Dubové dveře ONE BOARD

13 890 Kč
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 100-110
Výška 210
Hloubka 3,5

* Povinné pole

13 890 Kč
Popis

Dubové dveře ONE BOARD

Posuvné dveře - jako jeden kus dřeva!

Jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva a díky správnému výběru materiálu vypadají jako jeden kus desky. Po stranách jsou různé druhy přirozených nerovností kmene stromu, díky nimž je každý kus jedinečný.

Ve střední části jsou různé typy suků, změny barvy a praskliny charakteristické pro přírodní dřevo. Dveře lze použít s rybinovými spoji. 
Každý dveřní díl je jiný, s jiným zrnem, s jinou barvou dubového dřeva a s odlišnou nepravidelností bočních okrajů. Neexistují dva identické kusy - každý z našich kusů je pro zákazníka pozitivním překvapením.
Tento model dveří je nejen velmi praktický a funkční, ale také neuvěřitelně dekorativní. Určitě upoutá pozornost každého hosta!
Tyto posuvné dveře se perfektně hodí do ložnice, koupelny nebo kuchyně. Skvělý nápad pro oddělení prostoru relaxace a práce.

Fotografie dveří prezentované v nabídce jsou fotografie skutečných produktů, které jsme pro naše zákazníky vyrobili. Dřevěná konstrukce je vyhlazená a broušená. Dveře mohly mít suky, trhliny,nerovnosti, dřevěné spoje- tyto vlastnosti nenaznačují vadu, ale úmyslný předpoklad tohoto modelu. Dá se říci, že čím nepravidelnější, tím lépe.

Deska dveří je vyrobena v surovém stavu, je také možné zvolit možnost olejování přírodního oleje a kávového oleje. Dveře olejové barvy se stávají výraznější a výraznější - jedním slovem jedinečné!

Standardní rozměr v tomto modelu jsou dveře 100 - 110 x 210 cm

Další informace

Výrobce RustyklaneUchwyty
Materiál Dubové dřevo
Styl rustikální nábytek
Šířka 100-110
Hloubka 3,5
Výška 210
Lhůta pro provedení 4 - 6 týdnů
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 18637
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha