělat velkou změnu ve vašem bytě. Posuvné dveře jsou nejen praktické pro ušetření místa, ale i velice estetickou záležitostí. Vyberte si z mnoha možností desek pro posuvné dveře a také pojezdů pro posuvné jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. Vše záleží pouze na vašem stylu a vkusu, protože tyto dveře jsou variabilní a lze je instalovat téměř kamkoliv.

 

-->