Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Dřevěné postele do ložnice

V naší pestré nabídce najdete masivní lůžka, která vynikají nespočtem výhod. Jaké tedy mají výhody masivní postele oproti levnějším alternativním materiálům, použitých pro výrobu lůžka? Především je to jejich dlouhodobá životnost, ekologie, nezávadnost a nádherný design, který vnese do ložnice pocit luxusu. Další výhodou je nákup online. Nemusíte se trmácet s lůžkem několik kilometrů z kamenného obchodu, my vám lůžko doručíme přímo až před vaše dveře.

Vzhled nebo funkčnost?

S vysokou kvalitou a přirozenou estetičností jsou dřevěné postele nejideálnější volbou pro plnohodnotný a zdravý spánekLůžka od Seart neobsahují žádné zbytečné chemické látky, které by mohly evokovat respirační potíže. Z jakých lůžek lze tedy vybírat? Především bude záležet na vašem přání a podmínkách. Vybírat lze z lůžek s vysokým čelem nebo nízkým čelem, s led osvětlením, s vyřezávanými kresbami, ale i s vyššími nohami, jenž budou ideální pro starší osoby, které mohou mít potíže s ranním vstáváním z postele.

Jak vybrat správnou velikost postele?

Rozměry lůžek u nás najdete také různé. Od rozměru 90 X 200 cm, které jsou vhodné například do dětských pokojů140, 160, 180 x 200 cm až 200 x 200 cm, ideální do ložnice jako manželské lůžko, které nabízí opravdu prostorný, pohodlný spánek a mimořádný komfort. Máte-li dostatečné prostory, lůžka 200 x 200 centimetrů budou ideální pro vysoké lidi či pro ty s vysokou hmotností.

Každé z námi nabízených lůžek je vyrobeno z prvotřídního a masivního dřeva, nejčastěji však z borovice, jedle, smrku a dubu. Velmi kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé užívání bez potíží. 

 
 
Nabízíme dřevěné postele vysoké kvality a za přijatelné ceny. Najdete zde postele borovicové, dubové, bukové i smrkové. Koukněte na postele ze dřeva té nejvyšší kvality. Postele z masivního dřeva jsou ozdobou každé ložnice.
2

Dřevěné postele - proč se vyplatí?

Dostupných řešení pro byty je opravdu mnoho. Některé jsou oblíbenější než jiné. Na trhu s nábytkem se prosazuje zejména dřevěný nábytek. Při zařizování ložnice se nepochybně vyplatí pořídit si dřevěnou postel. V jejich prospěch hovoří mnoho důvodů.

Dřevěné postele - investice na dlouhá léta

Nábytek, a především postele, se nevyměňují příliš často. Každý sní o tom, že si koupí jeden pevný výrobek a bude ho používat po celá léta. Vždy je dobré investovat do trvanlivého a spolehlivého nábytku, který je vyroben z pevných materiálů odolných proti poškození. Rozumná volba zajistí, že vaše dřevěné postele vydrží dlouhá léta i při náročném používání. Nezapomeňte, že každý den strávíte v posteli několik hodin. Proto se vyplatí investovat do pevné základny, která zajistí pohodlnou, stabilní a komfortní polohu pro spaní. V kvalitní posteli budete mít pocit bezpečí.

Vzhledem k tomu, že postel musí během let používání snášet různá zatížení, ale také různá přestavování a stěhování, musí být vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Tím se zajistí, že konstrukce nebude nijak poškozena a že ji bude možné bez problémů dlouhodobě používat.

Dřevěná postel - možnost pro každého

Postele z MDF nebo kovu vypadají ve stylizovaných interiérech atraktivně, ale existují určité obavy ohledně jejich trvanlivosti. Ve srovnání s nimi jsou dřevěné postele skutečnou investicí na dlouhá léta, odolnou vůči všem druhům poškození. Zaručují vysokou kvalitu, ale zároveň nabízející široké možnosti designu.

Ložnice s dřevěnou postelí bude útulná, pohodlná a jednoduše velmi krásná. S takovým nábytkem zařídíte prostor ve venkovském, klasickém i koloniálním stylu. Nejlépe se osvědčí jednoduchý rám postele, ke kterému můžete bez problémů přizpůsobit další nábytek, jako jsou noční stolky nebo komody. Mnoho výrobců nabízí postele různých velikostí. Bez problémů si můžete koupit jak manželskou postel, tak dokonalou dřevěnou postel pro teenagera.

