Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Koupelnové baterie

Zlatá baterie do sprchy? A proč ne! Nenechte se svázat běžnou nabídkou v obchodech a dopřejte si originální koupelnové baterie. Design výrazně inspirovaný historii je doplněn o moderní provedení z mosazi a keramiky. Inspirujte se u nás a vytvořte z koupelny místo, které budete milovat a vaši hosté o něm budou mluvit. Baterie do koupelny v retro či industriálním stylu si můžete vybrat v několika výrazných barvách. Zlatá hraje prim, ale zvolit můžete i bronzovou nebo černou.

Modely v naší nabídce se perfektně hodí k dřevěným nebo kamenným komponentům a vybavení. To je zase spojeno s požadovanou přirozeností, bez ohledu na prezentovaný styl. Koupelnové baterie dostupné v naší nabídce jsou odolné a pevné produkty, které si udrží svůj bezvadný vzhled po dlouhou dobu. Z praktického hlediska je to bezpochyby důležité. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a pečlivým způsobem, s důrazem na detail a velkým nasazením.

 
 
Dodejte své koupelně nádech industriálního či retro stylu s výraznými bateriemi – historické tvary a moderní tvary vás dostanou.
1