Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Štítové kování k zámkům

Co je štítové kování k zámkům?

Štít na klíče v rustikálním stylu je prvkem, který doplňuje detaily v každém designovém interiéru. Nejvyšší kvalita materiálů použitých při výrobě a solidní zpracování zaručují dlouhodobé používání. Retro kování na klíče je perfektním řešením pro lidi, kteří chtějí svému interiéru dodat charakter, protože se hodí nejen na dveře, ale také na uzamykatelné zásuvky, dvířka příborníků nebo šatní skříně.

Kde se dá kování použít?

Nábytkový vývěsní štít bude také dokonale ladit s knihovnou a dalším nábytkem v rustikální atmosféře. Montáž vývěsních štítů je možná díky malým šroubkům, které zdůrazňují neobvyklý vzhled klíčenky. Široký výběr barev a vzorů, každý si najde něco pro sebe a svůj interiér. Nabízíme klasické cedule, jednodušší svou formou, vzorem i dekorativnější, které umocní charakter nábytku.

Kováni se dá použít i jinam než na nábytek?

Kování na klíč lze použít pro staré dveře a okenice, kde nemůžeme upravit rozteč mezi kováním a klikou. Často jde o prvek zachraňující takové situace, zajišťující charakter nábytku či dveří a zároveň plnící jeho funkci.

 
 
1

Štítové kování - základní informace.

Nábytkové a dveřní kování jsou malé, ale nesmírně důležité prvky interiérového designu v rustikálním (nejen) uspořádání. Dokážou podtrhnout charakter vybavení a dodat mu jedinečnou chuť a atmosféru starých časů. Co jistě stojí za pozornost, jsou klíčové znaky. Jednak úžasně ozdobí dvířka, zásuvky, skříňky, příborníky a knihovny, jednak mají i velmi praktickou funkci, chrání nábytek v místě vyříznuté klíčové dírky proti mechanickému poškození, jako je roztřepení popř. otěr hran, praskání dřeva apod. a usnadnění vkládání klíče do klíčové dírky.

Nábytkové cedule – jaké si vybrat?

Vývěsní štít na klíč, emblém, zámek - ať už použijeme jakoukoli formulaci, je důležité, aby tento prvek dveří a nábytku byl velmi výrazným detailem, který ovlivňuje recepci celého aranžmá. Co když tedy ve vintage pokoji bude stát stylový retro příborník, když celý efekt zkazíme moderní klíčovou dírkou a stejně moderním klíčem? Ručně vyráběné vývěsní štíty, plné staromódního charakteru, s rustikálním designem před staletími - to je ten správný způsob, jak ozdobit ušlechtilý, starý dřevěný nábytek! Litina v přírodní barvě oceli se bude hodit ke každému krásnému kusu nábytku z minulosti.

Kovový štít k retro nábytku - na co si dát pozor?

Vybírat můžeme z velkých, horizontálních nebo vertikálních emblémů klíčů, které se skvěle hodí k masivním dřevěným dveřím nebo většímu nábytku, a skromnějších, menších a jemnějších v podobě klíče, ideálních pro drobné prvky vybavení. Vývěsní štít na klíče může být velmi dekorativní a poutavý nebo jednoduchý a skromný. V naší nabídce naleznete cedule na klíče z litiny, ozdobný nábytkový vývěsní štít z mosazi, ocelové klíče v přírodním odstínu oceli nebo černě lakované, emblémy na klíče s jemným efektem rzi. Dekorativní vývěsní štíty na dveře a nábytek jsou k dispozici v mnoha různých provedeních a velikostech, od nejjednodušších klíčenek ve tvaru štítu nebo oválu, přes složitější emblémy kláves až po výjimečně dekorativní klávesnice, které ozdobí velké dřevěné plochy. Stejný kus nábytku může vypadat úplně jinak, záleží na volbě znaku. Toto funkční a krásné nábytkové a dveřní kování vám umožní zdůraznit jednoduchý a skromný charakter rustikálního nábytku nebo obohatit a ozdobit starý dřevěný nábytek, který mu dodává elegantnější a rafinovanější charakter. Chcete vytvořit aranžmá po vzoru bývalé venkovské chalupy nebo stylizovat interiér do noblesního panského sídla? - správně zvolené klíčové znaky a další retro nábytkové kování vám pomohou dosáhnout požadovaného efektu!

Vývěsní štíty s klíčem - co za ně vybrat?

Ostatní nábytkové kování ve stejném stylu se vyplatí sladit se správně vybranými klíčovými znaky. V naší bohaté nabídce najdete rustikální nábytkové úchytky, staré kliky na dveře a okna, retro nábytkové panty, stylové kování na truhly a kufry a mnoho stylových vychytávek v rustikálním stylu, které společně pomohou vykouzlit jedinečnou, tajemnou atmosféru starých časů v interiéru. Veškeré nábytkové doplňky a doplňky z naší nabídky jsou pečlivě vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou spolehlivým, odolným a krásným doplňkem každého aranžmá v rustikálním, retro nebo industriálním stylu.

-->