Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

DEKORACE

Jak přidat do interiéru atmosféru pomocí dekorací?

I jedna dekorace dokáže v industriálním, rustikálním, vintage nebo městském prostoru zázraky.

Chybí vašemu domovu atmosféra? Pokud jste fanoušek starých časů, Ameriky a starých reklam, máme pro vás obrovský výběr kovových tabulí. Vyberte si z reklamních nápisů, automobilových značek a kavárenských motivů. 

Proč jsou dekorace tak důležité?

Dekorace v podobě retro kovové tabule vytváří v každém prostoru příjemnou náladu, kterou můžete obměnit i kovovými soškami či zajímavými reliéfními obrazy. Vytvořte z domova místo, které bude mluvit za vás. Krásné a zároveň praktické předměty báječně podtrhnou atmosféru starých časů, panující v rustikálních a retro interiérech. Vkusná a odolná kombinace tradičních materiálů: dřeva a kovu se mísí v nadčasové dekorativní doplňky z litiny, které jsou výbornou volbou pro aranžmá ve vintage interiérech.

Jaké dekorace koupíte na SEART.cz?

Kromě kovových vintage tabulí u nás vyberete i stylové rustikální svícny, litinové misky na mýdlo, masivní kovové držáky na lampu nebo ozdobné kovové koše na kolečkách. To všechno jsou zajímavé dekoracemi, které doplní interiér. Ale jsou také skvělým nápadem na originální vánoční nebo narozeninový dárek. Retro bytové dekorace si zamiluje každý, kdo kromě originálního designu ocení i praktickou stránku dekorativních předmětů. V rustikálním stylu není místo pro zbytečné kiksy, vše je zde užitečné a potřebné.

 

 
 
9

Hledáte nevšední dekorace, které vás neomrzí? 

Prohlédněte si naše originální kovové dekorace. Ocení je především majitelé industriálních domovů a kanceláří. Na první pohled zaujmou 3D obrazy na kovové desce i kovové sošky ve veselých barvách. Tyto dekorace, stejně jako kovové cedule, nepůsobí v prostoru vůbec chladně. Dodávají i loftovému typu bydlení tlumenější barevnost a elegantně zaplňují prázdné stěny, aniž by působily příliš křiklavě nebo nepatřičně. Objevte krásu kovových doplňků do každého pokoje. 

Kam umístit dekorace z kovu?

Tyto dekorace najdou ideální místo v obývacím pokoji či pracovně, prostorné ložnici i kuchyni. Pokud byste rádi rozsvítili kuchyňský prostor, prohlédněte si kovové cedule s tématikou jídla, kaváren či barů. Jistě zde najdete ztvárněný svůj oblíbený pokrm nebo typ kávy na ceduli, která vám bude dělat radost každý den. 

Kovové cedule najdou své místo také v dílně! Mnoho vzorů odkazuje na automobilový průmysl, silné vozy a nedostižné motorky. A ačkoliv je dílna většinou zaprášené místo, i tak si zasloužíte mít toto místo pěkné. Čas, který totiž trávíte při kutilství a opravách všeho druhu, nebývá ten nejkratší. 

A jakou tabulku vybrat do pracovny? Ať už hledáte něco pro sebe nebo jako dárek pro workoholiky, povzbuzující nápis se vždy hodí. 

3D obrazy na kovu – nechte se pohltit

Obrazy na kovu či velké nástěnné mapy vás jistě překvapí svým detailním zpracováním. Díky pečlivému výběru barev, technice nanášení i ohýbanému kovovému “plátnu” se divák snadno v obrazu ztratí. Pokud se doma chcete cítit ještě o něco lépe, nezapomínejte na důležitost dekorací a drobností, které z povědomého prostoru dokáží vykouzlit domov. Pro milovníky zvířat, automobilů či motorek nebo starých reklam máme několik možností, které ocení i jako dárek. A pokud si nejste zcela jisti výběrem, máme pro vás pár tipů, jak vybrat dekoraci. Zaprvé, při vybírání berte v potaz prostor, do kterého bude dekorace nejspíše umístěna. Pro kuchaře a nadšence do poznávání exotických chutí a nových receptů volte tyto motivy, pro ty, kteří mají ruce často špinavé z dílny, vyberte auta nebo motorky. Druhým tipem, jak vybrat dekoraci jako dárek, je vtip. Jistě znáte humor oslavence, tak zvolte takový design kovové tabulky, která vás snadno rozesměje. Tím nemůžete šlápnout vedle.

Dekorace s motivem do kaváren, tematických restaurací a vintage podniků 

Hledáte, čím se odlišit od konkurence a zaujmout zákazníky? Prohlédněte si naše kovové cedule s obrázky jídla, nápojů, káv nebo ikonických starých reklam, které snadno vykouzlí pobavený úsměv na rtech. Takové dekorace snadno vytvoří ve vašem podniku atmosféru, kam se zákazníci budou chtít pravidelně vracet. Právě dekorace mohou udělat ze všedního prostoru ten zapamatovatelný. Pokud navíc sladíte i nábytek a nezapomenete na nabídku, která zapadá do jedinečného konceptu – máte vyhráno.

Dlouhá životnost kovových dekorací ladí s ostatním zbožím na e-shopu Seart.cz. Stejně jako nábytek z masivního dřeva, i tyto obrazy, budou při správné péči vypadat dlouho krásně a zaujmou každého, kdo je spatří.

 

-->