Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Konferenční stolky z masivního dřeva

Je potřeba konferenční stolek?

Žádná domácnost se neobejde bez konferenčního stolku, který je neodmyslitelnou součástí každého obývacího pokoje. Někdo dává přednost chladnějšímu vybavení se skleněným konferenčním stolkem. Jiní zase milují dřevo, pro svou pozitivní energii a hřejivou atmosféru. Firma Seart.cz vám nabízí kvalitní nábytek vyrobený ze dřeva, díky kterému se budete ve své domácnosti cítit uvolněně a radostně. Jelikož nám na našich zákaznících velmi záleží a máme rádi kvalitní nábytek z přírodních a ekologických materiálů, připravili jsme pro vás několik konferenčních stolků, které vyhoví každému stylu vašeho vybavení a hlavně i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi.

V jakém designu si vybrat stolek?

 V tradičním, rustikálním a retro stylu v novodobém duchu se bude pouze dřevěný nábytek cítit, jako doma. Voskované či olejované povrchy stolků budou vhodné pro tradiční styly, kdežto stolky ošetřené krásnou barvou budou ideální pro elegantní a městské byty či domy. Pokud podléháte kouzlu rustiku, rozhodněte se pro stolky, které mají bohaté a velmi viditelné přírodní uzly s puklinami. Takové najdete v kolekci Rustyk, ale i v kolekci Sara.

Jaké konferenční stolky u nás najdete?

 U nás najdete zmiňované konferenční stolky pro moderní a tradiční domácnosti, ale také nesmíme zapomenout na stolky pro chaty a chalupy. Velmi úctyhodný a obdivovaný stolek pro chalupy, je ručně vyřezávaný konferenční stolek ve tvaru sání, z jedlového dřeva, který dokonale zkombinujete s dalším vybavením z kolekce JagnaPokud byste potřebovali s vybavením chaty poradit, přečtěte si náš článek: Poradíme vám, jak vybavit chalupu.

 
 
Konferenční stolek do obýváku je velmi důležitým kusem nábytku. Máme v nabídce dubové, teakové, mahagonové a borovicové, různých tvarů a stylů. Nabízíme velké stolky k rohovým sedačkám i malé kávové stolky.
1

DŘEVĚNÝ KONFERENČNÍ STOLEK - POVINNÝ KUS NÁBYTKU V KAŽDÉM OBÝVACÍM POKOJI!

Ano, jelikož je těžké si představit jídelnu bez slušného dřevěného stolu, není možné si představit dobře zařízený obývací pokoj bez dřevěné lavice nebo konferenčního stolku. Dokonce i když má pokoj tradiční stůl, stojí za to přemýšlet o menším kusu nábytku, který umísťujeme přímo před pohovku. Masivní dřevěná lavička nebo klasický konferenční stolek je velmi praktický kus nábytku, který zároveň hraje důležitou roli v interiérovém designu - je viditelný, nachází se v centru obývacího pokoje, takže stojí za to vybrat ten správný stolek. Především byste se měli zaměřit na dřevěný nábytek. Dřevěné lavice a dřevěné konferenční stolky jsou pevné, stálé a nadčasové - nikdy nevyjdou z módy, budou odolné vůči každodennímu intenzivnímu používání a budou nám sloužit po mnoho let. 

KRÁSNÉ DŘEVĚNÉ LAVICE V RŮZNÝCH STYLECH

Výběr dřevěných lavic a konferenčních stolků je obrovský. V klasických a moderních interiérech bude fungovat masivní buková lavice nebo dubová lavice. Bílý nábytek se hodí do různých interiérů, moderních i retro. Strukturovaná dřevěná lavice v bílém dokonale doplňuje rustikální obývací pokoj, zatímco v obývacím pokoji v provensálském stylu bude perfektní bílý konferenční stolek

