Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Klasické úchytky z kovu, litiny nebo oceli

Co to jsou klasické úchytky?

Úchytky jsou nejoblíbenějším nábytkovým příslušenstvím. Jejich funkční tvar umožňuje použití pro komody, skříně, zásuvky a dokonce i dveře. Stylové a rustikální rukojeti s originálními ornamenty zaujmou snadnou montáží, použitelností a odolností. Masivní úchyty se osvědčí zejména v kombinaci s rustikálním a retro nábytkem.

Jak použít úchytky?

Široký výběr krásných designů vám umožní bez námahy doplnit potřebné nábytkové doplňky. Náš sortiment zahrnuje nábytkové úchytky i úchytky posuvných dveří. Nábytkové a dveřní úchytky z naší nabídky ozdobí každý kus a vytvoří z něj jedinečnou dekoraci. Nábytkové úchytky v naší nabídce zahrnují kované, litinové a ocelové úchytky. Díky tomu máme jistotu, že se jedná o nábytkové úchytky nejvyšší kvality. Montáží nových nábytkových úchytek můžeme vdechnout nábytku nový život. 

Proč zvolit naše klasické úchytky na vaše dveře?

Posuvné dveře s našimi klikami budou nejen funkční, ale také krásné. Rustikální styl dodá vašemu interiéru domácí atmosféru. Nabízíme úchytky na nábytek, které jsou elegantní a industriální, stejně jako zestárlé, zrezivělé a odřené. Každý zákazník, i ten nejnáročnější, si najde svůj vysněný model.

 
 
To nejjednodušší bývá často nejlepší. Vyberte si klasické kovové úchytky do vašeho domova.
2

Nábytkové úchytky - základní informace.

Pro milovníky rustikálního stylu našich nábytkových doplňků nabízíme mimo jiné stylové a pevně vyrobené nábytkové úchytky. Jedná se o položky určené k montáži na čela zásuvek a skříněk. Jsou funkční a samy o sobě jsou skvělou ozdobou nábytku, zejména dřevěného a nábytku ve starém stylu. Pokud jste tedy řemeslník prodávající starý nábytek, doporučujeme vám, abyste si úchytky na nábytek pořídili u nás. Nabízíme řadu výrobků speciálně stárnutých pro retro, staré, vintage a shabby chic interiéry. Rustikální nábytkové dekorace a doplňky jsou detaily, které dokáží zázraky a krásně podtrhnou rustikální atmosféru v místnosti. Budou se líbit prodejcům, kterým záleží na tom, aby retro interiér měl propracovaný každý dekorativní detail.

Ocelové nábytkové úchytky - k čemu se používají?

Rustikální nábytkové úchytky lze připevnit na dvířka komod, skříní, zásuvek a dokonce i dveří (jsou pevné a robustní). Naše stylové rukojeti jsou zdobeny propracovanými ornamenty. Jsou také velmi snadno sestavitelné, užitečné a velmi robustní. Jsou 100% ručně vyráběné a rukojeti vyrábíme několika technikami (litina, ocel a ruční kování). Široký výběr krásných designů vám umožní snadno doplnit potřebné nábytkové doplňky.

Jaké nábytkové úchytky máme v nabídce?

Naše nabídka klik zahrnuje různé typy příslušenství s bohatým designem a širokým výběrem z hlediska velikosti a tvaru. Katalog úchytek je opravdu velmi bohatý - v nabídce jsou úchytky na nábytek v retro, vintage, shabby chic, ale i idylickém, venkovském nebo rustikálním stylu. Nabízíme mimo jiné klepadla, nábytkové úchytky typu visacího zámku, a to i se vzorem pirátské vlajky. Díky filigránským základnám lze klepadla na nábytek instalovat v libovolné orientaci.

Sortiment zahrnuje jak jednoduché a bohatě zdobené nábytkové úchytky, tak i silně zestárlé (s efektem rzi): např. úchytka ve tvaru labutího krku, zapuštěná obdélníková úchytka, úchytka ve tvaru písmene T, úchytka ve tvaru rýče, úchytka ve tvaru činky, lichoběžníková úchytka nebo úchytka ve tvaru rampouchu. Rukojeti nabízené v obchodě rustyklaneochwyty.pl jsou v různých barvách - například černé, šedé nebo patinované. Každý si tak bude moci koupit tyto krásné staré retro nábytkové úchytky ve stylu, který se mu líbí.