Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Dřevěné noční stolky do ložnice

Jaké noční stolky nabízíme?

Seart svým zákazníkům a jejich požadavkům rozumí a snaží se jim vyhovět, proto chápeme, že noční stolky poskytují více než jen odkládací prostor pro sklenici vody s budíkem. S tímto ohledem vám chceme nabídnout širokou škálu nočních stolků zhotovených z vysoce kvalitním přírodních materiálů, jenž najdete v různých tradičních i netradičních tvarech vyhovujícím vašim potřebám a dekoru.

Máte malou ložnici?

Jestliže máte k dispozici malé prostory, jistě jste nuceni rozhodnout se pro menší noční stolky. Zároveň ale potřebujete pořádný noční stolek s řádným úložištěm pro vaše potřeby. Nemějte obavy! Níže najdete různé modely nočních stolků, které bez ohledu na velikost prostoru pojmou veškeré vaše důležité potřeby. Nabízíme malé, ale prostorné noční stolky, které můžete umístit do malého prostoru. Jedná se úzké stolky, které jsou konstruované spíše do výšky a obsahují tři prostorné zásuvky. Pro větší místnosti se váš výběr stolku může rozšířit. Zde už se kreativitě meze nekladou. Chcete-li noční stolky pro rustikální styl či noční stolky pro moderní, industriální nebo tradiční styl? Zajisté si z těchto možností vyberete svůj noční stolek, který se stane vaší oblíbenou součástí ložnice.

Jaký styl nočního stolku potřebujete?

Stylové noční stolky s krásnými ručně kovanými rukojeťmi budou ideální pro robustní lůžka. Naopak noční stolky bez rukojetí budou ideální volbou pro městské moderní byty s jednoduchým či nízkým lůžkem. Nezapomínejte, že noční stolek hraje velmi důležitou roli ve vaší ložnici. Vybavte svou místnost klidu a odpočinku funkčním nábytkem, který vám bude sloužit dlouhá léta a jeho vzhled každým rokem nabyde na své kráse. Na Seart.cz můžete vybírat kompletní vybavení do ložnice, jako jsou noční stolky, lůžka, komody, ale i šatní skříněNavíc se nemusíte strachovat o své zdraví, veškerý nábytek je vyrobený z přírodních a ekologických materiálů, které podpoří kvalitní spánek. 

 
 
Noční stolek je malým ale nezbytným kusem nábytku v každé domácnosti. Nabízíme noční stolky ze dřeva v různých stylech, provedeních i rozměrech, stolky s dvířky i se zásuvkami. Stolky z bukového, dubového i borovicového dřeva, ale i z exotických dřevin ..
1

Dřevěné noční stolky - malé, ale velmi důležité!

Pohodlně zařízená ložnice je snem každého z nás. Pohodlný prostor pro spaní však není jen o pevné dřevěné posteli a komodě na ukládání prádla. Vždyť co bychom dělali s knihou, kterou čteme před spaním, nebo se sklenicí vody, kterou jsme si připravili na noc, kdybychom je neměli kam odložit? Není nic horšího, než když musíte vylézt zpod teplých peřin, abyste přinesli noviny na stůl. Proto je noční stolek nebo noční stolek naprosto nezbytným kusem nábytku v každé ložnici! Noční stolky se vyrábějí v nejrůznějších podobách, takže si každý snadno najde něco vhodného pro sebe. Příznivce praktického minimalismu potěší klasický noční stolek, zatímco milovníkům ukládání různých drobností v blízkosti postele přijde vhod noční stolek se zásuvkami. Vyberte si takový noční stolek, který snadno pojme všechny předměty, které chcete mít neustále po ruce, a zároveň takový, který zapadne do prostoru vedle postele, aniž by omezoval přístup k ní.

DŘEVĚNÝ NOČNÍ STOLEK - JAKÝ VYBRAT?

Noční stolek - nenápadný kus nábytku, který však hraje důležitou roli v každé ložnici. Naše nabídka zahrnuje široký výběr nočních stolků. Máme dřevěné noční stolky z borovice, buku, smrku a dubu. Všechny stolky jsou vyrobeny velmi pečlivě. Jsou ošetřeny olejem, voskem nebo lakem v různých barvách. Každý dřevěný noční stolek z naší nabídky je praktický a zároveň je zajímavým doplňkem. 