Dřevěná postel představuje zdravé klima v ložnici

Dřevo je přírodní surovina, která má velmi pozitivní vliv na vlastnosti, které místnost získá. Dřevěný nábytek vytváří v místnosti velmi dobrou a zdravou atmosféru a jeho uživatelé se mohou cítit bezpečně, protože z nábytku neunikají žádné toxické látky. Pokud se rozhodnete pro dřevěnou postel ze silně pryskyřičnatých dřevin, můžete se spolehnout na příjemnou vůni, která vám bude asociovat vůni lesa.

Za zmínku stojí také to, že dřevěná postel nezpůsobuje žádné problémy při péči. Pro odstranění nečistot je vhodné čas od času otřít rám vlhkým nebo zcela suchým hadříkem. Za zmínku stojí, že nábytek z borovicového dřeva má antistatické vlastnosti, což znamená, že nepřitahuje prach. Dřevěné postele jsou proto skvělou volbou pro alergiky, kteří potřebují zůstat v čistých a sterilních místnostech.

Vysoká funkčnost dřevěných postelí

Aby postel splňovala požadavky uživatelů, musí být hezká a stabilní. Pokud rádi trávíte čas v posteli čtením knih, sledováním filmů nebo jen lenošením, musíte mít ve svém vybavení mimořádně pohodlnou postel. Měla by mít vysokou opěrku hlavy, o kterou se můžete opřít. V malých ložnicích zvolte dřevěnou postel s kontejnerem na lůžkoviny. Získáte tak další úložný prostor pro lůžkoviny, přikrývky a polštáře. Mezi dřevěnými postelemi najdete návrhy s velkými zásuvkami i kontejnery, které mají široké možnosti pro uložení lůžkovin nebo nočního prádla.

Nezapomeňte si do ložnice vybrat dřevěné postele, které jsou poměrně vysoké. To zajistí, že vstávání a usedání na lůžko nebude představovat velký problém nebo nepříjemnost. Na druhou stranu, pokud kupujete postel pro dítě, nesmí být příliš vysoká, protože děti mohou mít tendenci v noci z postele padat. Je dobré vedle nich namontovat speciální zábradlí. To vaše dítě ochrání před nepříjemným pádem.

Postel z borovice, dubu nebo buku?

Díky rozmanitosti druhů dřeva, z nichž se postele vyrábějí, si každý může vybrat model, který mu bude nejlépe vyhovovat. V první řadě si můžete pořídit dubové postele, které se vyznačují vysokou odolností a zároveň vypadají opravdu masivně. Z tohoto důvodu se nejčastěji volí do interiérů zařízených v ušlechtilém stylu. Borovicová lůžka jsou stejně pevná, ale dosáhnete jimi jemnějšího estetického efektu. Nejsou totiž tak opticky masivní jako dubové konstrukce, takže nepřehluší interiér. Zajímavou nabídkou jsou také postele z exotického dřeva. Vypadají velmi elegantně a jsou odolné vůči fyzickému poškození. S péčí o ně nejsou žádné problémy a dokážou odolat různým těžkostem.

Bez ohledu na to, z jakého materiálu jsou dřevěné postele vyrobené, splní vaše očekávání díky svým skvělým vlastnostem. Především jsou vyrobeny přirozeně, mají vysokou odolnost proti poškození a jejich estetické kvality jsou prostě nepopiratelné.

Výrobek bez vad

Dá se říci, že dřevěné postele nemají žádné zásadní nevýhody. Dřevo je ideálním materiálem pro výrobu nábytku. Je dostatečně poddajné, aby se dalo tvarovat do různých tvarů, a nápadité vzory na povrchu dřevěných desek činí nábytek atraktivním v mnoha ohledech. Dřevo je také mimořádně odolný materiál, díky čemuž lze nábytek bez sebemenších problémů používat dlouhá léta. Pokud je dřevěná postel správně naimpregnována, nemůže se nijak poškodit. Vnější faktory, jako je slunce nebo vlhkost, na ni nemají díky impregnaci vliv.

Kombinace všech těchto aspektů dělá z dřevěného nábytku, včetně dřevěných postelí, pozoruhodný a jedinečný výrobek, který lze používat po celé generace. Dřevo je navíc univerzální materiál, který se hodí do mnoha interiérů. Tvoří velmi útulný prvek vybavení, a poskytně výběr z modelů jak v klasickém tak i v moderním stylu. Takový kus nábytku budete moci bez větších problémů umístit do svého prostoru bez ohledu na to, jaké uspořádání vytvoříte.

