Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Nejlepší řešení pro připevnění polic - konzole

Proč si pořídit konzole na police?

Pevně vyrobené držáky polic jsou zárukou bezproblémového a bezpečného uložení mnoha osobních věcí. Jednoduché zapínání a možnost výběru z mnoha zajímavých modelů vám umožní doplnit krásné a stylové doplňky, které obohatí výzdobu každého interiéru. 

Jaké jsou výhody těchto konzolí?

Charakteristické věkovité prvky v podobě policových konzol umožňují vytvořit originální uspořádání, které zároveň umožní funkční vybavení daného prostoru nepochybně efektivním a bezpečným způsobem.

Proč zvolit nás pro vylepšení vašeho domova?

Výrobce SEART.cz se nezabývá pouze kovovými konzolemi, ale především se jedná o výrobce kvalitního nábytku z masivního dřeva. Stoly, skříně a postele z masivu však potřebují v interiérech doplnit a protože na trhu nebyl nikdo podle představ – ať už se jednalo o kvalitu zpracování kovů či stylů, které se by hodily k nábytku z masivu, SEART.cz začal vyrábět i kovové doplňky a příslušenství. V nabídce tak najdete i dekorace a obrazy z kovu, pojezdy pro posuvné dveře či vintage kovové cedule. Pokud plánujete nákup nového nábytku a máte opravdu vysoké nároky, podívejte se na e-shopu SEART.cz a jistě nebudete zklamaní.

 

 
 
Vyberte si z bohatě zdobených i minimalistických policových konzolí, které unesou polici z masivu i tlusté knihy.
1

Držáky polic - k čemu se hodí?

S jednoduchou dřevěnou policí a ozdobnými konzolami v retro stylu můžete vytvořit nádherný designový prvek interiéru, který je skutečným řemeslným dílem. Těm, kteří sní o tom, že si své police vyzdobí podpěrami na police v rustikálním nebo loftovém stylu a vytvoří si tak jedinečnou atmosféru interiéru, doporučujeme zakoupit naše nádherné ručně vyráběné podpěry na police.

Nosiče polic - jak jsou konstruovány?

Za zmínku stojí, že litinové držáky jsou impregnované, což jim dodává vysokou trvanlivost a odolnost vůči nepříznivým chemickým nebo povětrnostním vlivům. Všechny podpěry a držáky polic nabízené naším obchodem mají předvrtané otvory a sadu montážních šroubů. To znamená, že je můžete nainstalovat ihned po doručení zásilky od nás.

Nosiče polic - jaké modely nabízíme?

Nabízíme vám desítky modelů policových držáků, držáků a podpěr polic. Tyto komponenty vyrábíme několika řemeslnými technikami - ručně kované, litinové nebo z lisované oceli. Nabízíme výběr jednoduchých i nápaditějších modelů. Nabídka zahrnuje například průmyslové policové konzoly úhlového typu, s nimiž můžeme dát policím půdní styl. Zakoupit můžete také bohatě zdobené konzoly s květinovými nebo ptačími motivy, konzoly s mřížkou, viktoriánské konzoly, rovné konzoly a ocelové podpěry polic ve venkovském stylu.

Nabízíme širokou škálu konzol ve starém retro vintage i loftovém a industriálním stylu. Držáky jsou robustně vyrobené a odolné - snadno unesou různé hmotnosti polic v závislosti na jejich nosnosti a hmotnosti předmětů. Větší konzoly například snadno udrží celou polici s těžkými knihami, zatímco malé konzoly se dobře hodí pro malé police, kde rádi uchováváme drobnosti nebo ozdobné šálky. Naše podpěry polic se snadno připevňují k policím i ke stěně. Široká škála modelů a designů znamená, že je lze přizpůsobit mnoha různým interiérovým uspořádáním. Konzoly jsou záměrně zestárlé, ale nezapomínejme, že jsou nové a vyrobené v 21. století - zákazníci si tak mohou být jisti, že budou plnit svou funkci, budou bezpečné a odolné.

-->