DŘEVĚNÝ NOČNÍ STOLEK DO LOŽNICE

Noční stolek je malý, ale velmi užitečný kus nábytku. Abyste však mohli plně využívat funkčnost nočního stolku, je třeba při nákupu zohlednit několik důležitých bodů. Noční stolek by měl být výškově sladěn s postelí. Postel s vysokým rámem bude vyžadovat dřevěný noční stolek s vysokými nohami, ale pokud spíte na nízké dřevěné posteli nebo dokonce na samotné matraci, měl by být ve vašem zájmu nízký noční stolek. Zvažte, kolik předmětů budeme ukládat do nočního stolku. Dřevěné noční stolky se zásuvkami jsou dobrým nápadem pro lidi, kteří kolem sebe hromadí spoustu drobností a chtěli by je mít nějak roztříděné. Pokud je naším nejlepším přítelem před spaním dobrá kniha, zajímavý časopis a láhev minerálky, zvolme noční stolek s dvířky, který pojme i objemnější předměty. Noční stolek je možností pro ty, kteří mají rádi skromnost a pořádek. Na malou desku stolku můžeme umístit to nejnutnější, co potřebujeme před spaním: sklenici vody, mobilní telefon a léky. Při rozhodování o dřevěném nábytku do ložnice se ujistěte, zda jsou nabízené noční stolky vyrobeny výhradně z masivního dřeva. Ujistěte se, že všechny součásti fungují hladce a tiše - nikdo z nás by si nechtěl koupit dřevěný noční stolek s vrzajícími dvířky nebo zasekávajícími se zásuvkami. Řídíme-li se výše uvedenými zásadami a vlastními očekáváními a dobrým vkusem, máme možnost zakoupit krásné, praktické a módní dřevěné noční stolky, které nám budou sloužit po mnoho let.

Pro menší ložnice doporučujeme úzké noční stolky se šuplíky. Naše nabídka zahrnuje také standardní noční stolky ze dřeva se šuplíky, policemi a praktickými skříňkami. Noční stolek spolu s postelí z naší nabídky vytvoří ve vaší ložnici idylickou atmosféru.

NOČNÍ STOLEK - IDELÁLNÍ NÁBYTEK DO LOŽNICE?

Rustykální noční stolky jsou ideální k masivním dřevěným postelím. Jsou vybaveny kovovými rukojeťmi a šuplíky. S moderními postelemi nejlépe ladí jednoduché noční stolky bez rukojetí. Pokud máte rádi klasický styl, vyberte si standardní noční stolek v přírodní barvě dřeva. Bez ohledu na styl, stojí za to kombinovat dřevěné skříně a dřevěné noční stolky. Veškerý nábytek do ložnice by měl být vyroben ze dřeva. Dřevěný nábytek je nejen hezčí a odolnější než nábytek z jiných materiálů, ale dřevo je také surovina, která nám umožňuje být blíže přírodě. Dřevěné postele, dřevěné noční stolky, komody z masivního dřeva - to jsou výrobky, které nám poskytují pohodlný odpočinek po náročném dni. V ložnici s dřevěným nábytkem je spánek klidnější, efektivnější a zdravější. Nejlepší je, když je veškerý nábytek v ložnici vyroben ze stejného druhu dřeva, pak k sobě barevně ladí, a když se rozhodneme pro nábytek ze stejné řady, nebo dokonce pro hotovou sestavu nábytku do ložnice, budou k sobě jednotlivé kusy ladit i stylově. Můžeme se rozhodnout pro tradiční a úsporné řešení a zvolit klasický noční stolek z borovice nebo noční stolek ze smrku. Pokud utratíte o něco více, budete si moci pořídit masivní dubový noční stolek nebo bukový noční stolek. Krásně se prezentuje také mahagonový noční stolek, který je dodáván převážně v bílé barvě. Bílý noční stolek je dobrou volbou do mnoha pokojů. Dřevěný bílý nábytek je dobře vidět v ložnici ve skandinávském stylu, v romantické, rustikální, provensálské nebo moderní ložnici. Do interiérů v retro stylu můžeme vložit bělený noční stolek nebo starý dřevěný noční stolek. Moderní ložnici skvěle doplní noční stolek ve výrazné a odvážné barvě. V klasických interiérech se dobře uplatní dřevěný nábytek s nadčasovými tvary. Ať už je vaše ložnice místnost plná různého nábytku a dekorací, nebo ji zařizujete spíše v minimalistickém stylu, noční stolek patří k vybavení, které v ní rozhodně nesmí chybět. Díky rozmanité nabídce nočních stolků a skříněk je snadné sladit nábytek s jakýmkoli interiérem.