Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Jak vybrat kliku do dveří?

Kliky jsou nejviditelnějším a nejpoutavějším prvkem dveří. Klika vstupních dveří bytu je jako jeho vizitka. Dveřní kliky v rustikálním stylu jsou originální doplňky vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, které najdou využití zejména ve vintage interiérech. Zajímavé a stylové doplňky v podobě klik dveří pokoje vám umožní snadno zdůraznit dekor daného interiéru. Extrémně odolné a praktické úchytky dostupné v našem internetovém obchodě vám nabízejí možnost dotvořit potřebné doplňky do každé místnosti vytvořené v rustikálním stylu.

Jaké kliky nabízíme?

Široký výběr našich klik pro vnitřní i venkovní dveře Vám umožní sladit tento prvek nejen z hlediska dveří, ale i stylu místnosti. Kliky dveří jsou ocelové a černé, s ozdobnými destičkami a madly. Každý si najde to své, najdou se modely pro milovníky jednoduchosti a klasiky, ale i pro milovníky něčeho mimořádného, ​​originálního a elegantního. Máme retro kliky, které napodobují staré časy a styl. Všechny produkty jsou vyráběny s velkou pečlivostí a z kvalitních materiálů, což je zárukou kvality!

 
 
2

Dveřní kliky - co nabízíme?

V nabídce obchodu rustykalneucisky.pl jsou černé kliky, které lze namontovat na jakékoli dveře. Nejčastěji jsou vyrobeny z kovu, někdy s přísadami keramiky. Díky tomu se k nim nejlépe hodí dřevěné dveře v klasickém nebo rustikálním stylu. Kliky jsou dostupné v mnoha variantách a rozměrech. Některé kliky mají elegantní a rafinované zdobení, díky kterému jistě upoutají pozornost hostů. Jednoduchý styl můžete zvolit i do tlumenějších místností. Dveřní kliky mohou být ve formě jedné samostatné kliky nebo v sadě se znakem. Některé z výrobků jsou dveřní kliky určené do koupelny nebo na WC. Většina z nich má černou barvu, díky čemuž jsou univerzální.

Dveřní kliky pro venkovní dveře - co se vyplatí vědět?

Kliky ve venkovních dveřích jsou jedním z prvků, který ovlivňuje nejen vzhled vchodových dveří, ale také vnímání celého uspořádání. Vyplatí se dbát na to, aby rukojeť stylově „nekousala“ s celým předmětem. Měl by být přizpůsoben typu budovy a její funkci. Plastová klika na dřevěných vstupních dveřích do rustikální restaurace může efekt vážně pokazit. Proto je dobré vložit do dveří kovovou venkovní kliku z našeho sortimentu.

Vnitřní kliky dveří – co se vyplatí vědět?

Uvnitř místnosti se kliky dveří často používají méně, takže jejich životnost není tak důležitá. Vyplatí se však dbát na to, aby úchytky ladily se zbytkem vybavení a účelu místnosti. V koupelnách je dobré instalovat kliky na koupelnové dveře speciálně určené pro toto místo s možností uzamčení zámku zevnitř. V případě kanceláří nebo vstupů do soukromé části lze vnitřní kliku instalovat pouze zevnitř místnosti. Nepohyblivý knoflík umístěný na vnější části zabrání vstupu nezvaných osob.

Kliky dveří - rustikální nebo půdní?

Výběr vhodného stylu, ve kterém je konkrétní rukojeť udržován, by měl být dán vzhledem celého zařízení. Pokud byl pro zařízení bytu zvolen loft nebo industriální styl, vyplatí se sáhnout po klikách bez přebytečných dekorací, podobně jako prvky, které se objevují v průmyslových provozech a továrnách. V sortimentu naší prodejny naleznete také moderní kliky, které se budou dobře vyjímat v rustikálních interiérech. Různé varianty úchytek vám umožní ozdobit staré venkovské chalupy. Vybírat můžete z velmi dekorativních variant nebo sáhnout po tlumených, ale přesto udržovaných v podobném stylu. Rustikální kliky se budou hodit především v restauracích a penzionech.

Dveřní kliky v rustikálním stylu jsou originální doplňky vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, které najdou využití zejména ve vintage interiérech. Zajímavé a stylové doplňky v podobě dveřních klik vám umožní snadno zdůraznit design interiéru. Extrémně odolné a praktické úchytky dostupné v našem internetovém obchodě vám nabízejí možnost dotvořit potřebné doplňky do každé místnosti vytvořené v rustikálním stylu.

Typy klik pro interiérové ​​dveře

Pro interiérové ​​dveře jsou k dispozici různé typy dveřních klik, z nichž každá nabízí jiné vlastnosti a design. Pokud jde o interiérové ​​dveřní kliky, existuje široká škála možností na výběr. Jedním z oblíbených typů je klika do koupelny, která je speciálně navrženo pro použití v koupelnách. Tyto kliky mají často zámek a lze je snadno identifikovat podle červeného nebo zeleného indikátoru, který ukazuje, zda je místnost obsazená nebo neobsazená.

Dalším běžným typem je vnitřní klika na běžné interiérové ​​dveře. Tyto dveřní kliky se dodávají v různých stylech a povrchových úpravách, což umožňuje majitelům domů vybrat si takovou, která odpovídá jejich vnitřnímu designu.Kromě obvyklých vnitřních dveřních klik jsou zde také venkovní kliky a kliky vstupních dveří.

Svět interiérových dveřních klik nabízí širokou škálu možností, ze kterých si můžete vybrat. Ať už se jedná o kliku koupelnových dveří, obyčejnou vnitřní kliku, přední dveře nebo kliku posuvných dveří, je k dispozici klika, která vyhovuje všem potřebám a preferencím stylu. Od funkčního a praktického designu po dekorativní a elegantní, majitelé domů mají svobodu vybrat si kliku. , která nejen plní svůj úkol, ale klade důraz i na celkovou estetiku interiéru.

-->