Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Proč svícny?

Svícny jsou spolehlivou, tradiční, původní a jedinou formou osvětlení, která byla používaná našimi předky. V nabídce našeho internetového obchodu naleznete originální a efektní řešení, která umožňují praktické a bezpečné použití ručně kovaných svícnů. Snadné ovládání a záruka nepochybné odolnosti činí z každého z navrhovaných svícnů nepostradatelný doplněk v mnoha domácnostech. Jednoduché tvary zdůrazňují inspiraci rustikálním stylem, který se v dnešní době opět vrací do obliby a je velmi oblíbený mezi mnoha našimi zákazníky. Nabízíme vám pohodlné, přenosné a nadčasové svícny.

Jakou atmosféru přinášejí dekorativní svícny s vonnými přírodními svíčkami?

Nabízené svícny podporují inspiraci rustikálním stylem, který je v současnosti velmi populární. Kromě toho, že nabízíme pohodlné přenosné svícny, máme také varianty s možností snadné montáže na zeď. Dekorativní svícny s vonnými přírodními svíčkami vytvářejí příjemnou atmosféru a přispívají k relaxaci, což je důvod, proč je vhodné mít je v každém pokoji.

kam svícen umístit?

Doporučujeme umisťovat stěnové svícny do chodeb ve stejných vzdálenostech a v sudém počtu, aby společně vytvářely harmonickou dekorativní kompozici. Stolní svícny jsou skvělým doplňkem nejen pro romantické večeře, ale také pro krásné ozdobení interiéru.

 
 
1

Skleněné svícny - k čemu se budou hodit?

Zajímavé svícny plní nejen funkci osvětlení, ale jsou i samy o sobě zajímavou dekorací. Skleněné svícny jsou dekorace, které budou fungovat především v interiérech se syrovým stylem. Budou zajímavou ozdobou skandinávských aranžmá a loftových prostor. Charakteristickým znakem takových svícnů, který stojí za to věnovat zvláštní pozornost, je jejich průhlednost. Doplňky z bílého skla v podobě lucerniček nebo bublinek umožňují vystavit to, co je uvnitř dekorace. Pak se také dekorativní svíčka nebo doplňky v podobě přírodních kamenů či šišek stanou doplňkovým dekorativním prvkem.

Dřevěné nebo kovové svícny?

Dřevo je materiál, který ochotně volíme pro jakýkoli typ aranžmá a v jehož okolí se rádi pohybujeme. Pokud však jde o svícny, nepatří k materiálům, které jsou vhodné pro jejich výrobu. Z důvodu bezpečnosti a rizika připálení svícnu nedoporučujeme dřevěné výrobky. Mnohem lepší nápad jsou kovové svícny. Sáhnutím po takových řešeních řešíme nejen bezpečnostní problém, ale dáváme si také možnost vybrat si některý z mnoha produktů. Kov dává téměř neomezené možnosti jeho tvarování, a proto mohou mít kovové svícny různé podoby a tvary i velikosti.

Rustikální nebo loftový svícen?

Volba tvaru svícnu a jeho podoby závisí především na aranžmá, které plánujeme zavést do našeho bytu. Pokud jsme se zaměřili na aranžmá ve stylu venkovského domu, vyplatí se sáhnout po svícnech, které budou stylově odkazovat na tento prostor. V takových interiérech se vyplatí vsadit na lucerny, svíčky nebo skleněné svícny v podobě luceren. Loftové interiéry, které se vyznačují velkými prostory a malým množstvím dekorací, lépe přijmou svícny v běžné podobě. V takových interiérech se můžete rozhodnout pro geometrické tvary z kovových tyčí. Mohou být ve formě stojící nebo určené k zavěšení na zeď.

Nástěnný svícen – vyplatí se to?

Svícny namontované jako ocelové nástěnné konstrukce dokážou vnést do místnosti úžasnou atmosféru. Stanou se nejen dekorací během dne, ale po zapálení svíček také zajímavě prozáří stěny. Na takové řešení se vyplatí vsadit, ale musíte pamatovat na určité nebezpečí. Zapálená svíčka náhodně spadlá z takové ozdoby může způsobit požár. Nástěnný svícen by proto měl být instalován na místech mimo zvýšený provoz a mimo dosah dětí.

Dekorativní svícny - základní informace

Drobné prvky vybavení mají často obrovský vliv na to, jak bude výsledné uspořádání prostoru vypadat. Zajímavým řešením mohou být v mnoha případech stylové svícny. Mohou být použity vizuálně mnoha různými způsoby. Zájemcům jsou navíc k dispozici opravdu různé modely takového vybavení, a proto lze v této oblasti vytvářet zajímavé kombinace. Je důležité vědět, jakých estetických efektů chcete dosáhnout a jakou máte představu o celkovém designu místnosti. Dekorativní svícny mohou být velmi zajímavou variantou do obývacího pokoje, ložnice i jídelny. Stojí za zvážení zavést je do vašeho interiéru. Takové produkty mohou být nápomocné z hlediska budování útulné atmosféry v prostoru, což pro mnoho lidí není bez významu. Důležitým aspektem je zde bezesporu podrobný rozbor konstrukčních parametrů jednotlivých modelů.

Kovové svícny – jaké jsou výhody a nevýhody?

Kovový svícen se často může ukázat jako velmi zajímavá nabídka z hlediska interiérového designu. Takové zařízení může skvěle fungovat v průmyslových prostorách, které odkazují jak na tradici, tak na modernu. Pečlivě vyrobené a odolné loftové svícny mohou být zajímavým doplňkem dekoru. Takové produkty můžete často používat v aranžmá po mnoho let. V prostorách, které kladou důraz na jednoduchost a eleganci, mohou skleněné svícny vypadat skvěle. Je to stylové řešení, které může být decentním doplňkem k celkové výzdobě. Vyplatí se proto důkladně analyzovat váš koncept uspořádání, protože k němu musí být náležitě přizpůsobeno vybavení. Pozornost věnovaná detailům je zde velmi důležitým aspektem. Kvalitní a pečlivě vyrobené svícny jsou často dostupné za atraktivní ceny, což jistě není bez významu z praktického hlediska.

-->