Skříně a noční stolky pro ložnici

Seart svým zákazníkům a jejich požadavkům rozumí a snaží se jim vyhovět, proto chápeme, že noční stolky poskytují více než jen odkládací prostor pro sklenici vody s budíkem. S tímto ohledem vám chceme nabídnout širokou škálu nočních stolků zhotovených z vysoce kvalitním přírodních materiálů, jenž najdete v různých tradičních i netradičních tvarech vyhovujícím vašim potřebám a dekoru.

Důležitým aspektem pro výběr nočního stolku bude druh dřeva, povrchová úprava a samotný tvar. Rozhodněte se, zda kupujete kompletní vybavení ložnice nebo chcete váš stávající nábytek obohatit o nový stolek. Jestliže milujete pocit rustikálního tepla v tmavém, doporučujeme borovicové noční stolky. Pokud však jste přesným opakem a upřednostňujete jednoduchost a světlou barvu, prohlédněte si noční stolky z kolekce Sara a Vintage. Jestliže vám ani tento druh nočních stolků nevyhovuje a hledáte plné tvary nadčasového designu, zvolte noční stolky se sofistikovanými kovovými detaily.

Naše dřevěné stolky se snadno udržují a díky použitému materiálu a ekologické povrchové úpravě se nemusíte bát o své zdraví. Na výrobu byly použity čistě přírodní materiály.

 
 
Noční stolek je malým ale nezbytným kusem nábytku v každé domácnosti. Nabízíme noční stolky ze dřeva v různých stylech, provedeních i rozměrech, stolky s dvířky i se zásuvkami. Stolky z bukového, dubového i borovicového dřeva, ale i z exotických dřevin ..
1