Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Dubové dveře ONE BOARD - BASIC

17 290 Kč

Doprava zdarma

Termín dodání:
3 - 6 týdnů
Šířka 100-110
Výška  210
Hloubka 3,5

* Povinné pole

17 290 Kč
Popis

DUBOVÉ DVEŘE ONE BOARD - BASIC

Posuvné dubové dveře ONE BOARD - BASIC, jsou dveře vyrobené z masivního dubového dřeva. Po stranách dveří naleznete různé druhy přirozených nerovností. Každé dveře jsou díky nerovnostem jedinečným kusem, avšak u řady BASIC nejsou tyto nerovnosti tak rozdílné, rozdíl se totiž pohybuje maximálně do 10 cm. Co odlišuje dveře One Board Basic, jsou přirozeně se vyskytující změny barvy, praskliny a mezery. Ve dveřích mohou být prohlubně nebo motýlkové spoje, které dodávají výrobku charakter a originalitu. 

Tento model dveří je nejen velmi praktický a funkční, ale také neuvěřitelně dekorativní. Určitě upoutá pozornost každého hosta. Tyto posuvné dveře se perfektně hodí do ložnice, koupelny nebo kuchyně. Fotografie dveří prezentované v nabídce jsou fotografie skutečných produktů, které jsme pro naše zákazníky vyrobili, nikdy však nelze vyrobit dva identické kusy.

Každé dveře One Board Basic jsou díky svému tvaru a nerovnému povrchu jedinečné. Aby co nejlépe odrážely charakter místa, kde budou instalovány, doporučujeme vám vybrat si vlastní pojezdy, kliky a další doplňky dostupné v našem eshopu. Nabízíme surové dveře nebo dveře mořené přírodním či hnědým olejem. Díky možným konfiguracím jednotlivých prvků jsou dveře jedinečné a přizpůsobené individuálním preferencím a vkusu Standardní rozměr dveří v tomto modelu je 100 - 110 x 210 x 35 cm.

ONE BOARD:

• odlišné zbarvení

•nepravidelnost bočních okrajů

Kování a úchyty posuvných dveří NEJSOU součástí dvěří. Kování a úchyty k posuvným dveřím najdete zde.

Další informace

Stav Smontováno
Doplňující informace Uvedená nabídka se vztahuje pouze na jedno dveřní křídlo a nezahrnuje posuvný systém a další příslušenství.
Materiál Dubové dřevo
Styl Rustikální nábytek
Šířka 100-110
Hloubka 3,5
Výška 210
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 18637
Dotaz k produktu

Chcete se nás na něco zeptat?

* Povinné údaje


Další produkty z této kategorie

Recenze

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    Klára21.10.2019

    Musím opravdu pochválit, chtěli jsme do naši startupové kanceláře nějaký designový kousek a to tadle flákota dřeva opravdu je! Děkujeme, každý nám to tu chválí

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha

-->