Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Dubové posuvné dveře

Co jsou to dubové posuvné dveře?

Systémy posuvných dveří jsou díky své funkčnosti a vzhledu velmi oblíbené, a proto nemohly v našem obchodě chybět. Milovníci netradičních interiérů najdou v naší široké nabídce produktů například posuvné dubové dveře, které jsou ideální pro interiéry v rustikálním nebo industriálním stylu. 

Jaké výhody obnáší tento systém?

Naše posuvné dubové dveře jsou vyrobeny ze speciálně vybraného dubového dřeva. Jsou kombinací nejen designu, ale také pohodlí a špičkové kvality. 

Co nabízíme? 

V nabídce jsou dveře s přírodními suky a prasklinami i hladké dveře bez prasklin. To však nic nemění na tom, že každé dveřní křídlo vybaví interiér neobvyklým ornamentem.

 

 
 
1

Dubové posuvné dveře - základní informace

V současné době je poměrně populární zavádět do interiérů posuvné dveře. Jedná se totiž o možnost, která je často spojována s moderností. V mnoha případech je tento typ nábytku velmi efektivní a lze jej použít v různých designových koncepcích. Posuvné dubové dveře mohou být zajímavou volbou, protože mají velký potenciál a uživateli toho hodně nabízejí. Při zařizování místnosti je důležité zajistit kompoziční soudržnost. Všechny prvky, které se objevují v celkovém konceptu, by měly být vzájemně sladěny. Důležité je také pečlivě zvážit své potřeby. Dubové posuvné dveře lze použít v rustikálním i klasickém, industriálním, moderním nebo skandinávském stylu. Mohou v prostoru vypadat skvěle a zároveň být velmi praktickým kusem nábytku.

Dubové posuvné dveře - jaké mají výhody a nevýhody?

Dubové posuvné dveře mají mnoho výhod. Dřevo je totiž všestranně využitelná surovina. Díky tomu lze nábytek z něj vyrobený poměrně snadno začlenit do různých designových koncepcí. Jedná se o přírodní materiál, který může být užitečný z hlediska vytvoření útulné atmosféry v místnosti, což může být pro mnoho lidí velmi důležité. Dřevěné posuvné dubové dveře lze navíc poměrně snadno upravit. Díky tomu je lze přizpůsobit. Zájemci mají možnost přizpůsobit si nábytek podle svých představ nebo jej upravit - to může být velmi užitečné pro ty, kteří rádi a často mění interiér. Pak není nutné pokaždé kompletně nově zařizovat prostor. Je třeba si také uvědomit, že dřevěné dubové posuvné dveře mohou v mnoha případech nabídnout atraktivní poměr mezi kvalitou a cenou. V kombinaci se skutečností, že se jedná o odolnou a trvanlivou surovinu, mohou být tyto dveře velmi praktickým řešením z hlediska rozpočtu. Důvodem je to, že je lze ve vašem prostoru používat po mnoho let. Jednorázový nákup má v mnoha případech dlouhou životnost.

Dubové posuvné dveře - které si vybrat?

Výběr posuvných dveří z dubového masivu může být v mnoha případech výzvou, protože zájemci mají k dispozici řadu zajímavých řešení. Z hlediska designu jsou tedy možnosti skutečně široké. Každý by měl zvážit své vlastní potřeby v této oblasti. Modely kombinující dřevěné a kovové rámy mohou být velmi zajímavou volbou pro interiéry v industriálním stylu. Na druhou stranu varianty s dekorativním charakterem mohou být užitečné v klasických a rustikálních prostorách. Elegantní jednoduchost lze využít ve skandinávských interiérech, zatímco posuvné dveře v kombinaci dřeva, skla a kovu lze použít v moderním interiéru. Záleží však na vašich představách a efektu, kterého chcete dosáhnout.

Dubové posuvné dveře - na co se zaměřit?

Při výběru dubových posuvných dveří je třeba analyzovat řadu faktorů. Zde je jistě dobré věnovat pozornost rozměrům jednotlivých modelů dveří. Kromě toho je důležité nezapomínat na technické prvky, které umožňují pohodlné používání posuvného mechanismu. Patří mezi ně vodítka a úchyty, které by měly být rovněž pečlivě sladěny s celkovým systémem. Musíte také zvážit, zda chcete mít v prostoru jedno nebo dvě dveřní křídla. Po vizuální stránce stojí za to přemýšlet o barvách a designu a také o tom, jak zapadají do celkového uspořádání. Dveře by měly ladit s podlahou, závěsy a dalším vybavením místnosti.