Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Regály z masivního dřeva

Proč zrovna regály?

Maximalizujte svůj úložný prostor pomocí policregálů či knihoven v jakémkoli obytném prostoru. Ať už chcete skvělé a funkční místo pro vystavení vašich milovaných rodinných fotografií nebo potřebujete uložit obsáhlou sbírku oblíbených knih, vaše možnosti jsou ze široka otevřené díky naší regálové nabídce. Níže najdete police, regály, knihovny z různých trendových i tradičních stylů, které budou vyhovovat každému designu. Vybírejte z řady regálů rustikálního, nadčasového nebo chalupářského stylu, mnoha tvarů a velikostí. Dokonce se zde setkáte i s víceúčelovou skříní, která nabízí vyklápěcí stůl. Nechte se unést naší regálovou nabídkou, která neplní pouze funkční požadavky, ale i ty estetické.

Jaký design jsme pro regály vybrali?

Tato kolekce se zrodila z velké lásky k masivnímu dřevu. Každý kus nábytku charakterizuje vysoká kvalita a vynikající propracovanost v každém detailu, i v tom nejtitěrnějším, které pouhým okem nezahlédnete. Někdy jsou prostě obrazy či pouhé nástěnné police velmi málo, proto hledáme něco, co náš prostor zkrášlí a podpoří celý zvolený styl interiéru. K výrobě našich regálů a knihoven je vždy použité masivní dřevo, jako je smrk, borovice a jedleJedlové regály z této nabídky oplývají krásnou ručně vyřezávanou kresbou, která dokonale zapadne do vybavení vaší chaty či chalupyBorovicové a smrkové dřevo je si velmi podobné. Oba materiály mají bohatou přírodní strukturu a jsou velmi trvanlivé.

Kam regál umístit?

Své umístění si regály najdou v obývacích pokojích, ložnicích, avšak některé i ve vstupní místnosti. Z tak široké nabídky si jistě vybere každý. Jaký zvolit ostatní nábytek? Záleží na vámi zvoleném stylu. Doporučujeme vám prohlédnout si kategorii televizních stolků, ke kterému lze umístit jeden z našich regálů. Stolek společně s určitým regálem a komodou, vytvoří v obývacím pokoji nevšední kombinaci nábytku. Buďte originální a kombinujte si své obývací stěny sami. Věřte, celý vzhled obývacího pokoje bude vypadat mnohem lépe, než-li s obrovskými a běžnými stěnami.

 
 
Nabízíme dřevěné regály s různým uspořádáním polic, dvířek a šuplíků.
1

DŘEVĚNÝ REGÁL - JAKÝ VYBRAT?

Regál je kus nábytku, který je ideální pro různé typy pokojů. Pro obývací pokoj bude vhodný dřevěný regál, na kterém můžete vystavit knihy a dekorace. Regál tvořený otevřenými policemi je skvělým způsobem jak oddělit prostor, například pro oddělení noční a denní zóny v dětském pokoji. Často se regály vybírají jako nábytek do spíží a umožňují bezpečné a praktické skladování potravin. 

DŘEVĚNÝ REGÁL - OLEJOVANÝ NEBO VOSKOVANÝ?

Naše nabídka zahrnuje regály z masivního dřeva. Máme regály z borovice, dubu, smrku a buku. Poskytujeme širokou škálu povrchových úprav a barev - olejovaných, voskovaných a lakovaných povrchů. Všechny povrchy se vyznačují nejvyšší kvalitou a jedinečným designem. Při výběru regálu nezapomeňte na design vašeho interiéru. V elegantním, klasickém obývacím pokoji bude krásně vynikat bílý regál s jemnými řezbami. V moderním pokoji bude nejlepší jednoduchý regál s neutrální barvou dřeva. Do  interiérů se starším stylem se dokonale hodí rustikální regál. Do moderních interiérů se hodí kombinace dřeva a kovu. 

DŘEVĚNÝ REGÁL

Při hledání regálu věnujme pozornost také způsobu, jakým je vytvořen. Je dobré nakoupit nábytek z masivního dřeva, který poskytuje pevnou oporu. Chytrým řešením jsou regály se šuplíky, jejichž uspořání si sami zvolíte podle svých potřeb.

Loftové regály - jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

Loftové knihovny jsou často založeny na kontrastní kombinaci dřeva a kovu. Jedná se o velmi odolný a trvanlivý materiál, který lze v interiéru používat dlouhodobě. Jedná se o přírodní surovinu, která může být užitečná v prostoru pro ty, kteří chtějí v místnosti vytvořit útulnou atmosféru a určitým způsobem navázat na tradici. Kromě toho je třeba si uvědomit, že dřevo lze poměrně snadno upravovat, takže je možné si takový nábytek přizpůsobit. Druhá jmenovaná surovina má také pevnost, kterou může uživateli nabídnout. Může evokovat modernost a poněkud chladnou a strohou atmosféru. Kombinace těchto dvou kontrastních materiálů se proto může v mnoha případech ukázat jako velmi účinná. Z rozpočtového hlediska mohou knihovny v industriálním stylu někdy nabídnout atraktivní poměr mezi kvalitou a cenou, což nepochybně není zanedbatelné.

Regály v industriálním stylu - na co se zaměřit?

Při výběru industriálních regálů je třeba vzít v úvahu řadu různých faktorů. Jak již bylo zmíněno, důležitým aspektem je poměr cena/kvalita, stejně jako vizuální a praktické parametry. Určitě je nutné zjistit, jaké jsou vaše skladovací potřeby, protože to je hlavní funkční využití regálů. Při výběru je proto třeba věnovat pozornost tomu, kolik místa máte na policích jednotlivých modelů k dispozici. Důležité je také zohlednění barev. Odstín knihovny by měl mimo jiné ladit s dekorací, stěnami, podlahou a také se závěsy použitými v místnosti. Dekorativní návrhy mohou do prostoru proniknout jako doplněk decentního aranžmá, zatímco jemné modely mohou být decentním doplňkem mírně experimentálního dekoru. Důležité je také věnovat pozornost rozměrům nábytku, které musí být přiměřeně přizpůsobeny rozloze obývacího pokoje nebo ložnice.

-->