Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Skříně ze třech druhů dřeva?

DŘEVĚNÁ SKŘÍŇ DO LOŽNICE

Dřevěná skříň je kus nábytku, který by neměl chybět v místnostech, jako je ložnice nebo chodba. V naší nabídce najdete široký výběr skříní z masivního dřeva, mezi nimiž jsou funkční dvoudveřové skříně, prostorné třídveřové skříně nebo mimořádně praktické modulové skříně, které lze sestavit podle vašich potřeb.

BOROVICOVÁ, BUKOVÁ NEBO SMRKOVÁ SKŘÍŇ?

Při výběru šatní skříně je důležité věnovat pozornost nejen velikosti skříně, ale také materiálu, ze kterého je vyrobena. Jednou z nejlepších možností je dřevěná skříň. Dřevo je nejpřirozenější, nejprodyšnější materiál, který navíc zaručuje nejvyšší trvanlivost nábytku. V obchodě seart.pl najdete skříně z borovice, buku, smrku nebo dubu. Kromě toho nabízíme širokou škálu povrchových úprav a barev - máme olejované, voskované a lakované skříně.

JAKÝ TYP DŘEVĚNÉ SKŘÍNĚ ZVOLIT?

Dřevěné skříně, které nabízíme, jsou vyrobeny z masivního dřeva nejvyšší kvality s důrazem na nejmenší detaily. Model šatní skříně je nejvhodnější vybírat podle místnosti, ve které má být umístěna. Ve větších předsíních a šatnách budou vhodné velké šatní skříně. V malých předsíních je vhodnější praktická jednodveřová nebo dvoudveřová skříň. Skříně v ložnici by měly obsahovat nejen prostor pro oblečení, ale také pro ložní prádlo a spodní prádlo. Při rozhodování o konkrétním modelu skříně věnujte pozornost charakteru interiéru, pro který je určena. Do světlých provensálských interiérů se skvěle hodí bílé šatní skříně. Pro aranžmá inspirované estetikou venkova bude nejlepší rustikální šatník. - Je vyroben z masivního dřeva, obohacen o ručně kované kování a tradiční řešení, jako jsou dřevěné tyče a vodítka. V minimalistických interiérech najde své uplatnění jednoduchá, moderní skříň s nekomplikovaným tvarem. Elegantní dřevěná skříň s ozdobným okrajem a soklem, zdobená jemnými řezbami a frézováním, se hodí do interiérů v klasickém stylu.

 
 
1

ŠATNÍ SKŘÍNĚ

Okouzlila vás masivní borovice ve světlé či tmavé barvě? Nebo smrkové dřevo s výraznou přírodní texturou? Nabízíme několik druhů povrchových úprav v různých barvách, které vyhoví každému typu dekorace ve vaší ložnici. Naše dřevěné skříně v tmavé barvě zajistí moderní vzhled, který se dokonale propojí s městským stylem. Na druhou stranu sortiment, který zahrnuje světlejší povrchovou úpravu, vám pomůže ve vytvoření harmonizujícího prostředí, jenž je jako stvořené pro klidný noční spánek.

Nabídka skříní nabízí úložné možnosti nejen pro ložnice, ale i pro ostatní prostory, ať už malých či velkých, díky lehce přizpůsobitelným rozměrům, které máte k dispozici pro své oblečení nebo další potřeby. Menší šatní skříně široké 72 cm nebo 105 cm, lze použít jak na chodbách, tak i ve velmi malých ložnicích, které jsou doplněné například o některou z komod. Vybírat můžete i z jednoduchých dvoudvéřových skříní v šíři 120 cm, nebo rozšířených skříní široké 155 cm, které nabízejí jak prostor s tyčí na pověšení oblečení, tak i prostor se zásuvkami a policemi. Myslete na to, že šatní skříně by měly posloužit i k uložení ložního prádla, ovšem, pokud to vaše prostory dovolí. Při finálním výběru věnujte pozornost stylu interiéru, pro který šatní skříň bude určena. Skříň v medové barvě s krásným černým kováním bude vhodná pro Vintage interiér. Pro rustikální interiér budou naopak vhodné tmavé skříně. Můžete se zde setkat i se skříněmi v minimalistickém stylu.

 Ke každé skříni, nabízíme i další nábytek ve stejném provedení a povrchové úpravě. Ke skříním do ložnice doporučujeme přidat krásná a masivní lůžka. Naopak ke skříni na chodbu můžete vybírat z krásných botníků nebo věšákových stěn.

DŘEVĚNÁ SKŘÍŇ DO LOŽNICE

Chcete mít své šaty úhledně uložené, poskládané, a aby váš prostor zůstal stále uklizený? Z toho důvodu je šatní skříň velmi důležitým nábytkem, který by měl být součástí každé domácnosti. Ale nejen to, oblečení pověšené na kýčovitých stojanech se lehce zapráší a zašpiní, proto je skříň dokonalým nábytkem pro diskrétní ukládání oblečení, ale i ložního prádla. Seart.cz vám nabízí výběr skříní, ze kterých si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník. Dřevěná skříň je kus nábytku, který nemůže chybět v pokojích jako ložnice nebo chodba. Naše nabídka zahrnuje široký výběr skříní z masivního dřeva, mezi nimiž jsou funkční dvoudveřové skříně, prostorné třídveřové skříně nebo velice praktické modulární skříně, které lze sestavit podle vlastních potřeb.

SKŘÍŇ Z BOROVICOVÉHO, BUKOVÉHO NEBO SMRKOVÉHO DŘEVA? 

Při výběru skříně věnujte pozornost nejen její velikosti, ale také materiálu, ze kterého je vyrobena. Jednou z nejlepších možností je dřevěná skříň. Dřevo je nejpřirozenější materiál, který navíc zaručuje dlouhou životnost nábytku. V obchodě seart.cz najdete borovicové, bukové, smrkové nebo dubové skříně. Kromě toho nabízíme široký výběr povrchových úprav a barev - máme naolejované, voskované a lakované skříně.

JAKOU DŘEVĚNOU SKŘÍŇ VYBRAT?

Dřevěné skříně, které nabízíme, jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího masivního dřeva. Styl skříně by měl být vybrán nejlépe podle stylu místnosti, ve které má být skříň umístěna. Ve větších ložnicích a chodbách budou ideální velké šatní skříně. V malých místnostech je lepší praktická jednodvěřová nebo dvoudveřová skříň. Skříně do ložnice by měly obsahovat místo nejen na oblečení, ale i na ložní prádlo a jiné větší věci. Ve světlých interiérech bude skvěle vynikat bílá skříň. Do interiérů vesnického stylu je nejlepší rustikální šatní skříň. V minimalistických pokojích bude nejlépe vypadat  jednoduchá moderní skříň.