Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Koupelnové baterie

Podle čeho vybrat koupelnové baterie?

Koupelnové baterie vybírejte především podle svého stylu. Neřiďte se trendy, hlavní je, aby se vám ve vaší koupelně líbilo i za několik let. Pokud máte ve své mysli jasnou představu o bateriích, barvách, kachličkách či vaně, pak se té představy držte. Koupelnové baterie však nejsou jen o designu a tvarech, ale především o funkčnosti. Při výběru tedy hledejte odolné materiály a moderní perlátory, které dokáží ušetřit vodu při každém otočení kohoutku. 

Jaké jsou možnosti koupelnových baterií?

Na našem e-shopu najdete velký výběr stylových retro koupelnových baterií určených do vany, sprchy i na umyvadlo. Vytvořte v koupelně krásné prostředí pomocí klasických až historicky vypadajících tvarů vaší koupelnové baterie nebo vysokých stojacích baterií na umyvadlo nebo vanu. Prohlédněte si širokou nabídku. 

Jaké barvy lze vybrat u stylových koupelnových baterií?

Na e-shopu SEART.cz najdete netradiční barvy koupelnových baterií, které stylově sedí do klasických baterií v retro stylu, které můžeme vidět v černobílých filmech. Naše koupelnové baterie si můžete vybrat v odstínech zlaté, měděné, matné černé nebo bronzové. Nenechte se odbýt nudnou nabídkou v běžných obchodech a vyberte si stylové koupelnové baterie, které budete milovat mnoho let a neomrzí se vám.

 

 
 
Dodejte své koupelně nádech industriálního či retro stylu s výraznými bateriemi – historické tvary a moderní tvary vás dostanou.
1

Široký výběr koupelnových baterií

Hledáte koupelnovou baterii do své netypické koupelny? Pak dále nehledejte. U nás najdete baterie do loftových a industriálních bytů, moderních koupelen i výjimečných koupelen v hotelových pokojích či penzionech v retro stylu. Koupelnové baterie SEART – různé sprchové hlavice, vanové baterie či vysoké či nízké baterie na umyvadlo – si jistě zamilujete na první pohled. Takovou nabídku totiž nenajdete všude. Vyberte si dekorativní a funkční doplněk do koupelny, který budete používat každý den hned několikrát. Věříme, že nebudete litovat peněz uložených do kvalitního zařízení koupelny.

Koupelnové baterie: moderní uvnitř, historické zvenku

Ačkoliv oceňujete náš retro design koupelnových baterií do sprchy, na vanu či umyvadlo, jistě oceníte i moderní zařízení a použité kvalitní materiály, které ušetří nejen peníze, ale i váš čas během častějších výměn levnějších výrobků. Každodenní používání může dát zabrat a rychlejší opotřebení se může projevit již brzy po první instalaci. 

Ne však u baterií SEART.cz, které spojují keramické kartuše, Anti-Calc systém zabraňující usazování vodního kamene ve sprchových hlavicích a keramické hlavici, které zajišťuje správný a rychlý rozvod horké a studené vody. 

Zlaté koupelnové baterie, to je jen začátek

Nemusíte se spokojit se stříbrnou klasikou, kterou vám nabídnou všude. Pokud se chcete ve své koupelně cítit výjimečně a nebojíte se barev, pak pro vás máme koupelnové baterie v barvě zlata, mědi či bronzu a dokonce i černé baterie do koupelny. Kvalitní používaný materiál zajišťuje dlouhou životnost barvy a vy se nemusíte bát používat klasické čisticí prostředky. 

Nevybírejte koupelnové baterie ve spěchu a dejte si dostatek času na rozhodování. Vše totiž musí ladit nejen barvou, ale i stylem a tvarem. Jinak by výsledná atmosféra nebyla uklidňující, ale spíše chaotická. A barva samozřejmě hraje velkou roli – rozhodli jste se pro zlaté, měděné či bronzové koupelnové baterie? Pak další barvy v koupelně volte raději mírnější a zemitých tónů. 

H2: SEART.cz – koupelnové baterie přesně podle vašich představ

Vyberte si na e-shopu SEART.cz koupelnové baterie a určite si také prohlédněte kategorii s nábytkem z masivu, který přímo vyrábíme. Masivní nábytek si zaslouží obklopení kvalitními materiálu a pečlivým zpracováním, proto jsme začali i s výrobou a designem kovového vybavení do domácnosti – ať to jsou nohy ke stolu, dekorace, kvalitní vodovodní baterie nebo další drobnosti dotvářející ty nejmenší detaily ve velký celek. V takové domácnosti se totiž každý cítí dobře a vítaný.

 

-->