Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Příslušenství pro posuvné dveře

Jaké příslušenství pro posuvné dveře nabízíme?

Rozhodli jste se pro designové posuvné dveře z masivního dřeva? To je skvělá zpráva! Jedná se totiž nejen o krásný kousek do interiéru, ale také velice praktický do menších místností. Abyste měli z těchto dveří dlouhou dobu radost, věnujte pozornost i nákupu příslušenství pro posuvné dveře. Stropní úchyt jednoduchý i dvojitý, nástěnný úchyt k překrývaným dveřím i spojovací prvek kolejnic k posuvným dveřím zajistí dlouhou a bezchybnou funkčnost a tím i vaši spokojenost.

Z čeho vyrábíme příslušenství pro posuvné dveře?

Na příslušenství pro posuvné dveře přirozeně klademe velké nároky na odolnost a pevnost materiálu. Proto jsou všechny naše komponenty ze silných ocelových plátů. Ocel je dále ošetřena černým matným lakem, aby ladila k posuvným dveřím. 

Proč koupit příslušenství pro posuvné dveře v e-shopu SEART

Příslušenství pro posuvné dveře vyrábíme na míru právě pro námi vyrobené dveře, a tak jsme schopni vám nejen dobře poradit při výběru veškerého příslušenství. Testování odolnosti probíhalo u nás, přímo u výrobce. Zvolíte tak snadno to nejlepší příslušenství, které si můžete k novým posuvným dveřím z masivního dřeva vybrat.

 

 

 
 
1

Na čem budou připevněné vaše posuvné dveře z masivu?

Posuvné dveře se nejčastěji vybírají do malých místností nebo naopak do prostor, které si přejí nějakou výraznou změnu. Tou snadno mohou být lehce netradiční posuvné dveře z masivního dřeva a oceli. Aby však jejich používání bylo snadné, hladké a bezpečné, je třeba správně zvolit příslušenství pro posuvné dveře – stropní či nástěnné úchyty a spojovací prvky kolejnic, které jsou právě pro lehké posouvání dveří zásadní. Vyberte si přímo od výrobce dveří i příslušenství pro nové posuvné dveře, které posunou váš interiér zase o kousek dál. 

A v jakých interiérech se tyto dveře nejčastěji objevují? Posuvné dveře a ocelové příslušenství najdete v podkrovních bytech i kancelářích, v rustikálních domech i městských bytech, které si přejí dotek přírody a zároveň odlišit svůj prostor k životu. Dveře z masivu vydrží krásné mnoho let, proto nepodceňujte výběr příslušenství, které by mělo mít ještě delší životnost. 

Ocelové příslušenství pro posuvné dveře – to nejlepší

Právě kvůli dlouhé, téměř nesmrtelné, životnosti pracujeme při výrobě příslušenství pro posuvné dveře se silnými pláty ocele. Ta je pevná, odolná a bez problému vydrží zatížení mnoha kilogramů. Nebojte se na stropní úchyt zavěsit posuvné dveře protkané ocelovými pláty a každý den s nimi manipulovat. Při správném uchycení se dveře nepohnou nepožadovaným směrem a vy tak máte jistotu i při manipulaci dětí. 

Příslušenství pro posuvné dveře: funkční design, který není vidět

Jednoduše vypadající ocelové příslušenství pro posuvné dveře je výsledkem našich designérů, kteří při navrhování posuvných dveří samozřejmě pracují i s tím, jak budou vypadat v celkové podobě. Výsledkem jsou nenápadné, černě nalakované úchyty, které mohou být přivrtány ke stropu, stěně nebo použity pro překrývané posuvné dveře do dvojitého průchodu. Na jejich funkčnost se můžete spolehnout. Stejně tak na design, který celkový dojem nijak neruší a jen při pohledu z určitého úhlu upozorňuje na silné příslušenství, které celé dveře drží na tom správném místě.

Vybírejte příslušenství pro posuvné dveře přímo od výrobce

Využijte našich zkušeností a vyberte si důležité příslušenstství přímo od výrobce. Firma SEART je výrobcem i dodavatelem nábytku z masivu a oceli. Na práci s těmito materiály jsme odborníci, a proto si přirozeně za našimi výrobky stojíme. Posuvné dveře i příslušenství k instalaci z oceli u nás nakoupíte s dopravou zdarma a naší tranzitní službou. Je to z toho důvodu, že chceme dohlédnout na kvalitu výrobku a dopravy až přímo k zákazníkovi. 

 

-->