Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Sprchové baterie

Dopřejte si luxus dvakrát denně! Při každém sprchování se ve své koupelně budete cítit jako v přepychovém hotelu. Mosazné sprchové baterie s velkou dešťovou hlavicí jsou oblíbené již několik let, ty naše však z tohoto trendu dělají nestárnoucí záležitost ve vašem sprchovém koutě. Zlatá, černá nebo bronzová barva přitáhne pozornost a obdiv pokaždé. Ruční hlavice, keramická dešťová hlavice, silikonové koncovky proti usazování vodního kamene – to vše dělá z těchto výjimečných sprchových baterií kousky, které vám budou dlouho sloužit.

Sprchové baterie v rustikálním, retro designu dodají charakter každé koupelně. Koupelnové baterie pro sprchu jsou k dispozici se starožitnou dešťovou sprchovou hlavicí. Sprchovou baterii jistě doplní nástěnná umyvadlová baterie. Při zařizování vaší vysněné koupelny je potřeba vybrat dobré a prověřené kvalitní výrobky, které vám budou sloužit dlouhá léta.

 
 
Starožitné sprchové baterie do moderní koupelny Meta popisek: Mosazné sprchové baterie ve zlaté, černé nebo bronzové barvě udělají z vaší koupelny luxusní lázně.
1