Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Panty které dodají vašemu nábytku nový vzhled

Jaké panty máme v nabídce?

V naší nabídce najdete velký výběr kovových, ručně opracovaných pantů určených na dveře, okna i nábytek. Prohlédněte si detailní práci a vyberte z mnoha různých stylů i variant. Panty doporučujeme ladit s úchytkami a celkovým designem místnosti nebo celého domu. Ruční práci na pantech můžete zachytit právě na jemných detailech kování nebo na vyřezávaném a opracovaném tvaru, který připomíná dávné časy. 

Na jaké DIY projekty můžete využít naše panty?

Každá skříňka, komoda, vitrína či další druhy nábytku potřebují ke své plné funkčnosti dvířka s panty. Tento doplněk k nábytku z masivu si můžete vybrat právě u nás na e-shopu SEART.cz. Panty u nás najdete v různých stylech. Historický či rustikální styl najdete podle zdobení a vyřezávaných či složitějších tvarů. Své zástupce jistě předvede i minimalistický a jednoduchý styl, který je stále častěji vidět v moderních domácnostech. Takové panty se vyznačují čistými liniemi a co nejvyšším leskem černé barvy. A zapomenout nesmíme ani na oblíbený industriální styl. Tyto panty v surové ocelové barvě doplní komodu i noční stolek. 

Z jakého materiálu vybírat panty?

Panty jsou namáhány každodenním používáním, proto je vhodné vybrat panty z trvalého a odolného materiálu. U nás nakoupíte kovové panty, nejčastěji z litiny, která vyniká právě svou letitou odolností. Nemusíte se tak bát, že při výrobě nábytku budete muset po pár letech znovu hledat vhodné panty. Ty naše vydrží opravdu mnoho let a desetiletí.

 

 
 
2

Panty – proč se zdržovat jejich výběrem?

Přemýšlíte nad renovací staré skříňky či nové dřevěné truhlice z masivu, kterou si vyrobíte sami? Pak jistě hledáte panty, které podtrhnou výslednou práci. Právě pro vás jsou tu naše ručně tvořené panty v nejrůznějších stylech, tvarech i barvách. Panty můžete použít na dveře, skříňky, komody, vitríny, noční stolky nebo právě truhlice a dřevěné kufry. Každý kousek doplní váš domov a pokud si potrpíte na detailech, vyberte stylové panty. Ty celku dodají vámi zvolenou atmosféru. Jsou to právě detaily, kterých si rádi všímáme a hodnotíme je. Buďte připraveni na zvídavé hosty a připravte se na příjemné otázky a obdiv, který vhodně zvolené panty jistě přinesou. 

Materiál je důležitý i u pantů

Při nákupu nábytkových i dveřních pantů přirozeně předpokládáme, že vydrží každodenní manipulaci a nebudeme muset řešit jejich výměnu v průběhu několika let. Tomu ale musí být přizpůsoben materiál i výroba takových pantů. Na na našem e-shopu SEART.cz najdete pouze panty z pevných kovů, které vynikají právě odolností v rámci mnoha let. Panty jsou ruční práce a na jejich výrobě a zdobení se podílí mnoho lidí, tedy i mnoho očí, které si mohou všimnout odchylky. Kontrola je pro nás vysoce důležitá a vy se na naše panty můžete vždy spolehnout.

Stylové panty do každého interiéru

Panty si můžete vybírat nejen podle výroby a materiálů, ale i podle stylů. A protože jsme hned na začátku objasnili jejich důležitou roli v interiéru, rovnou se pojďte podívat na styly, které vám v nabídce pantů můžeme nabídnout.

Rustikální a historické panty jsou jednoznačně nejoblíbenější. Panty dodávají nábytku i dveřím punc řemeslné práce a do interiéru přináší příjemnou hřejivost i přes svůj chladný materiál. Rustikální panty jsou detailně zdobené, mají vyřezávané detaily i přiznané “nedokonalosti”, které propisují ruční práci. V široké nabídce také najdete panty vhodné do industriálního prostředí. Ty jsou naopak co nejjednodušší s vysokým důrazem na funkčnost před zdobením. Surová ocelová barva podtrhuje záměr, ale i tak budou skvěle vypadat v loftových bytech či industriálních kancelářích. Na e-shopu v kategorii Panty najdete i moderní kousky, které se vyznačují lesklým černým lakem a jednoduchými liniemi. 

SEART – výrobce nábytku z masivu

Všichni ze SEARTU žijí pro nábytek z masivu. Váží si přírodních materiálů, které dostáváme a oceňují krásu ruční práce. Proto vše, co si koupíte na e-shopu SEART.cz splňuje tyto hodnoty a vysoké nároky na kvalitu. Nábytek z masivu a k němu vyrobené funkční a krásné kování je jednoduše předurčené pro dlouhou dobu používání a s tím se počítá už při návrhu, tak i při výrobě. A protože víme, jak důležité je kování pro dlouhou životnost a snadné používání nábytku, připravili jsme pro vás i nabídku pantů, které můžete využít při renovaci staršího kousku nebo během výroby vlastního nábytku z masivu. Neplýtvejte svou energií na tvorbu něčeho, na co za pár let nebudete moc být pyšní. Kupte si naše ručně vyráběné nábytkové panty a dejte vašemu dílu punc dlouhověkosti.

 

-->