Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Moderní psací stoly z masivního dřeva

Psací stůl je již desítky let neodmyslitelným pomocníkem pro vaše pracovní prostředí. Ať už jde o jakýkoliv prostor, všude tam potřebujete pro svou práci psací stůl. Dřevěné stoly se staly velmi oblíbeným vybavením také pro kancelářské prostory, a to zejména díky masivnímu dřevu, které psychologicky i fyziologicky kladně ovlivňuje pracovníky a tím pádem se firma stává více prosperující.

Nadčasové dřevěné stoly budou ideální volbou pro ty, kteří se nestarají o aktuální trendy a jejich různé materiály, ale raději vyhledávají nábytek, který bude odolný, přinese úspěchy a i s postupem času bude vypadat úžasně a aktuálně. Oproti jiným materiálům, jako je lamino, může být dřevěný psací stůl revitalizován - což znamená velký přínos, které na umělé materiály nelze praktikovat. Díky této možnosti je masivní stůl ze dřeva více nákladný, ale zároveň nabízí zákazníkům luxus, který zůstane pro další generace.

Eshop Seart se zaměřil převážně na kvalitní a precizně propracované psací stoly, které lze umístit jak do pracovny, ložnice, tak i do dětského pokoje a dokonce i na chalupu, kde nesmí robustní, dřevěný stůl chybět.

Výběru stolu byste měli věnovat patřičnou pozornost a ze všeho nejdříve určit, jaký styl interiéru preferujete, a kde váš stůl bude umístěn. Pokud se ohlížíte po stolu do pracovny, většinou by se mělo jednat o nábytek, který má dostatek úložného prostoru, právě takový je borovicový stůl v rustikálním stylu s šesti zásuvkami, které ukryjí vaše dokumenty a jiné. Jestliže ale jde o pokoj dospívajícího dítěte, nejlepší volnou bude menší psací stůl.   

Stůl máte vybraný, ale co s ostatním vybavením a možným malým prostorem? Nezoufejte! I na tuhle možnost jsme mysleli a navrhli jsme pro vás další nábytek, který se hodí k psacím stolům, ať už do dětského pokoje či do pracovny. Vybírat můžete například z krásných borovicových komod, které obsahují spoustu úložného prostoru a tím pádem ušetří váš prostor, nebo některé z našich jednoduchých skříní, které jsou dostatečné pro vaše potřeby či potřeby vašeho dítěte a zároveň nezaberou velkou část podlahové plochy.

 

 
 
Nabízíme Vám vysoce kvalitní dřevěné stoly za přijatelné ceny. Naše dřevěné stoly jsou ekologicky ošetřené, různé tvary a barvy umožňují našim produktům zapadnout do jakéhokoli interiéru. Vyzkoušejte to!
1

MASIVNÍ DŘEVĚNÝ PSACÍ STŮL - JAKÝ VYBRAT?

Seznamte se s naší nabídkou dřevěných psacích stolů. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního masivního dřeva. Nabízíme výběr z různých druhů dřeva s různou povrchovou úpravou. Borovicový psací stůl bude ideální pro dětské pokoje, vzhledem k antistatickým vlastnostem borovicového dřeva. Ve stylové domácí kanceláři bude vhodnou volbou dubový stůl. Můžeme si vybrat naolejované, voskované a lakované psací stoly. Co je ještě důležité při výběru stolu? Je důležité zvážit jeho využití. Pro práci s počítačem je vhodný psací stůl s přídavným  výsuvným roštem pro klávesnici.

PSACÍ STŮL PRO DĚTI - CO BY MĚL MÍT?

Dětský psací stůl by měl být vybaven skříňkami a šuplíky na knihy a školní potřeby. Pokud zařizujeme menší byt a stůl nebude umístěn samostatně v pracovně nebo dětském pokoji, ale například v obývacím pokoji nebo ložnici, volíme malé stoly, které nenaruší atmosféru pokoje. Psací stůl se šuplíky je praktický a prostorný a slouží pro ukládání dokumentů. Zajímavým řešením je rohový psací stůl, který skvěle využívá prostor a šetří tak místo. 

MODERNÍ NEBO ELEGANTNÍ PSACÍ STŮL?

Kromě praktické stránky je důležitý vizuální aspekt. Aby práce nebo učení byli potěšením, je dobré se postarat o to, aby psací stůl byl jak pohodlný, tak estetický. Naše nabídka zahrnuje stoly v mnoha stylech. Máme dřevěné, moderní stoly s jednoduchými a ergonomickými tvary. Pro milovníky nadčasové elegance doporučujeme stylové klasické psací stoly. Masivní rustikální stoly se hodí do interiérů inspirovaných vesnicí. Romantické duše se jistě zamilují do psacích stolů, které jsou zdobené jemnými řezbami a ozdobným kováním.