Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Doprava


DOPRAVA

Dodání zboží v rámci České Republiky zajišťujeme vlastní dopravou a je zdarma při nákupu od 4000 Kč.

Dodání zboží v rámci Slovénské Republiky je sjednáváno individuálně.

Plánování a logistika, polovina úspěchu.

Již při výrobě nábytku přemýšlíme o co nejvhodnějším dopravním prostředku, který je nejbezpečnější pro přepravované zboží. Aby mohl být nábytek doručen bezpečně a vcelku, musí být splněny dvě základní podmínky: řádné zabalení výrobku a odpovídající dopravní prostředek. Při objednávce našeho zboží můžete počíta s tím, že ho přiveze náš řidič v našem autě. Naši zaměstnanci udělají vše, aby doručení proběhlo v pořádku a bez komplikací.

Jaká je cena doručení?

Doručení je zdarma při nákupu nad 4000 Kč. Při nákupu nad 4000 Kč u nás máte doručení v ceně objednávky.

Jak probíhá doručení?

Po naskladnění zboží a jeho vstupní kontrole, připravíme rozvoz, který obsahuje větší počet zákazníků. Kolegyně z našeho zákaznického centra Vám zavolá přibližný čas našeho příjezdu a po Vašem potvrzení zařadíme do rozvozu. Druhý den brzo ráno vyjíždí náš řidič vstříc novému pracovnímu dni. Objednávky se snaží doručit ve sjednaný čas, bohužel všichni víme, že né vždy to na silnici jede podle plánu. Pokud příjde zpozdění, tak z pravidla nový čas avizuje přímo řidič a nebo kolegyně ze zákaznické linky. Následně se Vám zboží ridič předává, platba probíhá dle Vámi zvolené možnosti.

Na co bych se měl připravit při převzetí nábytku?

Pokud nemáte objednaný výnos a nebo nějaké další služby, je potřeba si domluvit pomocníka. Náš řidič Vám zboží na autě připraví a Vy so ho musíte dopravit do bytu či domu. Servisní služby nabízíme níže.

Hotovost, pokud máte zvolenou platbu dobírkou, prosím připravte si hotovost předem. Řidič má vždy na rozvozu více zákazníků a cestovaní po bankomatech ho stojí čas :), jen zřídka přijíždějí naši riči domů za světla.

Rozměr nábytku, náš nábytek není jako puzzle z řetězců a ostatních obchodů, je to opravdový kus nábytku z masivu. Je potřeba počítat s jeho rozměrem. Již párktát jsme zažili situaci, že skříň neprošla vchodem ... :)

Nabízíme také osobní odběry objednávek:

Můžete si také objednaný nábytek vyzvednout přímo z našeho skladu na adrese:

část obce Nová Ves 64 565 43 Zámrsk

Před osobním odběrem se nám ozvěte na kontat níže:

Kontaktní osoba skladu:

Doležal Michal

+420 604 200 433

dolezal@seart.cz

1
-->