Jak přizpůsobivé jsou dřevěné postele?

Změnit barvu nebo vzhled dřevěné postele není problém a nevyžaduje to mnoho peněz. Během chvíle z nábytku, který se vám přestal líbit, vytvořítě nové vybavení. Namísto výměny celého nábytku a vystavení se velkým nákladům můžete změnit malý prvek v podobě barevného schématu. To vám umožní vytvořit velmi zajímavý design, který bude vypadat atraktivně. Potřebujete jen smirkový papír, správnou barvu na dřevo a lak, a výsledný efekt předčí vaše nejdivočejší očekávání.

Nadčasový kus nábytku

Dřevo je materiál, který se dobře hodí k jakémukoli uspořádání, takže se vyplatí na něj vsadit. Je univerzální a vždy módní. Dřevěnou postel můžete snadno umístit do ložnice zařízené v anglickém, moderním, rustikálním nebo skandinávském stylu. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli variantu, dřevěný nábytek se v takovém prostoru bude skvěle vyjímat. Pokud se nechcete řídit nejnovějšími trendy, ale především vám záleží na nadčasovosti a univerzálnosti vytvořeného prostoru, zvolte postel ze dřeva a nebudete litovat. Kromě toho, pokud do ložnice umístíte dřevěný nábytek, prostor se okamžitě stane útulnějším, teplejším a pohodlnějším. Při výběru dřevěné postele věnujte pozornost typu dřeva, ze kterého je vyrobena, a její povrchové úpravě. Pokud budete věnovat pozornost určitým aspektům, určitě nebudete svého nákupu litovat. Postel vám bude sloužit dlouhá léta. Myšlenka na jeho výměnu vás ani na okamžik nenapadne.

Jednoduše krásný a jedinečný kus nábytku

Hodně se mluví o tom, že interiér by měl mít především krásný nábytek. To má samozřejmě velký význam a dřevěné postele patří bezesporu k výrobkům, které přitahují pozornost. Někdo může říci, že vzhled není tak důležitý jako matrace, rám nebo celková funkčnost postele. Je však důležité si uvědomit, že nevzhledně vypadající postel je jednoduše špatným místem pro spánek, proto se při nákupu postele vyplatí věnovat pozornost všem aspektům. Záleží i na těch nejmenších detailech. Proto se před nákupem vyplatí zvážit, jaká estetika postele vám bude nejlépe vyhovovat, co vám bude dělat radost a jaký model postele se vám nejvíce líbí. To vše se promítne do dosažení velmi dobrých výsledků ve vztahu k postoji, který budeme mít k provedenému nákupu.

Univerzálnost i originalita v jednom

Suky na dřevě jsou přírodním jevem, a proto se nedají napodobit. Z tohoto důvodu žádné dva návrhy postele nemohou být a ani nejsou stejné, a proto neexistují ani dvě zcela totožné postele. Nezapomeňte, že vzor zrna dvou různých modelů bude pokaždé jiný. Když si koupíte takový kus nábytku, máte jistotu, že nikdo jiný nebude mít podobný, a vaše postel se tak stane univerzálním a zároveň jedinečným kusem nábytku. Nejedná se o sériově vyráběný nábytek, takže můžete mít jistotu, že jste si koupili výrobek, který je v mnoha ohledech jedinečný. S výsledky, kterých v této situaci dosáhnete, můžete být velmi spokojeni. Na takové produkty se bezpochyby vyplatí vsadit. Dřevěné postele jsou vybavením, které splní očekávání každého, i toho nejnáročnějšího interiérového designéra. Koneckonců o tom to celé je.

Co dalšího k vybavení ložnice potřebujete?

Jaké ostatní vybavení pro ložnici s masivním lůžkem bude nejideálnější? Nejideálnější bude, pokud se budete držet masivního stylu. Tedy, celá vaše ložnice bude zařízená pomocí masivního nábytku. Jedině tak zajistíte dokonalý prostor, který vám přinese pocit tepla a útulnosti. Neodmyslitelnou součástí všech lůžek jsou samozřejmě noční stolky, bez kterých by ložnice nebyla kompletní a komfortní. Podle vašeho prostoru můžete vybírat i z velkého množství komod nebo dokonce šatních skříní, které budou vždy nejideálnější pro uložení všech potřeb.

-->