Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Police z masivu

Proč zvolit dřevěné police?

Dřevěné police jsou nejen praktickým kusem nábytku, ale především jedinečnou ozdobou interiéru. Díky možnosti zvolit si požadovanou velikost se stávají neobvyklým uspořádáním. Dřevěná police je řešení, které najde své uplatnění v každé místnosti. V kuchyni jsou vhodné jako police na koření, v obývacím pokoji jako dřevěné police na knihy, zatímco v dětském pokoji budou dřevěné police prezentovat nádhernou sbírku hraček nebo plyšových medvídků.

Jaké jsou výhody dřevěné police?

Aby dřevěné police na zeď zaujaly svou funkčností, vyplatí se vsadit na jejich vysokou kvalitu. Kromě toho by police na knihy měly být robustní, aby nepředstavovaly nebezpečí pro členy domácnosti. Na druhou stranu bezvadného a ohromujícího vzhledu dosáhnete kombinací polic s atraktivními konzolami.

Využití pro dřevěné police?

Dřevěné nástěnné police jsou také skvělou volbou pro sběratele nebo sportovce a sportovkyně, kteří si v nich mohou vystavit své speciální trofeje. Modely dřevěných polic, které nabízíme, jsou k dispozici v široké škále rozměrů a barev, což umožňuje jejich sladění s dalšími kusy nábytku. K výrobě polic se používá dubové dřevo, které se vyznačuje rozmanitou a zajímavou kresbou, díky níž je každá police jedinečná a nenapodobitelná.

 
 
1

Dřevěné police - základní informace

Není pochyb o tom, že šikovné využití dostupného úložného prostoru je při navrhování interiéru velmi důležité. Zároveň je dobré pamatovat na efektivní využití prázdného prostoru na stěnách. Zde mají dotyční k dispozici celou řadu možností. Praktické dřevěné police mohou být velmi zajímavým řešením v industriálních, rustikálních i klasických dekorech. V mnoha případech vypadají skvěle a zároveň umožňují pohodlně a přehledně ukládat drobnosti nebo vytvářet expozice složené z fotografií, figurek či jiných předmětů, které vlastníte. Důležité je přitom dobře promyslet svou představu o uspořádání. Dřevěná police se může ukázat jako užitečná volba, jejíž použití ve vašem interiéru jistě stojí za pečlivé a důkladné zvážení.

Dřevěné police - jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

Dřevěné police mohou být skvělým řešením jak po vizuální stránce, tak z hlediska využití. Není pochyb o tom, že přírodní surovina, dřevo, je odolná a má dlouhou životnost. To často umožňuje dlouhodobé používání precizně vyrobených produktů z něj. Kromě toho se dřevo snadno upravuje. Lidé, kteří si cení možnosti personalizace nábytku, tak mají možnost tak učinit. Také lidé, kteří poměrně často mění interiér, mohou přizpůsobit police, které vlastní, individuálním požadavkům, což jistě není bez významu. Kvalitní a pečlivě vyrobené dřevěné police mohou často nabídnout atraktivní ceny. To je důležité z hlediska plánování vlastního rozpočtu. Jak tedy vidíte, použití nábytku z masivního dřeva může být z mnoha důvodů velmi zajímavou volbou. Ti, kteří si cení rozmanitosti svého prostoru, mohou v uspořádání použít dřevěné nástěnné police v kombinaci s kovovými modely. Tento materiál je totiž také velmi robustní. Zatímco dřevo lze použít k vytvoření útulné atmosféry v místnosti, kov je často spojován se strohostí. Kontrast mezi přírodou, tradicí a známostí a moderní a vizuálně chladnou atmosférou může dobře fungovat v průmyslových prostorách.

Dřevěné police - které si vybrat?

Dřevěný regál je nepochybně třeba vybírat pečlivě. Pokud jde o rozhodování o designu a vybavení interiéru, je důležité nespoléhat se na náhodný výběr. To může vést k nevhodným kombinacím. Vše by mělo být opravdu dobře promyšlené. Dřevěné police na stěnu lze v prostoru využít různými způsoby, proto je třeba si svůj koncept dobře promyslet. Strukturálně jednoduchý model lze použít jako jemný prvek v experimentálně zařízeném prostoru. Lze jej také použít jako decentní doplněk tlumeného dekoru. Je důležité vědět, jakého efektu chcete v celkové kompozici dosáhnout. Výběr nábytku do místnosti je velmi individuální záležitostí a neměl by se přehlížet.

Dřevěné police - na co se zaměřit?

Při výběru dřevěných polic je určitě nutné ověřit jejich rozměry, aby bylo možné určit, kolik místa má uživatel nábytku v každém případě k dispozici. Měli byste se také ujistit, že rozměry police opticky odpovídají prostoru zařizované místnosti. Kromě toho je důležitým aspektem barevné provedení. Barva police by měla ladit s ostatním nábytkem, podlahou, závěsy, stěnami, dveřmi i dekoracemi. Při tvorbě návrhu interiéru je zásadní estetické cítění a pozornost věnovaná detailům. Rozhodování v této oblasti by mělo být vědomé a nemělo by být uspěchané. Důležitá je jak cena, tak kvalita výrobku, proto je zde nutná komplexní analýza parametrů výrobku.