Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

VODOVODNÍ BATERIE

Hledáte retro vodovodní baterie?

Už nehledejte! Projděte si kolekci vodovodních baterií a sprchových hlavic SEART a jistě najdete vaši vysněnou součást koupelny nebo kuchyně. Tvary sprchových hlavic, zdobení mosazných kohoutků a jemné reliéfy v současné nabídce chybí, a proto jsme s odkazem na tuto krásnou část historického designu zařadili do naší nabídky i tyto vodovodní baterie. Vybírat si můžete z barevných variant – černé, zlaté nebo mosazné. Díky netypickým barvám se hodí tyto retro vodovodní baterie jak do domácností v retro, rustikálním nebo provance stylu, tak ale i do moderních loftových bytů. Nebojte se odlišit a zvolte retro baterie v moderním provedení.

Do jaké koupelny zvolit retro vodovodní baterii?

Výrazné retro vodovodní baterie mohou sehrát svou roli v malé i velké koupelně s vanou i sprchovým koutem. Vyberte si v naší nabídce nástěnné i stojací vodovodní baterie s propracovanými detaily. Jemné zdobení, ladné tvary výtoku a pohodlné kohoutky na regulaci teploty vody zajistí, že se ve své koupelně budete cítit jako v lázních. Ačkoliv svým vzhledem vypadají baterie retro, jsou vyrobeny v kombinaci s moderními technologiemi, aby vám dlouho a dobře sloužily. 

Jakou vodovodní baterii zvolit do kuchyně?

V kuchyni oceníte nástěnné i stojánkové vodovodní baterie s vyšší keramickou hlavicí. Kuchyňské baterie jsou doplněny moderními perlátory, které šetří vodu při každém otočení kohoutku. Do kuchyně vyberte baterii s otočným výtokem, aby vás pevně stojící výtok neomezoval. V této kategorii najdete baterie se starožitným efektem i jednodušší a designově velice zajímavé kousky. 

 
 
Vaše vysněná koupelna je na dosah! Koupelnové mosazné baterie jako z minulosti přivolávají v novém stylu staré časy.
2

Jak vybrat vodovodní baterii?

Vybíráte si do svého domova nové vodovodní baterie, ale žádné nejsou dostatečně stylové? Máme pro vás v nabídce designové baterie do koupelny i kuchyně, které nenajdete v každém e-shopu nebo kamenném obchodě. Stylové vodovodní baterie ve zlaté, černé či mosazné barvě si zamilujete na první pohled! Retro styl, pokud se do interiéru umístí citlivě, dokáže vytvořit unikátní atmosféru – a to i takovou “maličkostí” jako je baterie v koupelně či kuchyni. 

Jaké vodovodní baterie nabízíme?

V kategorii najdete ve stejném stylu všechny potřebné koupelnové baterie. Proto můžete sjednotit i několik koupelen s jiným zařízením v domě. Sprchová baterie s velkou dešťovou sprchou i netradiční ruční sprchou ve zlaté barvě bude ladit s umyvadlovou baterií a v další koupelně například s baterií na vanu. Designové vodovodní baterie do kuchyně si můžete vybrat ve variantách: nástěnná a stojánková

Do koupelny i do kuchyně?

Baterie do koupelny i kuchyně podléhají každodennímu používání a je proto vybírat pouze kvalitní materiály a pečlivé zpracování. Toto si na první pohled všimnete – drobné dekorativní detaily či keramické doplňky ukazují, že na designu jsme si opravdu dali záležet. Retro vodovodní baterie do bytů 21. století však musí být nejen hezké, ale i funkční! Proto pracujeme s mosazí, keramickými hlavicemi nebo perlátory pro kuchyňské baterie. Netypický vzhled i barvy ocení nejen retro koupelny, ale i domácnosti zařízené industriálním či loftovým stylem. 

Velký výbě baterií na Seart.cz

Na našem e-shopu nakoupíte mosazné baterie, které vydrží dlouhá léta a zub času se jich při správné péči nijak nedotkne. Pokud si u nás vybíráte zařízení do koupelny, prohlédněte si i nabídku dekorací. Především dekorační kovové tabule vás jistě zaujmou estetikou starých reklam a nápisů. Vše vám doručíme zdarma a naší vlastní dopravou. 

Retro kohoutek má poměrně velký potenciál, který stojí za to znát. Takové armatury se mohou ukázat jako praktická volba pro ty, kteří usilují o útulnou atmosféru v koupelně nebo kuchyni. V mnoha případech vypadají retro baterie opravdu skvěle. Mnohdy mohou tyto kousky nabídnout precizní zpracování a vysokou kvalitu v kombinaci s atraktivní cenou. Rustikální baterie, které mohou být někdy spojovány s jistým druhem glamour, mohou dobře fungovat i v prostorách se zaměřením na tradici a útulnost. V průmyslových interiérech mohou být naopak zajímavým řešením loftové baterie. Možnosti jsou zde tedy opravdu široké. Je dobré zvážit, jakého efektu chcete s kohoutky dosáhnout. Zde můžete vytvářet výrazné a kontrastní kombinace, experimentovat, nebo se rozhodnout pro tlumené kombinace. Uživatel má tedy velkou volnost, která nabízí dokonce obrovské možnosti.

Jaké loftové baterie zvolit?

Vzhledem k tomu, že se vodovodní baterie vyrábějí v nejrůznějších variantách, může být rozhodování v této oblasti náročné. Při výběru armatur je třeba zohlednit individuální praktické potřeby, vlastní vkus a také to, jak zapadají do celkového uspořádání. Cena by neměla být jediným hlediskem, neboť cenové hledisko je třeba posuzovat ve vztahu ke kvalitě výrobku. Loftový kohoutek může v řadě případů vypadat v interiéru skvěle. Stojí za to zvážit vytvořené kombinace. V dekorativních interiérech mohou dekorativní vodovodní baterie skvěle doplnit uspořádání a v jemně zařízených místnostech mohou být zajímavým a poutavým akcentem. Na druhou stranu v mírně frenetickém nebo experimentálním interiéru mohou dobře fungovat kohoutky s tlumenějším stylem. V kuchyni nebo koupelně se zaměřením na půvab může být naopak decentním prvkem jednoduchá elegance. Možnosti jsou zde opravdu široké, takže výběr baterie je třeba pečlivě zvážit z mnoha hledisek.

Industriální vodovodní baterie - na co si dát pozor?

Při výběru vodovodních baterií se vyplatí věnovat pozornost jak praktickým, tak estetickým otázkám. Zde je třeba uvažovat mnohostranně. Jistě je třeba dbát na to, aby baterie technicky ladily s vaší vanou, sprchou nebo umyvadlem. Kromě toho je důležité, aby se baterie pohodlně používala. Z vizuálního hlediska je důležité zajistit, aby baterie stylově i barevně ladila s celkovým designem. Zde je jistě třeba věnovat pozornost detailům, protože detaily mohou často výrazně ovlivnit výsledný efekt a dojem z propracovaného uspořádání. Je dobré si pečlivě prohlédnout různé modely baterií a být rozhodný z hlediska vlastních očekávání. Konečné rozhodnutí by koneckonců mělo být informované.