Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Komody z masivního dřeva

V této kategorii najdete spoustu nápadů na vybavení vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Můžete vybírat z velké řady modelů, které se pro vás stanou tím pravým řešením. Máme pro vás moderní, ale i klasické komody v barvě nebo čistém dřevě, vysoké, prostorné, úzké a spoustu jiných s otevřenou policí, zásuvkami, ale i skříňkami.

Výběr komody je velmi důležitý. Komoda je nábytek, který nesmí nikde v domácnosti chybět. A to především díky uspořádání prostoru. Tento kus nábytku může váš malý chaotický pokoj změnit ve vzdušný a funkční prostor.

 Moderní, ale i ty tradiční komody najdou ideální umístění v obývacích pokojích a ložnicích. Jde o nábytek mimořádně pohodlný díky svému úložnému prostoru, který komody nabízejí v místě uložení. Zároveň díky velkolepému designu a nejnovějším trendům, se také staly nejkrásnějším dekorativním kusem. Seart.cz vám může nabídnout komody různých velikostí, ale i barev, které tedy podlehnete vy?

Každý zákazník si jistě vybere podle svých představ a možností. Hledáte legendární kus masivní komody do obývacího pokoje, která dodá moderní styl? Potom tedy vyberte jednu z našich komod v netradiční šedé, bílé nebo ponechané ve své plné kráse. Tato kategorie komod zahrnuje různé modely v různých stylech. Kromě komod pro moderní styl v šedé, bíle a jíné barvě, najdete i komody v elegantním, nebo rustikálním stylu, které můžete umístit i do ložnice. Pokud ve výběru pořád tápete, doporučujeme se podívat na článek, kde jsme pro vás připravili Top pět komod pro rok 2019. Pokud si vyberete jednu z komod od Seart, nebojte se, že byste nesehnali i ostatní nábytek, který by se dokonale připojil k vybrané komodě. Například do ložnice k jakékoliv komodě bude ideální volbou lůžko ze stejného materiálu a provedení, jako je vámi zvolená komoda.

 Jestliže přemýšlíte o materiálech a o nezávadnosti nábytku, zajisté můžete být klidní. Veškeré komody a jiný nábytek je vhodný i do dětských pokojů. Na výrobu jsou použité pouze přírodní a ekologické materiály, které lidskému zdraví neškodí.

Nešetřete na nábytku ani na sobě a svém zdraví. Koupit kvalitní kus nábytku se vyplatí a víte proč? Protože dřevo je ušlechtilý materiál, nadčasový i odolný proti stroji času, tudíž bude opravdu nejlepším společníkem pro váš ekologický a nezávadný domov.

 
 
Nabízíme široký sortiment komod, mimo jiné i komody pro děti včetně těch s přebalovacím pultem, komody do obývacího pokoje a do ložnice. Nejodolnější a nejkrásnější komody jsou vyrobeny z masivního dřeva, v naší nabídce najdete nábytek z borovice, smrku, buku, dubu, dokonce i mahagonu.
2

KOMODA Z MASIVNÍHO DŘEVA - JAKOU VYBRAT?

Komoda je kus nábytku, který plní mnoho funkcí v interiéru. Proto je důležité vybrat komodu, která bude praktická a odolná. Tyto vlastnosti mají právě dřevěné komodyMasivní dřevo je extrémně odolné proti poškození. Naše nabídka zahrnuje komody vyrobené z borovice, dubu, buku a smrku. Patří mezi ně komody s různým povrchem: olejované, voskované a lakované. Některé komody mají širokou škálu barev a kování.

KOMODA DO OBÝVACÍHO POKOJE A CHODBY - SPRÁVNÁ VOLBA?

V našem obchodě naleznete dřevěné komody do obývacího pokojechodby nebo do ložnice. Liší se stylem, uspořádáním polic, počtem šuplíků. Do ložnice volíme komodu se šuplíky, do kterých můžeme uložit ložní prádlo a spodní prádlo. Komoda v kombinaci s postelí a nočním stolkem vytvoří funkční ložnici. Komoda bude vypadat zajímavě v kombinaci se zrcadlem. Komoda do obývacího pokoje by měla být nejen praktická, ale i stylová. Dřevěné komody jsou v obývacích pokojích velmi pěkné, společně s konferenčním stolkem zútulní celý prostor. Dřevěná komoda může být umístěma i v  jídelně pro uložení nádobí a ubrusů.

MODERNÍ NEBO RETRO - KTERÝ STYL KOMODY VYBRAT?

Naše nabídka zahrnuje dřevěné komody v různých stylech. Pro milovníky stylu inspirovaného minulostí nabízíme stylové retro komody. Zastánci tradice a venkova si oblíbí rustikální komody - voskované s charakteristickým černým kováním. Zajímavou formou jsou také industriální komody, které kombinují dřevo a kov. Dřevěné moderní komody jsou ideální volbou pro ty, kteří oceňují nadčasovost nábytku.