Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Jasanové posuvné dveře

Pro koho jsou dveře z jasanového dřeva?

Posuvné dveře z jasanového dřeva jsou určeny pro ty nejnáročnější. Vysoce kvalitní jasanové dřevo je mimořádně odolná surovina, která umožňuje výrobu masivních posuvných dveří. Modely posuvných dveří v naší nabídce spojují originální design s důrazem na kvalitu. Široký výběr velikostí a barev umožňuje vytvořit aranžmá v moderním, loftovém nebo rustikálním stylu. 

Jak vybrat ty spravný?

Výběr správného posuvného systému korunuje celek z hlediska vizuální přitažlivosti a zajistí pohodlné a bezpečné používání dveří. Modely posuvných dveří z naší nabídky lze s úspěchem použít jako jednoduché posuvné dveře, například ve spíži. Jsou také ideální jako posuvné dveře - ideální řešení pro oddělení kuchyně a obývacího pokoje. Průchozí posuvné dveře zase dobře fungují jako dveře do výklenku nebo šatní skříně. Za zvláštní zmínku stojí naše dveře z jasanového dřeva One Board. Jsou vyrobeny z masivního jasanového dřeva a mají suky a praskliny, což jim dodává přírodní a rustikální vzhled. Dveře ukazují v plné kráse to, co dokáže vytvořit příroda. 

Jaké jsou alternativy?

Existují také dveře z jednolitých masivních prken ve svislém uspořádání. Výrazná struktura dřeva ukazuje pevnost křídla. Jedná se o dveře pro odvážné a charakterní interiéry.

 
 
1

Posuvné dveře z jasanu - základní informace

Spojení asociací s moderností a odkazů na tradice může v prostoru působit nepochybně velmi efektivně. Proto mohou být jasanové posuvné dveře zajímavým řešením v oblasti interiérového designu. V mnoha případech vypadají v místnostech skvěle a zároveň jsou funkčními prvky vybavení. Není pochyb o tom, že stojí za to zvážit zavedení takového řešení do vašeho interiéru. Je důležité mít smysl pro estetiku a věnovat pozornost detailům, protože detaily často významně ovlivňují celkovou kompozici. Důležité je zohlednit jak komfortní aspekty nábytku, tak jeho vizuální přitažlivost. Musíte tedy uvažovat komplexně a rozhodně se zaměřit na své potřeby a preference. Pokud nemáte konkrétní představu o designu, je vhodné se inspirovat a také podrobně analyzovat parametry dostupných modelů. Posuvné dveře z jasanu mohou dobře fungovat a být skvělým nápadem.

Posuvné dveře z jasanu - jaké mají výhody a nevýhody?

Jasanové posuvné dveře mají jistě velký potenciál, který je třeba při zařizování prostoru šikovně využít. Je dobré si uvědomit, že dřevo je odolný a trvanlivý materiál. Pečlivě vyrobené produkty z něj lze v interiéru používat velmi dlouho, což znamená, že jednorázový nákup má širokou perspektivu využití. Kromě toho mohou dřevěné posuvné dveře z jasanu někdy nabízet velmi atraktivní poměr mezi kvalitou a cenou, což není z hlediska rozpočtu zanedbatelné. Dotyčnou surovinu lze také snadno upravit. Zájemci si tak mohou průběžně přizpůsobovat vybavení nebo provádět určité změny, aby dveře přizpůsobili svým potřebám, například v případě častých experimentů s interiérovým designem. Dřevo může také dobře fungovat při vytváření útulné atmosféry v prostoru. Pro ty, kteří ocení příjemnou atmosféru v ložnici, obývacím pokoji nebo jídelně, může být proto velmi zajímavou volbou.

Posuvné dveře z jasanu - které si vybrat?

Dřevěné posuvné dveře z jasanu je třeba vybírat citlivě a uvážlivě. Důležitá jsou funkční i estetická hlediska. Výběr zde může být docela náročný, ale přesto stojí za to brát tento úkol vážně a důkladně se na něj připravit. Ve skandinávských a moderních prostorách mohou být zajímavou volbou modely, které kladou důraz na jednoduchost a eleganci. V rustikálních, individuálních nebo klasických interiérech mohou být zajímavou volbou dekorativní varianty. Doporučujeme, abyste si hned na začátku určili, jakých účinků a kombinací chcete dosáhnout. Můžete se rozhodnout pro kontrastní kombinace, stejně jako pro bláznivé nebo tlumené kompozice. Vše závisí na individuálních preferencích. Důležitým faktorem, který by se neměl podceňovat, je koncepční soudržnost.

Dřevěné jasanové posuvné dveře - na co si dát pozor?

Při výběru posuvných dřevěných dveří byste se neměli řídit pouze cenou, protože velmi důležitým aspektem je také kvalita. Musíte si také uvědomit, že systém posuvných dveří se skládá také z technických součástí. Vodítka a úchyty je třeba pečlivě vybírat. Zájemci o implementaci mechanismu posuvných dveří do svého prostoru by měli zvážit, jaký rozsah pohybu chtějí v interiéru využít a kolik dveřních křídel potřebují. Kromě toho by se nemělo zapomínat ani na šikovné dimenzování posuvných dveří. Po estetické stránce je naopak třeba věnovat pozornost barvám a designu nábytku.