Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Vanové baterie

Chcete výjimečnou koupelnu? Pak musíte najít ty správné baterie! Retro vanové baterie, které vypadají jako starožitnost, vám jistě učarují. Výrazné barvy – zlatá, bronzová či černá, jsou doplněny keramickými detaily nebo ornamenty na mosazi a celkový dojem dotváří i malá hlavice ruční sprchy ve tvaru, který se příliš nevidí. Každý propracovaný detail na těchto vanových bateriích si zamilujete. Kvalitní materiály a zpracování zajišťují nadprůměrnou životnost. Tak otočte kohoutkem, přilijte pěnu do koupele a užívejte si každou minutu ve vaně.

Vanové baterie hrají v interiéru důležitou roli z praktické stránky. Neznamená to však, že by na estetické stránce nezáleželo, naopak - jde o produkty, které definují styl a atmosféru celého prostoru. Mezi nabízenými modely je mnoho atraktivních produktů odkazujících na retro, industriální, rustikální a vintage styl. Zajisté se jedná o vanové baterie, jejichž jedinečný design najdete v koupelně uspořádané vkusně a se specifickým, definovaným charakterem. Zajímavou možností je zkombinovat baterie s dřevěnými nebo kamennými prvky - tato kontrastní kombinace je založena na jakési strohosti a přirozenosti, která bude vždy módní a aktuální. Naše nabídka přináší různé varianty vanových baterií za dostupné a atraktivní ceny. Jedná se o produkty, které se zaměřují na přesnost, vysoce kvalitní materiály, smysl pro detail a spolehlivost. Neustálá kontrola kvality nabízených modelů znamená, že se vyznačují nadprůměrnou životností, což zase dokazuje bezporuchové používání po mnoho let.

 
 
Vanové baterie, které vypadají historicky, ale zapadnou do moderních koupelen – vybírejte ze zlatých, černých nebo bronzových baterií s keramickými detaily.
1