Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Dřevěné noční stolky do ložnice

Seart svým zákazníkům a jejich požadavkům rozumí a snaží se jim vyhovět, proto chápeme, že noční stolky poskytují více než jen odkládací prostor pro sklenici vody s budíkem. S tímto ohledem vám chceme nabídnout širokou škálu nočních stolků zhotovených z vysoce kvalitním přírodních materiálů, jenž najdete v různých tradičních i netradičních tvarech vyhovujícím vašim potřebám a dekoru.

Jestliže máte k dispozici malé prostory, jistě jste nuceni rozhodnout se pro menší noční stolky. Zároveň ale potřebujete pořádný noční stolek s řádným úložištěm pro vaše potřeby. Nemějte obavy! Níže najdete různé modely nočních stolků, které bez ohledu na velikost prostoru pojmou veškeré vaše důležité potřeby. Nabízíme malé, ale prostorné noční stolky, které můžete umístit do malého prostoru. Jedná se úzké stolky, které jsou konstruované spíše do výšky a obsahují tři prostorné zásuvky. Pro větší místnosti se váš výběr stolku může rozšířit. Zde už se kreativitě meze nekladou. Chcete-li noční stolky pro rustikální styl či noční stolky pro moderní, industriální nebo tradiční styl? Zajisté si z těchto možností vyberete svůj noční stolek, který se stane vaší oblíbenou součástí ložnice.

Stylové noční stolky s krásnými ručně kovanými rukojeťmi budou ideální pro robustní lůžka. Naopak noční stolky bez rukojetí budou ideální volbou pro městské moderní byty s jednoduchým či nízkým lůžkem. Nezapomínejte, že noční stolek hraje velmi důležitou roli ve vaší ložnici. Vybavte svou místnost klidu a odpočinku funkčním nábytkem, který vám bude sloužit dlouhá léta a jeho vzhled každým rokem nabyde na své kráse. Na Seart.cz můžete vybírat kompletní vybavení do ložnice, jako jsou noční stolky, lůžka, komody, ale i šatní skříněNavíc se nemusíte strachovat o své zdraví, veškerý nábytek je vyrobený z přírodních a ekologických materiálů, které podpoří kvalitní spánek. 

 
 
Noční stolek je malým ale nezbytným kusem nábytku v každé domácnosti. Nabízíme noční stolky ze dřeva v různých stylech, provedeních i rozměrech, stolky s dvířky i se zásuvkami. Stolky z bukového, dubového i borovicového dřeva, ale i z exotických dřevin ..
1

DŘEVĚNÝ NOČNÍ STOLEK - JAKÝ VYBRAT?

Noční stolek - nenápadný kus nábytku, který však hraje důležitou roli v každé ložnici. Naše nabídka zahrnuje široký výběr nočních stolků. Máme dřevěné noční stolky z borovice, buku, smrku a dubu. Všechny stolky jsou vyrobeny velmi pečlivě. Jsou ošetřeny olejem, voskem nebo lakem v různých barvách. Každý dřevěný noční stolek z naší nabídky je praktický a zároveň je zajímavým doplňkem. 

DŘEVĚNÝ NOČNÍ STOLEK DO LOŽNICE

Pro menší ložnice doporučujeme úzké noční stolky se šuplíky. Naše nabídka zahrnuje také standardní noční stolky ze dřeva se šuplíky, policemi a praktickými skříňkami. Noční stolek spolu s postelí z naší nabídky vytvoří ve vaší ložnici idylickou atmosféru.

NOČNÍ STOLEK - IDELÁLNÍ NÁBYTEK DO LOŽNICE?

Rustykální noční stolky jsou ideální k masivním dřevěným postelím. Jsou vybaveny kovovými rukojeťmi a šuplíky. S moderními postelemi nejlépe ladí jednoduché noční stolky bez rukojetí. Pokud máte rádi klasický styl, vyberte si standardní noční stolek v přírodní barvě dřeva. Bez ohledu na styl, stojí za to kombinovat dřevěné skříně a dřevěné noční stolky.