Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Držáky na toaletní papír z kovu nebo masivního dřeva?

 Proč věnovat pozornost držákům na toaletní papír?

Zdá se vám to jako ta nejmenší drobnost, kterou byste se při vybavování domácnosti měli zabývat? Držáky na toaletní papír jsou opravdu takovou třešničkou na dortu, ale proč se ochudit o příležitost dát toaletě také výrazný designový prvek, který podtrhne celkovou atmosféru v domácnosti? Vyberte si rustikální či kovové držáky na toaletní papír a potěšte se z malých detailů každý den. Rustikální držáky na toaletní papír z pečlivě zdobených kovových částí a masivního dřevěného úchytu představují skvělou symbiózu přírodních materiálů, které vydrží mnoho let a věk jim přidá pouze na kráse.  

Jak vybrat správný držák na toaletní papír?

V nabídce najdete několik tipů držáků na toaletní papír. Vybírat můžete ze zdobených kovových částí ve spojením s dřevěným úchytem na ruličku či celokovovým držákem. Nejspíš se vám také velice budou líbit bohatě zdobené ocelové držáky s víkem. Na výběr je mnoho variant, zvolte podle svého srdce a nešlápnete vedle. 

Do jakého stylu zvolit speciální držák na toaletní papír?

Při výběru je důležité hledět na celkový styl v domě i v koupelně či na toaletě. Pokud totiž do moderního či minimalistického prostoru rustikální dřevěný držák na toaletní papír s kovovými detaily, bude to vypadat jako omyl nebo zapomenutá dekorace předchozích majitelů. Rustikální držáky na papír instalujte vždy do místností, ve kterých už je zakomponované masivní dřevo či má historický nádech. Na e-shopu SEART.cz najdete pouze originální a detailně zpracované držáky na toaletní papír z kovu a masivního dřeva, proto nemusíte mít strach ani o kvalitu, ani o originální rustikální design.

 

 
 
Vyberte si z bohatě zdobených i minimalistických policových konzolí, které unesou polici z masivu i tlusté knihy.
1

Držáky na toaletní papír 

Nebojte se vyčnívat a objednejte si detailně propracovaný držák na toaletní papír z oceli a masivního dřeva. Tato věčná kombinace společně s kvalitním zpracováním vám bude dělat radost každý den a věřte, že i mnoho hostů se vás zeptá, odkud ten krásný doplněk máte. Už dávno nemusí být toalety jen jednoduché místnosti bez vkusu. Propište celkovou atmosféru interiéru i na toto místo. Jak? Vhodnými doplňky, květinami a barvami. 

Pro hřejivé tóny, kterými se vyznačuje celý rustikální styl, je ideálním společníkem právě dřevo v kombinaci se zdobenou ocelí. Na našem e-shopu ale najdete i držáky na papír ve viktoriánském, středověkém, francouzském vesnickém stylu provence či anglickém duchu. Nemějte strach z montáže. Držáky na toaletní papír dodáváme i s připravenými montážními otvory a šrouby. Takovou instalaci zvládne hravě každý! 

Rustikální držáky na toaletní papír 

Milujete rustikální styl? My také! Kombinace dřeva a oceli nebo litiny, drobné vzory a především funkční a kvalitně zpracovaný nábytek z masivu dělá i ve velkém prostoru dostatečnou atmosféru. Pokud si představujete každou místnost v domě, který je vybaven rustikálně, jistě vás napadne dekorace či detail do kuchyně, ložnice, chodby i kuchyně. Ale napadá vás, čím ozvláštnit toaletu tak, aby byl prvek funkční a zároveň dekorativní? 

Podívejte se do naší sekce držáků na toaletní papír! Jemné zpracování litiny a drobné detaily vás nadchnou, stejně jako množství variant, které pro vás máme připravené! Ve znamení rustikálního stylu zde najdete ocelové držáky s dřevem. 

Úchyty na toaletní papír, aby byl váš domov kompletní

Drobnosti a detaily dělají z vašeho domova nezapomenutelný celek. Stejně tak i z penzionu či chaty, kterou pronajímáte. Pokud se chcete svým klientům vepsat do paměti, dbejte na ty nejmenší detaily a vaše píle se jistě vyplatí. Mezi takové drobnosti patří i úchyty na toaletní papír na toaletách. Nemusíte mít strach, že budete muset hledat v železářství vhodné šrouby do barvy. V balení litinového držáku vám přijdou i vhodné šrouby k montáži a vy tak opravdu nepodceníte jediný detail, který by mohl dojem z pobytu na vaší rustikální chatě či malém penzionu pokazit. Zákazníci si všímají, ale to jistě víte.

Držáky na toaletní papír z SEART.cz

Koupí držáku na toaletní papír z e-shopu SEART.cz si kupujete jistotu bezchybného a pečlivého provedení i kvalitních materiálů. Výrobce SEART totiž začínal a stále největší podíl výroby představuje nábytek z masivu a k němu kovové doplňky, jako třeba nábytkové nohy či konzole. Při nákupu jste si tak jisti, že materiál zpracovávali odborníci na slovo vzatí. Jsou tím posledním, co vám doma chybí, právě držáky na toaletní papír? Pak věříme, že se s obchodem SEART.cz nevidíte poprvé. Jistě jste už ocenili kvalitu masivních stolních desek, ocelových nohou, komod či drobnějších kovových doplňků. 

 

-->