Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Nohy k nábytku

Proč vybrat nábytkové nohy?

Vyberte si jednotlivé nohy k nábytku a upravte či modernizujte svůj stávající nábytek a dodejte bydlení novou jiskru. Dejte nový šmrnc vašemu nábytku pouhým postavením na designové kovové nohy. Malý krok povznese celou atmosféru pokoje. Kovové nohy ladí s minimalistickým, industriálním a mnohdy i moderním venkovským designem, který je oblíbený na chalupách a staveních.

K čemu se hodí kovové nohy?

Ocelové nohy vynikají svou dlouhou životností i vysokou nosností. Nebojte se zmodernizovat starší komodu či kredenc, noční stolek, stoličku a další kousky, které vás budou ještě dlouho těšit každý den.

Jak se starat o nábytkové nohy? 

Kovové podnože jsou ideální volbou, jejich údržba je naprosto jednoduchá. Nohy můžete čas od času otřít vlhkým hadrem a odstranit tak nastřádaný prach, jinak podnože žádnou speciálníúdržbu nepotřebují. Už ve výrobě podnože prochází povrchovou úpravou, která zajistí dlouhou životnost produktu.

 

 
 
1

Nábytkové nohy - základní informace

V mnoha případech se mohou nábytkové nohy ukázat jako velmi zajímavé řešení v oblasti vybavení interiéru. Použití těchto prvků nabízí velké možnosti. Zájemci si mohou nábytek do jisté míry přizpůsobit a vytvořit zajímavé kombinace. Určitě stojí za to zvážit zavedení nohou do upravovaného prostoru. K dispozici jsou různé modely těchto zařízení, které poskytují velkou volnost. Množství dostupných řešení zároveň ztěžuje konečné rozhodnutí. Není pochyb o tom, že nábytkové nohy mohou v mnoha případech skvěle vypadat a zároveň být funkční. Vyplatí se pečlivě analyzovat své preference v oblasti nábytkového kování a zvážit, jaké potřeby v této oblasti máte. Nastavitelné nábytkové nohy mohou být často praktickou volbou. Je důležité dbát na praktickou i vizuální stránku uspořádání a dobře se připravit na rozhodovací proces. Doporučujeme pečlivě naplánovat návrh interiéru a stanovit rozpočet, který chcete na tento účel vyčlenit. Nábytkové nohy se mohou dobře hodit pro skříně a další nábytek. Jejich použití může být zajímavým nápadem při zařizování místností, jako je chodba, obývací pokoj, jídelna nebo ložnice. Možnosti jsou zde opravdu rozsáhlé, takže je dobré mít o tom určité povědomí.

Nábytkové nohy - k čemu se hodí?

Pomocí kovových nebo ocelových stolových nohou si můžete stůl nebo celou pracovní plochu zařídit sami. Stačí přišroubovat nohy k dřevěné desce a vytvoříte tak průmyslový nebo starý pracovní stůl, případně i rýsovací stůl pro tvorbu výkresů a návrhů. Kromě nábytkových noh pro stoly a psací stoly (vysoké nohy) nabízíme také nízké nábytkové nohy, ze kterých můžeme sestavit zajímavě vypadající taburety, lavice, konferenční stolky nebo noční stolky. Takový nábytek dokonale zapadá do stylu loft, který využívá kombinaci kovu, dřeva a skla.

Nohy ke stolu - které vybrat?

Nabízíme širokou škálu stolových nohou, jako jsou nízké a vysoké nohy ve tvaru X, které používají silnou plochou tyč se střídavě vyvrtanými otvory pro snadné připevnění k desce stolu, nohy ve tvaru A, jednoduché nohy, idylické sady stolových nohou, idylické sady lavicových nohou, dvojité tyčové nohy, ocelové nohy s rohem nebo čtvercové podnože stolů. Důležité je také myslet na volbu dřevěné desky, ke které podnože přiděláte. Velkou výhodou je, že nabízíme podnože silnější , tenčí a také kulaté. Můžete si tedy vybrat jak dřevěnou desku obdelníkovou, čtvercovou nebo kulatou či oválnou. Dalším bodem bude váš stávající nábytek. Pokud chcete interiér ladit do industriálního stylu, nemůžete se ve výběru kovových podnoží splést. Pokud ale máte váš interiér laděný spíše do jemnějšího designu, bude lepší pokud zvolíte i jemnější, tenčí druhy našich kovových podnoží.

Kovové nohy - jak se vyrábějí?

Všechny naše nábytkové nohy vyrábíme ručně tradičními postupy s podporou nových technologií. Díky tomu je každá stolová noha a podnož jedinečná a propracovaná do nejmenších detailů. K výrobě používáme odolné materiály, jako je litina a ocel. To zajišťuje výjimečnou odolnost a trvanlivost výrobků v kategorii nábytkových nohou. Všechny nohy jsou pěkně opracované a impregnované, takže vám budou sloužit mnoho let.

Jaké výrobky se hodí ke kovovým nohám?

Máte rádi nábytkové doplňky ve starém stylu? Nebo snad dekorace a staré předměty, které dodají vašim pokojům retro nádech? V našem dobře zásobeném obchodě nabízíme nejen rustikální kliky a nábytkové knoflíky, ale také spoustu dalších nádherných předmětů, které vyrábíme ručně starými postupy! Sortiment zahrnuje mimo jiné stolové nohy, které můžete připevnit k desce stolu a uspořádat si tak stůl svých snů. Pokud si komponenty zakoupíte samostatně, můžete popustit uzdu své fantazii a kreativitě a sami si vytvořit kus nábytku přesně podle svých potřeb.

-->