Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Posuvné dveře

Jsou posuvné dveře dobrá volba?

Posuvné dveře neztrácí na své popularitě! Jsou totiž praktické do menších místností a zároveň mohou být klíčovým akcentem v celé místnosti. Vyberte si z prosklených posuvných dveří v industriálním stylu či masivních dřevěných. Přírodní vzhled světlého dřeva oceníte v menších místnostech. Ty výrazné posuvné dveře s ocelovými detaily nebo výraznou strukturou doporučujeme umístit do větších prostor. Pozornost si utrhnou u každého, to slibujeme.

Jak fungují posuvné dveře?

Dveře jsou nepostradatelným prvkem, který umožňuje správné oddělení daného prostoru. V našem internetovém obchodě najdete systémy posuvných dveří, dostupné v mnoha variantách. Pevné kování založené na osvědčených a spolehlivých materiálech umožňují funkční a pohodlné používání posuvných dveří. Komplexní nabídka dveří a také díky solidnímu provedení budou dveře ideální pro místnosti jakéhokoli charakteru. Univerzální a jednoduché tvary vám umožní najít ten správný systém posuvných dveří pro jídelnu, ložnici i obývací pokoj nebo studio. Jejich bezproblémové používání zaručí velkou spokojenost a snadné použití.

Kam se hodí posuvné dveře?

Posuvné dveře ocení každý, kdo žije v malém bytě či domě a hledá jak ušetřit trochu prostoru. Ale to není všechno! Posuvné dveře mohou být i výrazným doplňkem do velkých místností, které je třeba rozdělit a zároveň přivést krásný a přírodní prvek do interiéru. Posuvné dveře s výraznou strukturou dřeva jsou totiž ideálním uměleckým dílem.

 

 

 
 
Systém posuvných dveří je nejjednodušší varianta oddělení prostoru, tím nejzajímavějším způsobem. Naše posuvné dveře mají kvalitní kovaní a masivní dřevo.
1

Výhody posuvných dveří v malém bytě

Pokud přemýšlíte, kde by se dalo v malém bytě ušetřit pár centimetrů, pak se podívejte na dveře. Klasické otevírání totiž vytváří v každé místnosti ne úplně malý prostor, který musí zůstat prázdný a je tedy nevyužitý. Tento problém elegantně vyřeší posuvné dveře. Ty najednou okupují pouze pár centimetrů do prostoru a plochu na stěně. Pokud však zvolíte zajímavý dekor posuvných dveří, pak se můžete na tento kousek v bytě dívat také jako na dekorativní součást interiéru. 

V malém prostoru si své majitele posuvné dveře získají skvělou funkčností a také snadným a lehkým zavíráním a otevíráním. Díky přesnému závěsnému systému se nemusíte bát ani desky z masivního dřeva, i tato tíha se bude otevírat pomocí kovových úchytů lehce dospělým i dětem.

Posuvné dveře ve velkých prostorách

Ve velkých prostorách oceníte všechny možnosti, které s sebou přináší posuvné dveře. Tím hlavním je možnost kdykoliv propojovat nebo uzavírat jednotlivé části či místnosti a snadno tak v průběhu dne přetvářet dispozice bytu. V naší nabídce najdete i pojezdy pro dvoukřídlé posuvné dveře, kterými lze snadno rozdělit opravdu velké prostory a z prostorného obývacího prostoru v loftovém bytě během pár minut vytvořit útulnou ložnici či oddělenou a klidnou pracovnu. 

Do větších prostor si také můžete více vybírat z široké nabídky designů posuvných dveří. V nabídce najdete skleněné posuvné dveře, ocelové desky posuvných dveří a samozřejmě velké množství v masivním dřevě či kombinaci dřeva a oceli. Najdete zde své favority pro minimalistický prostor, vintage styl, rustikální prostor či loftový byt nebo kancelář. Prohlédněte si varianty a k nim doplňte úchyty a pojezdy podle vašich představ. 

Posuvné dveře: bezpečné a designové

Jak jsme již psali, naše ocelové pojezdy jsou velice pevné a bezpečné i pro vyšší váhu posuvných dveří z masivu či oceli. Instalace posuvných dveří je v porovnání s klasickými zednickými pracemi při výměně běžných dveří naprosto bez nepořádku a velice rychlá. Pojezdy jsou navíc i stylovým akcentem v každé místnosti. Snadnost instalace ocení nejen každý v domácnosti, ale i majitelé komerčních objektů – restaurací, barů i kaváren, penzionů a hotelů nebo multifunkčních objektů, které mohou sloužit na mnoho způsobů a často se jejich podoba a rozložení mění podle nároků klienta.

Posuvné dveře si můžete pořídit do vintage bydlení, na rustikální chatu i do moderního loftového bytu pro single obyvatele. Široká nabídka designů, barev i převládajících materiálů vás jistě osloví.

Posuvné dveře z masivního dřeva

Nakupujte přímo od výrobce a vyberte si posuvné dveře z masivu na e-shopu SEART.cz. S výrobou nábytku z tohoto cenného přírodního materiálů máme mnoho zkušeností a víme, jak zabezpečit dlouhotrvající krásu dřeva. Vybíráme takové typy stromů, aby splňovaly vysoké nároky na odolnost i v průběhu mnoha let.

 

-->