Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Držáky na toaletní papír

Charakteristickým znakem typicky rustikálních interiérů jsou krásné a stylové doplňky ze starožitné oceli a kovu. Jejich neobvyklé a půvabné dekorace i tvary umožňují obohatit aranžmá dané místnosti. Držáky papíru dostupné v naší nabídce jsou zcela originálním řešením, které bude perfektně fungovat v koupelnách v retro stylu. Funkční a snadno instalovatelné držáky papíru uspokojí milovníky pevného, ​​jedinečného a originálního příslušenství, zajišťujícího bezproblémové používání. Držáky na toaletní papír a papírové ručníky.
 
 
Vyberte si z bohatě zdobených i minimalistických policových konzolí, které unesou polici z masivu i tlusté knihy.
1

Držák na toaletní papír - co nabízíme?

V kategorii „rustikální držáky papíru“ najdete spirálovité prvky ve stylu anglickém, industriálním, venkovském, viktoriánském a středověkém. Rukojeti mají předvrtané montážní otvory a šrouby jsou součástí balení. Jsou vhodné pro montáž na povrch stěn a dřevěných povrchů. Takovéto starožitné držáky papíru výrazně zvyšují estetickou hodnotu každé koupelny. Doporučujeme je především lidem, kteří provozují hotely, penziony, restaurace nebo taverny zařízené v retro stylu. Takto zvolené "dobové" detaily hosté jistě ocení. V kolekci rustikálních papírových držáků najdete modely jako „železniční“ rukojeť s emblémem odkazujícím na rozkvět parních strojů a železnice, „australská“ rukojeť se středovým prvkem zakončená dekorativními motivy odkazujícími na klasické australské vzory, např. stejně jako držák toaletního papíru zdobený v bohatě zdobeném viktoriánském stylu. Takové úchyty lze také použít k zavěšení utěrek v kuchyni - možností je mnoho a my vám doporučujeme kreativně využít rustikální nábytkové doplňky dostupné v našem obchodě.

Držák na toaletní papír - k čemu se hodí?

Krásné a stylové rustikální interiéry včetně kuchyní, koupelen a toalet docílíte díky dřevěnému nábytku, ocelovým prvkům a doplňkům ze starožitné oceli a kovu. Jejich originální dekorace a sofistikované tvary podtrhují retro aranžmá. Držáky na toaletní papír / ručníky nabízené v našem obchodě jsou funkční a snadno se instalují. Vyrábíme je z masivních materiálů jako je ocel a litina, díky čemuž si zachovají svůj vzhled a funkčnost po mnoho let. Držáky papíru uspokojí milovníky pevného, ​​jedinečného a originálního příslušenství, zajišťujícího bezproblémové používání.

V naší prodejně najdete nejen dřevěné pracovní desky a rustikální nábytkové doplňky, ale také originální starožitné držáky na toaletní papír / papírové ručníky, které ladí s koupelnami a kuchyněmi zařízenými v retro stylu. Najít tu správnou rukojeť ve starém stylu může být obtížné pro lidi, kteří se rozhodli vyzdobit svůj domov nebo penzion ve vintage atmosféře. Nyní už nemusíte hledat – představujeme stylové a krásné držáky na toaletní papír, které zaujmou svým řemeslným zpracováním a elegantní povrchovou úpravou.