Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

SYSTÉM POSUVNÝCH DVEŘÍ

Praktické, designové a především kvalitně zpracované. Takové jsou naše kompletní systémy posuvných dveří. Bezpečné nástěnné pojezdy z kovu doplňují masivní dřevěné desky v nejrůznější barvách a stylech. Posuvné dveře do industriálního prostředí můžete vybírat i celokovové s prosklenými částmi, nebo celé prosklené pouze z černými okraji jednotlivých skleněných tabulek. Posuvné dveře s nástěnným pojezdem mohou být velmi nenápadné, nebo právě naopak výrazné.

Univerzální a jednoduché tvary vám umožní najít ten správný systém posuvných dveří pro jídelnu, ložnici i obývací pokoj nebo studio. Jejich bezproblémové používání zaručí velkou spokojenost a snadné použití.

 

 
 
Systém posuvných dveří je nejjednodušší varianta oddělení prostoru, tím nejzajímavějším způsobem. Naše posuvné dveře mají kvalitní kování a masivní dřevo.
3

Nechte ve svém interiéru vyniknout krásu přírodního dřeva. Každý letokruh, kresbu, suk i prasklinu. Jsou to právě přírodní nedokonalosti, které dělají z každé desky umělecké dílo. A to největší přírodní umělecké dílo v našem sortimentu, jsou posuvné dveře. Vybírat můžete z jednokřídlých, dvoukřídlých i překrývaných systémů, podle toho, jak velké máte možnosti a dveře. 

Posuvné dveře s pojezdem se hodí nejen do menších místností. Skvěle vypadají i ve velkých prostorách, pokud se zvolí výrazná barva či kresba. V kombinaci s kovaným úchytem a ocelovým pojezdem s různými variantami uchycení dveří si snadno zvolíte takovou variantu, která splní vaše očekávání. Strukturu dřeva budete obdivovat na jednoduchých dveřích z masivního dubu i na výrazných skládaných dveřích z latí či s prasklinou a přírodním tvarem, kopírujícím původní tvar stromu. 

Výrazné masivní dveře s pojezdem vyniknou v moderním interiéru stejně jako v rustikálně zařízené hospodě či horském hotelu. Přírodním dřevem zkrátka nelze pokazit téměř žádný interiér. 

Vše, co k novým posuvným dveřím s pojezdem budete potřebovat, snadno koupíte na našem e-shopu. Samozřejmostí je doprava zdarma kamkoliv po České republice.