Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Krásné a elegantní konzole na květiny

Co to jsou závěsné konzole na květiny?

Květinové držáky z nabídky našeho internetového obchodu představují vynikající způsob, jak doplnit krásné, pevné a stylové doplňky pro interiéry vytvořené v rustikálním stylu. Zajímavé a originální zdobení konzol vám umožní vybrat si ten nejvýhodnější výrobek, který díky pevnému a stylovému zpracování z nejkvalitnějších materiálů zaujme svou funkčností a odolností. 

Kam se hodí tyto konzole?

V našem obchodě najdete konzoly, které jsou jemné, elegantní a jednoduché, stejně jako dekorativní s velkým množstvím zvlněných tvarů. Naše rozsáhlá nabídka květinových konzol nám dává možnost zařídit váš interiér v krásném rustikálním stylu. 

Co my nabízíme?

Naše květinové držáky vám dávají možnost doplnit krásné a funkční retro doplňky do interiéru. Květinové držáky nabízené v našem internetovém obchodě se velmi snadno montují. Díky velkému výběru designů a velikostí si každý najde držák, který dokonale vyhovuje jeho vkusu. Držáky jsou vyrobeny z kvalitní litiny nebo oceli. S našimi konzolami můžete vytvořit rustikální interiér plný zeleně. Každý držák je dodáván s potřebnými upevňovacími šrouby.

 
 
Odolné závěsné konzole v minimalistickém i vintage stylu. Vyberte si pro váš nový projekt to nejlepší.
1

Podpěry pro květiny - základní informace

Různé rostliny pěstované v květináčích jsou pro mnoho lidí z hlediska interiérového designu velmi důležitou záležitostí. To lze provést na balkoně nebo v místnostech domu či bytu. V mnoha případech se zde může ukázat jako užitečné příslušenství držák na květiny. Držák na květináč je určen pro ty, kteří chtějí například vytvořit zajímavou kompozici rostlin na stěně. Věšák na květiny může být praktickou volbou do kuchyně, jídelny, obývacího pokoje nebo ložnice. Vše záleží na individuálních preferencích. Závěsné květináče na zdi mohou často vypadat skvěle, přitahovat pozornost a zároveň zajímavě zpestřit prostor. Proto stojí za to zvážit použití řešení z této kategorie ve vašem návrhu. Ačkoli se může zdát, že květinové stojany jsou v celkovém dekoru jen drobným detailem, stojí za to dbát na jejich pečlivé sladění s interiérem. V mnoha případech mohou detaily výrazně ovlivnit celkový vzhled a soudržnost aranžmá.

Závěsy na květiny - jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

Ocelové závěsy na květiny jsou velmi robustním řešením, které v mnoha situacích může uživateli sloužit opravdu dlouho. Tento materiál je totiž velmi odolný a dlouhotrvající, což rozhodně není bez funkčních výhod. Pečlivě vyrobené ocelové obaly na květináče mohou dobře fungovat v prostorách, kde chceme vytvořit poněkud strohou atmosféru. V mnoha případech může takové kování nabídnout zajímavý poměr ceny a kvality. To je velmi důležitá úvaha, protože náklady by neměly být jediným hlediskem při rozhodování - důležitý je souhrn toho, co jednotlivá řešení mohou zájemcům nabídnout. Je dobré si podrobně projít parametry nábytku a dát si čas na rozmyšlenou, abyste mohli určit své vlastní potřeby a preference.

Půdní a průmyslové držáky na květiny - které si vybrat?

Výběr nábytku do prostoru může být poměrně náročný a rozhodně se jedná o velmi individuální záležitost. Ocelové chňapky se hodí do industriálních, klasických i rustikálních interiérů. Vše záleží na tom, jak naplánujete celkový design. Důležité je zde sladění barev - můžete zvolit tlumené barevné kombinace nebo kompozici založit na kontrastu. Důležité je určit, zda chcete experimentovat, nebo zda dáváte přednost decentním řešením. Možnosti jsou široké a nábytek lze ve vašem prostoru využít různými způsoby. Potenciál květinových opor je třeba využívat s rozmyslem.

Držáky na květiny - co je třeba zvážit?

Z praktického hlediska jsou u chňapek nepochybně zásadní otázkou, kterou je třeba mít na paměti, rozměry nábytku. Je to proto, že je třeba je přizpůsobit hrncům použitým v prostoru. V zásadě zde existují dvě strategie. První strategie spočívá v nákupu držáků a následném přiřazení květináčů k nim. Jedná se o zajímavé řešení pro lidi, kteří se teprve chystají začít pěstovat rostliny ve svém prostoru. Druhá možnost naopak spočívá v přizpůsobení rozměrů držáků květináčům, které již máte, což se může hodit těm, kteří již své exempláře pěstují. Jak tedy vidíte, záleží zde na řadě otázek a je třeba se zamyslet nad tím, jak organizovat svůj rozhodovací proces. Je také dobré promyslet, jak nastavit složení květináče. Můžete se rozhodnout, že všechny prvky budou mít stejnou velikost, nebo můžete střídat malé a velké květináče a vytvořit tak zajímavé kontrasty. Zvažte své osobní preference a také požadavky rostlin, které chcete mít ve svém aranžmá.

Naše rozsáhlá nabídka rustikálních nábytkových doplňků zahrnuje také krásné a pevně vyrobené podpěry na květiny a police. Všechny námi nabízené držáky jsou ručně vyráběné krásné ozdoby obohacené uměleckými ozdobami. Zákazníci si mohou vybrat z mnoha designů a velikostí. Tyto rustikální držáky na květiny a police vylepší každou místnost, kterou chcete vyzdobit v retro stylu, nebo do ní jen přidat idylické dekorativní prvky. Pokud jste příznivci rustikálních interiérů, naše policové a květinové držáky vám umožní doplnit pevný a stylový doplněk pro interiéry s venkovským a rustikálním nádechem. Mezi další termíny pro tento styl patří shabby chic, country, retro, old, vintage.

 

-->