Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Dekorační cedule

Co jsou dekorační cedule?

Dekorační kovové cedule to řeknou za vás! Jste fanouškem automoto sportu a velkých automobilových značek? Milujete posezení s přáteli nad oroseným hořkým pivem? Bavíte se nad estetikou historických reklam a pin-up slečen? Všechny vintage kovové cedule mají originální vzhled, jsou přelakované a připravené k okamžitému zavěšení. Vyzdobte si dekoračními cedulemi svůj byt či kancelář a připomeňte si, co vás baví, každý den.

Proč vybrat kovové cedule?

Nástěnné desky přitahují v našich interiérech stále více pozornosti a těší členy domácnosti i hosty. Barevné tapety a rodinné fotografie ustoupily nástěnným tabulkám a dnes je věšíme prakticky do každého interiéru: dětského pokoje, obývacího pokoje, ložnice, kanceláře nebo pracovny.

Jaké cedule u nás najdete?

Naše nabídka zahrnuje retro dekorace na zeď, jako jsou například emblémy na dveře toalet a kovové nástěnné cedule, které připomínají dopravní značky. Vyberte si výrobky z naší nabídky a váš domov bude jistě vypadat výjimečně. Dekorativní kovové plakety jsou také skvělým nápadem na dárek pro blízké. Nabízíme talíře pro milovníky automobilů, ozdobné talíře s nápisy obsahujícími recepty a širokou škálu talířů s nápoji, které jsou ideální pro domácí bar nebo atmosférickou restauraci. Mnoho designů nástěnných tabulek má také humorný nádech, takže kromě dekorativní funkce vnesou do místnosti také pozitivní náladu. Široká nabídka zaručuje, že si každý najde nástěnku s motivem blízkým jeho vkusu.

 
 
Vybírejte pro sebe nebo jako dárek kovové cedule s nejrůznějšími tématy – do kuchyně, pracovny i s auty a motorkami.
5

Dekorativní cedule - základní informace

Zařizování prostoru vyžaduje pozornost k detailům, estetické cítění a také šikovné zacházení s dostupným prostorem. To je velmi důležité při výběru prvků dekorativního charakteru pro celkové uspořádání. Rozhodování v této oblasti by mělo být vědomé a důležitým aspektem je zde také rozhodnost vlastních preferencí. Výběr dekorací do místnosti je velmi individuální záležitostí, proto se vyplatí věnovat mu trochu času. Spěch může vést k chybným volbám, zatímco cílem je vytvořit ucelenou vizuální kompozici. Zajímavým řešením mohou být často dekorativní plakety. V mnoha případech vypadají skvěle a jsou zajímavým doplňkem celkového designu. Nástěnné dekorace je třeba vybírat pečlivě a není o tom pochyb.

Dekorativní kovové cedule - jaké mají výhody a nevýhody?

Dekorativní kovové desky mohou být skvělým řešením pro interiéry v průmyslovém stylu, kde se často hojně využívá uvedená surovina. Z praktického hlediska mají tyto výrobky uživateli co nabídnout. Tento materiál je velmi odolný a má dlouhou životnost, což znamená, že může být ve vašem prostoru používán po mnoho let. Robustní a pečlivě vyrobené dekorativní plakety pro domácnost z kovu mohou být užitečné pro ty, kteří chtějí ve svém interiéru vytvořit poněkud strohou atmosféru a kladou důraz na eleganci. Tato surovina může vyvolávat asociace jak s moderností, tak s tradicí, a proto z ní vyrobené nástěnné desky najdou uplatnění v nejrůznějších interiérech. Zájemcům o koupi takového nábytku se tak otevírají široké možnosti.

Ozdobné cedule s nápisy - jaké vybrat?

Výběr dekorativních prvků do prostoru je nepochybně velmi individuální záležitostí, takže na otázku, jaké modely zvolit, neexistuje jednoznačná odpověď. Takový nábytek je k dispozici v široké škále variant. Vše tedy záleží na individuálním pojetí designu. Je důležité zvážit, jakého efektu chcete dosáhnout, jaký styl chcete v interiéru použít a také jaká barevná škála dekorací může zapadnout do celkové vizuální kompozice. Zajímavou možností mohou být ozdobné desky s nápisy, které mohou často vyvolávat asociace s moderností a spíše uvolněným stylem. Tyto prvky mohou být užitečné při vytváření útulné atmosféry v zařízené místnosti.

Dekorativní cedule - na co se zaměřit?

Při výběru dekorativních cedulí je třeba zvážit řadu faktorů. Cena není jediným hlediskem. Důležitá je také kvalita výrobku a přesnost jeho výroby. Je proto nutné pečlivě analyzovat parametry jednotlivých modelů a uvažovat komplexně. Z praktického hlediska jsou rozměry jistě důležitým faktorem. Měly by být přizpůsobeny velikosti nevyužitého prostoru na stěně tak, aby jej esteticky a citlivě vyplnily. Stojí za zvážení, zda chcete vytvořit jakousi sbírku cedulí, nebo zda chcete jeden takový prvek představit jako zajímavý akcent celkového dekoru. Počet dekorací by se rozhodně neměl přehánět - je zde zapotřebí střídmost, cit a cit. Šikovně navržená sada dekorací může na stěně vypadat skvěle, proto je dobré si tento úkol dobře promyslet. Za pozornost stojí také problematika barev. Barvy dekorací by měly ladit s odstíny podlahy, stěn, nábytku, závěsů a dalších dekorací. Proto je důležité dát si čas na rozmyšlenou a důkladně zvážit, jak chcete místnost vizuálně vyzdobit. Dekorativní cedule se mohou zdát jako detail ve výzdobě, nicméně detaily mají často velký vliv na interiér.