PERFEKTNÍ DŘEVĚNÁ LAVICE A KONFERENČNÍ STOLEK

Pro milovníky nestandardních řešení doporučujeme lavice se šuplíky nebo řezbami. Propracované konferenční stolky s různým zdobením a doplňky jsou vhodné pro stylové obývací pokoje. Dřevěné konferenční stolky jsou vynikající volbou pro každého, kdo chce tu nejvyšší kvalitu a trvanlivost nábytku. Výběr dřevěných lavic a stolků je obrovský. V klasických a moderních interiérech se dobře uplatní nízká masivní buková nebo dubová lavice. Pokud chceme zajistit stabilitu, ale zároveň vizuální lehkost kusu nábytku, můžeme do moderního obývacího pokoje umístit lavici se skleněnou deskou, stejně zajímavou variantou bude dubová lavice se skleněnou policí. Bílá lavička bude hitem v mnoha různých uspořádáních. Bílý nábytek se hodí do různých interiérů, moderních i retro. Strukturovaná dřevěná lavice v bílé barvě doplní rustikální obývací pokoj nebo pokoj ve vintage stylu, zatímco mahagonová lavice nebo konferenční stolek z bílé borovice se budou skvěle hodit do obývacího pokoje v provensálském stylu. Kombinace starého dřeva a kovu si najde místo v loftových interiérech. Průmyslová lavice vypadá jako kus recyklovaného nábytku, zatímco průmyslový konferenční stolek klamně připomíná staré pracovní stoly. Pokud si nejsme jisti, zda náš obývací pokoj zůstane dlouho ve stávajícím stylu, je rozumným řešením klasická dřevěná lavice, kterou lze snadno sladit s jakýmkoli uspořádáním.

Na co se zaměřit při nákupu konferenčního stolku do obývacího pokoje?

Kromě toho, že lavice musí být stylově sladěna s dekorem obývacího pokoje a že by měla být dřevěná, aby byla stabilním a trvanlivým kusem nábytku, stojí za to věnovat při nákupu pozornost několika dalším důležitým aspektům. Výška lavice by měla odpovídat výšce pohovky, vedle které bude umístěna. Většina lavic z masivního dřeva je poměrně nízká, zatímco konferenční stolky mohou být vyšší. Jde o to, aby osoba sedící na pohovce mohla pohodlně dosáhnout na věci položené na konferenčním stolku. Důležitá je také plocha desky stolu: pokud je rodina početná a všichni rádi trávíme čas společně, např. při sledování filmu, neměli bychom volit miniaturní konferenční stolek, na který se těžko vejde několik šálků čaje. Pokud se počet členů domácnosti v různých denních dobách mění, je skvělým řešením sada konferenčních stolků. Sada obvykle obsahuje 2 nebo 3 různě velké stoly. Menší stoly lze snadno zasunout pod ten největší, takže nezabírají zbytečně místo, i když se zrovna nepoužívají! Jedná se o velmi praktické řešení, zejména pro malé byty. Konferenční stolek se zásuvkami nebo klasická dřevěná lavice s poličkou jsou vhodným způsobem, jak uložit předměty, které chcete mít v prostoru k sezení vždy po ruce. Pokud se rozhodneme pro takový kus nábytku, nehrozí, že bychom omylem polili časopis, telefon nebo dopisy kávou nebo čajem. Další věcí, kterou je třeba promyslet, je tvar konferenčního stolku. Nejoblíbenější jsou obdélníkové a čtvercové lavice, ale pokud styl obývacího pokoje diktuje výběr nábytku s měkkými liniemi a uhlazenými tvary, nic vám nebrání zvolit kulatý konferenční stolek. Každé z těchto řešení má své výhody a nevýhody a je důležité zvážit, která volba je pro vás nejlepší. Ať už si vyberete jakýkoli tvar a konferenční stolek z bílé borovice, konferenční stolek v moderním stylu nebo rustikální konferenční stolek, zvolte si konferenční stolek z masivního dřeva, abyste získali kvalitní kus nábytku.

-->