Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Dřevěné postele do ložnice

V naší pestré nabídce najdete masivní lůžka, která vynikají nespočtem výhod. Jaké tedy mají výhody masivní postele oproti levnějším alternativním materiálům, použitých pro výrobu lůžka? Především je to jejich dlouhodobá životnost, ekologie, nezávadnost a nádherný design, který vnese do ložnice pocit luxusu. Další výhodou je nákup online. Nemusíte se trmácet s lůžkem několik kilometrů z kamenného obchodu, my vám lůžko doručíme přímo až před vaše dveře.

S vysokou kvalitou a přirozenou estetičností jsou dřevěné postele nejideálnější volbou pro plnohodnotný a zdravý spánekLůžka od Seart neobsahují žádné zbytečné chemické látky, které by mohly evokovat respirační potíže. Z jakých lůžek lze tedy vybírat? Především bude záležet na vašem přání a podmínkách. Vybírat lze z lůžek s vysokým čelem nebo nízkým čelem, s led osvětlením, s vyřezávanými kresbami, ale i s vyššími nohami, jenž budou ideální pro starší osoby, které mohou mít potíže s ranním vstáváním z postele.

Rozměry lůžek u nás najdete také různé. Od rozměru 90 X 200 cm, které jsou vhodné například do dětských pokojů140, 160, 180 x 200 cm až 200 x 200 cm, ideální do ložnice jako manželské lůžko, které nabízí opravdu prostorný, pohodlný spánek a mimořádný komfort. Máte-li dostatečné prostory, lůžka 200 x 200 centimetrů budou ideální pro vysoké lidi či pro ty s vysokou hmotností.

Každé z námi nabízených lůžek je vyrobeno z prvotřídního a masivního dřeva, nejčastěji však z borovice, jedle, smrku a dubu. Velmi kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé užívání bez potíží. 

Jaké ostatní vybavení pro ložnici s masivním lůžkem bude nejideálnější? Nejideálnější bude, pokud se budete držet masivního stylu. Tedy, celá vaše ložnice bude zařízená pomocí masivního nábytku. Jedině tak zajistíte dokonalý prostor, který vám přinese pocit tepla a útulnosti. Neodmyslitelnou součástí všech lůžek jsou samozřejmě noční stolky, bez kterých by ložnice nebyla kompletní a komfortní. Podle vašeho prostoru můžete vybírat i z velkého množství komod nebo dokonce šatních skříní, které budou vždy nejideálnější pro uložení všech potřeb.

 
 
Nabízíme dřevěné postele vysoké kvality a za přijatelné ceny. Najdete zde postele borovicové, dubové, bukové i smrkové. Koukněte na postele ze dřeva té nejvyšší kvality. Postele z masivního dřeva jsou ozdobou každé ložnice.
1

DŘEVĚNÁ POSTEL DO LOŽNICE - JAKOU VYBRAT?

Kterou postel do ložnice si vybrat? Nejdůležitější je, aby postel byla pohodlná, bezpečná a pevná. Díky svým vlastnostem je nejodolnější, nejbezpečnější a nejpohodlnější dřevěná postel. Masivní dřevo, ze kterého jsou postele vyrobeny, je zcela přírodní materiál. Dřevěné postele jsou také velmi stabilní a pevné. Jejich masivní konstrukce zaručuje odolnost proti poškození. Postele z borovice, buku nebo dubu poskytují ten nejvyšší komfort.

DŘEVĚNÁ POSTEL 140 X 200, 160 X 200 NEBO 180 X 200 - KTEROU VELIKOST VYBRAT?

Při výběru postele je klíčová její velikost. Naše nabídka zahrnuje jak jednolůžkové postele, tak manželské postele. Velikost postele 140 x 200 je vhodná pro malé ložnice. Nejčastější velikost lůžka je 160 x 200. Taková postel poskytuje pohodlí a nezabírá mnoho místa. Pro milovníky větších prostor na spaní bude tou nejlepší volbou postel 180 x 200. Pokud máme malou ložnici a málo úložných prostor, je vhodné zvolit postel se šuplíky.

POSTEL Z MASIVNÍHO DŘEVA - JAKOU KOUPIT?

Kromě praktičnosti postele je důležitý také estetický aspekt. Při výběru postele do ložnice vybíráme styl, ve kterém se cítíme nejlépe. Budeme-li se inspirovat atmosférou  vesnice, pak zvolíme masivní dřevěnou rustikální postel. Díky své pevné konstrukci, ručně broušeným prvkům a přirozenému vzhledu dřeva tvoří postele v rustikálním stylu velmi příjemnou a útulnou atmosféru. Pokud dáváte přednost interiéru v provensálském stylu, vhodnou volbou bude bílá postel, která rozjasní ložnici a dodá jí romantický nádech. Pro příznivce moderního stylu doporučujeme minimalistické moderní postele s jednoduchou konstrukcí. Dřevěné klasické postele jsou vynikající volbou pro každého, kdo ocení nadčasový design.