Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

DEKORACE

Mnoho kovových dekorací – tabule, obrazy i sošky. I jedna dekorace dokáže v industriálním prostoru zázraky.

Chybí vašemu domovu atmosféra? Pokud jste fanoušek starých časů, Ameriky a starých reklam, máme pro vás obrovský výběr kovových tabulí. Vyberte si z reklamních nápisů, automobilových značek a kavárenských motivů. Retro kovové tabule vytváří v každém prostoru příjemnou náladu, kterou můžete obměnit i kovovými soškami či zajímavými reliéfními obrazy. Vytvořte z domova místo, které bude mluvit i za vás.

Krásné a zároveň praktické předměty báječně podtrhnou atmosféru starých časů, panující v rustikálních a retro interiérech. Vkusná a odolná kombinace tradičních materiálů: dřeva a kovu se mísí v nadčasové dekorativní doplňky z litiny, které jsou výbornou volbou pro aranžmá ve vintage interiérech. Stylové rustikální svícny, litinová miska na mýdlo, masivní kovový držák na lampu nebo ozdobný kovový koš na kolečkách jsou zajímavými dekoracemi, které doplní interiér, ale jsou také skvělým nápadem na originální vánoční nebo narozeninový dárek.

Retro bytové dekorace si zamiluje každý, kdo kromě originálního designu ocení i praktickou stránku dekorativních předmětů. V rustikálním stylu není místo pro zbytečné kiksy, vše je zde užitečné a potřebné.

 
 
7

Hledáte nevšední dekorace, které vás neomrzí? Prohlédněte si naše originální kovové dekorace. Ocení je především majitelé industriálních domovů a kanceláří. Na první pohled zaujmou 3D obrazy na kovové desce i kovové sošky ve veselých barvách. Tyto dekorace, stejně jako kovové cedule, nepůsobí v prostoru vůbec chladně. Dodávají i loftovému typu bydlení tlumenější barevnost a elegantně zaplňují prázdné stěny, aniž by působily příliš křiklavě nebo nepatřičně. Objevte krásu kovových doplňků do každého pokoje. 

Tyto dekorace najdou ideální místo v obývacím pokoji či pracovně, prostorné ložnici i kuchyni. Pokud byste rádi rozsvítili práce kuchyňský prostor, prohlédněte si kovové cedule s tématikou jídla, kaváren či barů. Jistě zde najdete ztvárněný svůj oblíbený pokrm nebo typ kávy na ceduli, která vám bude dělat radost každý den. 

Obrazy na kovu či velké nástěnné mapy vás jistě překvapí svým detailním zpracováním. Díky pečlivému výběru barev, technice nanášení i ohýbanému kovovému “plátnu” se divák snadno v obrazu ztratí. Pokud se doma chcete cítit ještě o něco lépe, nezapomínejte na důležitost dekorací a drobností, které z povědomého prostoru dokáží vykouzlit domov. Pro milovníky zvířat, automobilů či motorek nebo starých reklam máme několik možností, které ocení i jako dárek. 

Dlouhá životnost kovových dekorací ladí s ostatním zbožím na e-shopu Seart.cz. Stejně jako nábytek z masivního dřeva, i tyto obrazy, budou při správné péči vypadat dlouho krásně a zaujmou každého, kdo je spatří.