Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Nábytkové úchyty

Jaké typy nábytkových úchytů si můžete vybrat?

Na e-shopu SEART.cz si můžete vybrat ze široké nabídky nábytkových úchytů různých tvarů, designů i stylů. Nábytkovými úchyty si můžete ozdobit domácnost bez nutnosti mít vystavených mnoho dekorací či obrazů. Nábytek se zajímavými a propracovanými úchytkami jistě zaujme každého a vy ze svého výběru budete mít radost pokaždé, když otevřete zásuvku nebo dvířka skříňky. 

Nábytkové úchytky si můžete vybrat jemnější a jednoduché nebo výraznější a zdobenější. Nejoblíbenější jsou úchyty ve tvaru mušle, protože jsou příjemné na každodenní manipulaci a zároveň je zde dostatek prostoru ke zdobení a propracovaným detailům.

Z čeho jsou vyrobené nábytkové úchyty?

Úchytky vyrábíme z litiny a máme pro to hned několik důvodů. Litinové nábytkové úchytky vynikají svojí pevností a stálostí, což při denním používání jistě oceníte. Litina zároveň dává dostatek možností i pro jemné zdobení, a tak z tohoto materiálů můžeme tvořit i jemné vintage detaily. 

Kam se hodí nové nábytkové úchyty?

Tyto úchytky z litiny si můžete dovolit využít v interiérech zařízených v rustikálním nebo vintage stylu, do kterých krásně a snadno zapadnou. U nás najdete vhodnou velikost na menší i rozměrnější zásuvky či úchyty na dvířka skříněk. Litinové nábytkové úchyty však patří i do domácností ve stylu provence, do hotelových pokojů a restaurací v historickém stylu či do prostorných loftových bytů.

 
 
Chcete něco výrazného? Tyto úchytky na šuplíky i skříňky vás okouzlí. Vyberte si vintage styl, minimalistický i industriální.
2

Široký výběr nábytkových úchytů

Vyberte si z naší široké nabídky nábytkových úchytů na nejrůznější zásuvky či dvířka skříněk. Snadno je přišroubujete na komodu z masivního dřeva, kterou právě renovujete a zasloužila by si trochu dozdobit. Stejně tak si můžete personalizovat novou skříňku, která je sice skvělá, ale k dokonalosti ji chybí už jen krůček – jsou to zdobené vintage nábytkové úchyty. 

Oblíbené mušlové úchyty se vám budou zamlouvat především díky pohodlné manipulaci, ale jistě oceníte i velký výběr v jejich stylech a designech. U nás najdete jednodušší mušlové úchyty na nábytek, i ty precizně zdobené s vroubkováním či starými nápisy a značkami výrobců. Věříme, že si z početné nabídky vyberete takové, které se vám budou líbit i po roce každodenního používání. 

Litinové nábytkové úchyty na chatu i do bytu

Kam se hodí nábytkové úchyty? Jistě nám dáte za pravdu, že kvalitní zboží se hodí kamkoliv. Ale pokud chcete svůj domov vyzdobit do posledního detailu, doporučujeme naše nábytkové úchyty připevnit na nábytek z masivu. Domácnosti v rustikálním, provance nebo loftovém stylu tak rázem dostanou další nenápadnou a funkční dekoraci, která však podtrhne zvolenou atmosféru a design. 

Nábytkové úchyty z litiny využijete jak v městském bytě, tak i na okraji lesa na chatě. Vše je o detailech a ty si vy můžete zvolit. Mušlové nábytkové úchyty různých šířek i tvarů si zamilujete na první pohled. V nabídce najdete i klasické úchyty a také několik v jednoduchém minimalistickém provedení.

Úchyty, které vydrží věky

Nábytkové úchytky na e-shopu SEART.cz jsou vyrobeny z kvalitní litiny a pečlivě opracované tak, aby vám dlouho sloužili. S našimi úchyty se vám nestane, že byste je museli vyměňovat dřív, než vám doslouží skříň z masivu. A kdo zná nábytek z masivu ví, že ten jen tak nedoslouží. Trvalá krása nábytkových úchytů je dosažena nejen kvalitním materiálem, ale především precizním zdobením a mistrovským vedením celého procesu výroby. U nás pracují pouze odborníci a díky těm vám můžeme zaručit, že tyto úchytky zvládnou každodenní zacházení i dětské tahání sem a tam. 

Úchytky jsou do zásuvek či dvířek napevno přišroubovány barevně odpovídajícími šrouby s plochou hlavou. S masivním nábytkem se vám nestane, že by šlo úchytku nevhodnou manipulací vypáčit či rozklížit. Jakmile ji jednou nasadíte, pak se na tyto litinové úchytky můžete spolehnout.

SEART.cz – výrobce nábytkových úchytů

Firma SEART.cz vyrábí kvalitní nábytke z masivu a k němu také mnoho doplňků a příslušenství z kovu. Mezi tím vším také litinové nábytkové úchyty, které se skvěle hodí právě na zásuvky masivního stolu či menší komody. Pokud neradi riskujete, objednejte si nábytek i drobnosti – jako úchyty, věšákové háky či konzole k pověsení polic – přímo u nás. Získáte dopravu zdarma na jakoukoliv objednávku. Podívejte se nejen na nábytkové úchyty, ale také dekoraci či dřevěné stolní desky. Věříme, že s nabídkou i našimi výrobky budete spokojeni.