Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Dřevěné židle do jídelny a kuchyně

Jestliže vybíráte jídelní židle, jistě jste si všimli, že nabídka židlí pro jídelní stoly je velmi široká a matoucí. Našli jste transparentní plastové židle, železné a spousty podobných kousků, které vám ale nejsou blízké? Hledáte spíše něco, co vám vydrží dlouhé roky a při pohledu na jídelnu či kuchyň vás tento pohled zahřeje u srdce? Jestliže ano, našli jste správné místo, kde takové jídelní židle koupit. Dřevěné židle pro jídelní stoly budou dlouhodobou volbou pro váš prostor.

Kterou jídelní židli tedy vybrat?

Pamatujte si, že velkou část svého života trávíme při práci, jídle, ale i odpočinku. No a k těmto činnostem v domácnosti využíváme zejména židle. Jestliže tedy sedíte dlouhý čas na židli, bude potřeba vybrat tu nejkvalitnější a zejména pohodlnou. Nejlepší volbou budou čalouněné židle, ale i dřevěné, které mají pevnou opěrku. A právě s takovými židlemi se můžete setkat v této kategorii.

Jaký design zvolit?

Mezi velmi oblíbené v moderních domech a bytech patří židle s černým koženým polstrováním. Jedná se o velmi praktický kus nábytku, není drahý, je velmi krásný na pohled a navíc se velmi snadno čistí, což bude skvělou volbou pro domácnost s malými dětmi. Čalouněné židle jsou ideální a univerzální volbou pro moderní interiéry. Hodí se k různým typům podlah až po různé keramické obklady.

Naopak masivní dřevěné židle vyzdobí okolí vašeho jídelního stolu v krásném tradičním, rustikálním, ale i chalupářském stylu. Použitý materiál těchto židlí zajistí pozoruhodné prostředí, eleganci a zejména osobité kouzlo, které milovníci přírody upřednostňují.

Už jste mysleli na další nábytek pro vaši jídelnu?

Že ne? Potom se tedy nechte inspirovat dalším našim nábytkem, jako jsou jídelní stoly, nebo překrásné a masivní vitríny, kde můžete vystavit vaše oblíbené cennosti. Celkový výběr nábytku pro jídelnu bude velmi důležitý. Jedná se o prostor, který by měl být především vzdušný, klidný a dokonale sjednocený. Doporučujeme vám přečíst si náš článek “vybavení jídelny, které se dědí po generace”, kde najdete nějaké tipy pro výběr vašeho budoucího nábytku pro jídelní prostory. Zde najdete pohodlné židle ve vysoké kvalitě, vyrobené ze smrkového, borovicového či jedlového dřeva.

 
 
Židle musí být pohodlná, odolná a kvalitní. Nabízíme kvalitní židle z borovicového a smrkového dřeva. Těm, kteří kladou důraz na pohodlí, nabízíme čalouněné židle s područkami.
1

DŘEVĚNÉ ŽIDLE Z BOROVICE NEBO BUKU?

Pevné, odolné a krásné - to jsou dřevěné židle z naší nabídky. Jsou vyrobeny s pečlivostí a z nejlepších materiálů a splňují očekávání těch nejnáročnějších. Nabízíme borovicové a bukové židle, ratanové židle a čalouněné židle. U nás najdete ideální židle do jídleny. Můžeme si vybrat ze spousty barev a forem židlí -  židle masivní rustikální nebo židle ratanové.

OBÝVACÍ POKOJ A JÍDELNA - JAKOU DŘEVĚNOU ŽIDLI VYBRAT?

K industriálním stolům ze dřeva a kovu ladíme dřevěné moderní židle. Bílá dřevěná židle je ideální pro jídelnu v provensálském stylu, dokonale ladí se stoly inspirovanými francouzským venkovem. Židle v obývacím pokoji by zase měla být elegantnější, židle s ohnutými nohami a koženým čalouněním. Ratanové židle jsou také vhodné do obývacího pokoje, zejména v kombinaci s bílým, klasickým stolem.

DŘEVĚNÁ ŽIDLE - POHODLÍ A KOMFORT

Židle je typickým užitkovým nábytkem, u kterého je komfort na prvním místě. Musí být stabilní, pevná a jednoduše pohodlná. Nezapomeňme ovšem na estetické aspekty. Charakter židlí může úplně změnit charakter naší jídelny. Je také důležité koukat na kvalitu židlí. Dřevěné židle jsou tou nejlepší volbou. Dřevo je nejodolnější a nejpevnější materiál, díky kterému garantujeme, že židle vám budou sloužit celé roky. Dřevěné židle z naší nabídky poskytují nejen vysoký komfort, ale i doplněk do interiéru, který ozdobí každou jídelnu.

Čalouněná židle představuje pohodlí, které vám umožní pohodlné sezení a zároveň se snadno čistí. V naší nabídce představujeme židle čalouněné těmi nejkvalitnějšími materiály, které jsou odolné proti znečištění a poškození a oděru. Na druhou stranu dřevěná židle je jistě jedním z nejtradičnějších řešení. Používají se jak v jídelnách, tak v kuchyních a kancelářích. V naší nabídce najdete také židle z březového, borovicového nebo bukového dřeva. Kromě toho představujeme zajímavou alternativu - čalouněná křesla, která se dokonale hodí do obývacích pokojů a předsíní. A pro příznivce originálních řešení nabízíme také kolekci průmyslových taburetů, vybavených dřevěnými sedáky a kovovými, impregnovanými nohami. Kromě toho náš internetový obchod nabízí také něco zajímavého pro ty, kteří hledají barové židle a ocení skvělé zpracování a pohodlí.

Jaké zahradní židle si vybrat?

Přemýšlíte, které zahradní židle budou ty nejlepší? Chcete si vytvořit krásnou a originální terasu nebo zahradu a užívat si pěkného počasí? Dřevěná židle je nejčastějším kusem zahradního nábytku, který vám umožní vychutnat si příjemné chvíle v kontaktu s přírodou. Dřevěná židle má velkou trvanlivost a je nejlepším řešením pro zahradu. Lakovaná nebo natřená je také vynikajícím řešením pro terasu nebo altán. Ratanové zahradní židle, které jsou v naší nabídce k dispozici jako křesla s polštáři, jsou také zajímavým a oceňovaným způsobem, jak originálně vybavit zahradu. Jaro a léto jsou obdobím, kdy trávíme hodně času na zahradě a využíváme příznivého počasí. Pořádáme setkání s přáteli a užíváme si každou volnou chvíli v kruhu svých blízkých, a to i při společném stolování. A pak jsou pohodlné zahradní židle nutností, protože jsou ideální pro to, aby zaujaly svou funkčností. Jistě nejvýhodnějším řešením jsou dřevěné židle, které se budou v létě skvěle vyjímat na zahradě a na podzim bez problémů poslouží v altánu nebo na terase a zaručí pohodlné chvíle s rodinou. Židle jsou vyrobeny z masivního dřeva, ošetřeného impregnací, a jsou odolné vůči škodlivým účinkům vlhkosti, takže se vyznačují velkou pevností a trvanlivostí. V naší široké nabídce najdete originální modely a provedení z nejkvalitnějšího dřeva. Židle ze dřeva jsou jistě lepším řešením než plastové židle, které nejsou tak stabilní a pohodlné a na slunci viditelně blednou. Při výběru nábytku na zahradu je vhodné doplnit celek - židle společně se stolem. To umožní pohodlné a zajímavé uspořádání celého zahradního prostoru. Navíc nám sada dřevěného nábytku bude jistě dlouho sloužit a bude ideálním místem pro večery s přáteli.

-->