Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Regály z masivního dřeva

 
1

DŘEVĚNÝ REGÁL - JAKÝ VYBRAT?

Regál je kus nábytku, který je ideální pro různé typy pokojů. Pro obývací pokoj bude vhodný dřevěný regál, na kterém můžete vystavit knihy a dekorace. Regál tvořený otevřenými policemi je skvělým způsobem jak oddělit prostor, například pro oddělení noční a denní zóny v dětském pokoji. Často se regály vybírají jako nábytek do spíží a umožňují bezpečné a praktické skladování potravin. 

DŘEVĚNÝ REGÁL - OLEJOVANÝ NEBO VOSKOVANÝ?

Naše nabídka zahrnuje regály z masivního dřeva. Máme regály z borovice, dubu, smrku a buku. Poskytujeme širokou škálu povrchových úprav a barev - olejovaných, voskovaných a lakovaných povrchů. Všechny povrchy se vyznačují nejvyšší kvalitou a jedinečným designem. Při výběru regálu nezapomeňte na design vašeho interiéru. V elegantním, klasickém obývacím pokoji bude krásně vynikat bílý regál s jemnými řezbami. V moderním pokoji bude nejlepší jednoduchý regál s neutrální barvou dřeva. Do  interiérů se starším stylem se dokonale hodí rustikální regál. Do moderních interiérů se hodí kombinace dřeva a kovu. 

DŘEVĚNÝ REGÁL

Při hledání regálu věnujme pozornost také způsobu, jakým je vytvořen. Je dobré nakoupit nábytek z masivního dřeva, který poskytuje pevnou oporu. Chytrým řešením jsou regály se šuplíky, jejichž uspořání si sami zvolíte podle svých potřeb.

Loftové regály - jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

Loftové knihovny jsou často založeny na kontrastní kombinaci dřeva a kovu. Jedná se o velmi odolný a trvanlivý materiál, který lze v interiéru používat dlouhodobě. Jedná se o přírodní surovinu, která může být užitečná v prostoru pro ty, kteří chtějí v místnosti vytvořit útulnou atmosféru a určitým způsobem navázat na tradici. Kromě toho je třeba si uvědomit, že dřevo lze poměrně snadno upravovat, takže je možné si takový nábytek přizpůsobit. Druhá jmenovaná surovina má také pevnost, kterou může uživateli nabídnout. Může evokovat modernost a poněkud chladnou a strohou atmosféru. Kombinace těchto dvou kontrastních materiálů se proto může v mnoha případech ukázat jako velmi účinná. Z rozpočtového hlediska mohou knihovny v industriálním stylu někdy nabídnout atraktivní poměr mezi kvalitou a cenou, což nepochybně není zanedbatelné.

Regály v industriálním stylu - na co se zaměřit?

Při výběru industriálních regálů je třeba vzít v úvahu řadu různých faktorů. Jak již bylo zmíněno, důležitým aspektem je poměr cena/kvalita, stejně jako vizuální a praktické parametry. Určitě je nutné zjistit, jaké jsou vaše skladovací potřeby, protože to je hlavní funkční využití regálů. Při výběru je proto třeba věnovat pozornost tomu, kolik místa máte na policích jednotlivých modelů k dispozici. Důležité je také zohlednění barev. Odstín knihovny by měl mimo jiné ladit s dekorací, stěnami, podlahou a také se závěsy použitými v místnosti. Dekorativní návrhy mohou do prostoru proniknout jako doplněk decentního aranžmá, zatímco jemné modely mohou být decentním doplňkem mírně experimentálního dekoru. Důležité je také věnovat pozornost rozměrům nábytku, které musí být přiměřeně přizpůsobeny rozloze obývacího pokoje nebo ložnice.