Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Regály z masivního dřeva

Maximalizujte svůj úložný prostor pomocí policregálů či knihoven v jakémkoli obytném prostoru. Ať už chcete skvělé a funkční místo pro vystavení vašich milovaných rodinných fotografií nebo potřebujete uložit obsáhlou sbírku oblíbených knih, vaše možnosti jsou ze široka otevřené díky naší regálové nabídce. Níže najdete police, regály, knihovny z různých trendových i tradičních stylů, které budou vyhovovat každému designu. Vybírejte z řady regálů rustikálního, nadčasového nebo chalupářského stylu, mnoha tvarů a velikostí. Dokonce se zde setkáte i s víceúčelovou skříní, která nabízí vyklápěcí stůl. Nechte se unést naší regálovou nabídkou, která neplní pouze funkční požadavky, ale i ty estetické.

Tato kolekce se zrodila z velké lásky k masivnímu dřevu. Každý kus nábytku charakterizuje vysoká kvalita a vynikající propracovanost v každém detailu, i v tom nejtitěrnějším, které pouhým okem nezahlédnete. Někdy jsou prostě obrazy či pouhé nástěnné police velmi málo, proto hledáme něco, co náš prostor zkrášlí a podpoří celý zvolený styl interiéru. K výrobě našich regálů a knihoven je vždy použité masivní dřevo, jako je smrk, borovice a jedleJedlové regály z této nabídky oplývají krásnou ručně vyřezávanou kresbou, která dokonale zapadne do vybavení vaší chaty či chalupyBorovicové a smrkové dřevo je si velmi podobné. Oba materiály mají bohatou přírodní strukturu a jsou velmi trvanlivé.

Své umístění si regály najdou v obývacích pokojích, ložnicích, avšak některé i ve vstupní místnosti. Z tak široké nabídky si jistě vybere každý. Jaký zvolit ostatní nábytek? Záleží na vámi zvoleném stylu. Doporučujeme vám prohlédnout si kategorii televizních stolků, ke kterému lze umístit jeden z našich regálů. Stolek společně s určitým regálem a komodou, vytvoří v obývacím pokoji nevšední kombinaci nábytku. Buďte originální a kombinujte si své obývací stěny sami. Věřte, celý vzhled obývacího pokoje bude vypadat mnohem lépe, než-li s obrovskými a běžnými stěnami.

 
 
Nabízíme dřevěné regály s různým uspořádáním polic, dvířek a šuplíků.
1

DŘEVĚNÝ REGÁL - JAKÝ VYBRAT?

Regál je kus nábytku, který je ideální pro různé typy pokojů. Pro obývací pokoj bude vhodný dřevěný regál, na kterém můžete vystavit knihy a dekorace. Regál tvořený otevřenými policemi je skvělým způsobem jak oddělit prostor, například pro oddělení noční a denní zóny v dětském pokoji. Často se regály vybírají jako nábytek do spíží a umožňují bezpečné a praktické skladování potravin. 

DŘEVĚNÝ REGÁL - OLEJOVANÝ NEBO VOSKOVANÝ?

Naše nabídka zahrnuje regály z masivního dřeva. Máme regály z borovice, dubu, smrku a buku. Poskytujeme širokou škálu povrchových úprav a barev - olejovaných, voskovaných a lakovaných povrchů. Všechny povrchy se vyznačují nejvyšší kvalitou a jedinečným designem. Při výběru regálu nezapomeňte na design vašeho interiéru. V elegantním, klasickém obývacím pokoji bude krásně vynikat bílý regál s jemnými řezbami. V moderním pokoji bude nejlepší jednoduchý regál s neutrální barvou dřeva. Do  interiérů se starším stylem se dokonale hodí rustikální regál. Do moderních interiérů se hodí kombinace dřeva a kovu. 

DŘEVĚNÝ REGÁL

Při hledání regálu věnujme pozornost také způsobu, jakým je vytvořen. Je dobré nakoupit nábytek z masivního dřeva, který poskytuje pevnou oporu. Chytrým řešením jsou regály se šuplíky, jejichž uspořání si sami zvolíte podle svých potřeb.