Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

VODOVODNÍ BATERIE

Chcete pro svou koupelnu něco výjimečného? Vyberte si z exkluzivních vodovodních baterií. Zlatá, měděná nebo černá barva na nich není to nejzajímavější. Tvarem totiž připomínají minulost. Sprchové hlavice ve tvaru kalichu, zdobené reliéfy a detaily na mosazi, kohoutky a páčky na ovládání teploty vody. Vše v příjemném retro stylu, který v běžné nabídce neobjevíte. Retro se však netýká způsobu používání těchto mosazných vodovodních baterií!

Pohodlné nastavování teploty vody, zabudovaný perlátor pro snížení spotřeby i snadnou instalaci by ocenili jistě i ti, kteří si tento historický design užívali jako první. 

 

 
 
Vaše vysněná koupelna je na dosah! Koupelnové mosazné baterie jako z minulosti přivolávají v novém stylu staré časy.
1

Vybíráte si do svého domova nové vodovodní baterie, ale žádné nejsou dostatečně stylové? Máme pro vás v nabídce designové baterie do koupelny i kuchyně, které nenajdete v každém e-shopu nebo kamenném obchodě. Stylové vodovodní baterie ve zlaté, černé či mosazné barvě si zamilujete na první pohled! Retro styl, pokud se do interiéru umístí citlivě, dokáže vytvořit unikátní atmosféru – a to i takovou “maličkostí” jako je baterie v koupelně či kuchyni. 

V kategorii najdete ve stejném stylu všechny potřebné koupelnové baterie. Proto můžete sjednotit i několik koupelen s jiným zařízením v domě. Sprchová baterie s velkou dešťovou sprchou i netradiční ruční sprchou ve zlaté barvě bude ladit s umyvadlovou baterií a v další koupelně například s baterií na vanu. Designové vodovodní baterie do kuchyně si můžete vybrat ve variantách: nástěnná a stojánková

Baterie do koupelny i kuchyně podléhají každodennímu používání a je proto vybírat pouze kvalitní materiály a pečlivé zpracování. Toto si na první pohled všimnete – drobné dekorativní detaily či keramické doplňky ukazují, že na designu jsme si opravdu dali záležet. Retro vodovodní baterie do bytů 21. století však musí být nejen hezké, ale i funkční! Proto pracujeme s mosazí, keramickými hlavicemi nebo perlátory pro kuchyňské baterie. Netypický vzhled i barvy ocení nejen retro koupelny, ale i domácnosti zařízené industriálním či loftovým stylem. 

Na našem e-shopu nakoupíte mosazné baterie, které vydrží dlouhá léta a zub času se jich při správné péči nijak nedotkne. Pokud si u nás vybíráte zařízení do koupelny, prohlédněte si i nabídku dekorací. Především dekorační kovové tabule vás jistě zaujmou estetikou starých reklam a nápisů. Vše vám doručíme zdarma a naší vlastní dopravou.