Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Nábytkové knopky které osvěží interiér

Co jsou to nábytkové knopky?

Nábytkové knopky jsou zdánlivě drobným prvkem, který může určovat celý charakter nábytku. Námi navrhované nábytkové knopky zaujmou krásou a stylem, který sám o sobě vytváří dekor a jedinečnou atmosféru interiéru. 

Kde použít nábytkové knopky?

Každý nábytkový knopky v naší nabídce je výrobek s charakterem, který není doplňkem uspořádání, ale prvkem vytvářejícím atmosféru. Díky rozmanité nabídce nábytkových knopek nebude problém vybrat ty správné podle vašich preferencí. Nábytkové knopky jsou sortimentem, který se vyznačuje solidním a pečlivým zpracováním a který díky svému originálnímu designu upoutá pozornost každého znalce krásy. 

Jaká je kvalita a funkčnost?

Nábytkové knoflíky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zaujmou svou odolností a funkčností. Výběrem nábytkových knopek z naší nabídky se rozhodneme pro dekorace, které jsou funkční a zároveň doplňují výzdobu každého interiéru. Nábytkové knoflíky z nabídky obchodu Seart potěší každého zákazníka, i toho nejnáročnějšího. Náš široký sortiment nabízí knopky do interiéru obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyně.

 

 
 
Široký výběr nábytkových knopek ve stylu vintage, do rustikálních i industriálních prostor.
1

Nábytkové knopky - co to je?

Knoflík na nábytek je drobnost, která může udělat opravdu velký dojem. Pomocí těchto detailů můžeme ozdobit různé kusy nábytku a dodat jim jedinečný styl. Každá komoda, noční stolek, šatní skříň, komoda, konzola nebo skříň může získat zcela nový vzhled, pokud její čela a zásuvky ozdobíme originálními a stylovými knoflíky. Stále módnější je například zdobit nábytek různými knoflíky, z nichž každý je jiný. Taková eklektičnost je velmi žádoucí ve stylových a útulných interiérech, kde nám jde spíše o to, aby odrážely naše zájmy a osobnost, než o to, abychom vypadali jako něco z katalogu IKEA, tedy jako všichni ostatní.

Nábytkové knopky - pro jaký nábytek?

Nábytkové knoflíky lze použít k dodání jakéhokoli stylu nábytku. Komodu z dob komunismu můžete například zkombinovat s industriálními nábytkovými knoflíky z litiny nebo oceli, díky nimž bude v interiéru působit zajímavě. Obyčejná borovicová komoda získá zcela nový vzhled, pokud ji například natřeme v barvě shabby chic a do zásuvek našroubujeme staromódní rustikální knoflíky. Pěkně bude vypadat i obílené a ozdobené patinovanými ocelovými knoflíky v retro stylu. Záleží jen na vaší fantazii - u nás si můžete koupit knoflíky v retro, starém, vintage, výtahovém, industriálním, ošuntělém a rustikálním stylu. Nábytkové knoflíky lze vyměnit za nábytkové úchytky, které rovněž nabízíme v našem obchodě. Vše záleží na vašem vkusu a stylu místnosti. Takové rustikální dekorace se skvěle hodí do retro interiérů - pokud tedy vlastníte restauraci, hostinec, hotel, penzion, hospodu, kavárnu nebo obchod zařízený v takovém rustikálním nebo panském stylu, naše nábytkové knoflíky budou skvělým doplňkem výzdoby.

Keramické knopky, křišťálové knopky, ocelové knopky - které si vybrat?

Nabízíme široký výběr knoflíků: keramické knoflíky, křišťálové knoflíky, ocelové knoflíky - např. kruhové, čtvercové, ve tvaru květu, se lví hlavou, dále mosazné knoflíky, oválné nábytkové knoflíky s rozetou, oválné knoflíky s váhou, nábytkové knoflíky saturnových kroužků a mnoho dalších dekorativních knoflíků. Nabízíme nábytkové knoflíky v různých stylech: retro, industriální, rustikální, loftové nebo vintage. Takto široký výběr ornamentů představuje obrovskou možnost uspořádání nábytku v interiéru. Nabízíme nábytkové knoflíky, které lze namontovat na nábytek v různých místnostech: kuchyni, spíži, jídelně, koupelně, ložnici, obývacím pokoji, terase, zimní zahradě, hale nebo verandě.

-->