Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Konferenční stolky z masivního dřeva

Žádná domácnost se neobejde bez konferenčního stolku, který je neodmyslitelnou součástí každého obývacího pokoje. Někdo dává přednost chladnějšímu vybavení se skleněným konferenčním stolkem. Jiní zase milují dřevo, pro svou pozitivní energii a hřejivou atmosféru. Firma Seart.cz vám nabízí kvalitní nábytek vyrobený ze dřeva, díky kterému se budete ve své domácnosti cítit uvolněně a radostně. Jelikož nám na našich zákaznících velmi záleží a máme rádi kvalitní nábytek z přírodních a ekologických materiálů, připravili jsme pro vás několik konferenčních stolků, které vyhoví každému stylu vašeho vybavení a hlavně i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi.

 V tradičním, rustikálním a retro stylu v novodobém duchu se bude pouze dřevěný nábytek cítit, jako doma. Voskované či olejované povrchy stolků budou vhodné pro tradiční styly, kdežto stolky ošetřené krásnou barvou budou ideální pro elegantní a městské byty či domy. Pokud podléháte kouzlu rustiku, rozhodněte se pro stolky, které mají bohaté a velmi viditelné přírodní uzly s puklinami. Takové najdete v kolekci Rustyk, ale i v kolekci Sara.

 U nás najdete zmiňované konferenční stolky pro moderní a tradiční domácnosti, ale také nesmíme zapomenout na stolky pro chaty a chalupy. Velmi úctyhodný a obdivovaný stolek pro chalupy, je ručně vyřezávaný konferenční stolek ve tvaru sání, z jedlového dřeva, který dokonale zkombinujete s dalším vybavením z kolekce JagnaPokud byste potřebovali s vybavením chaty poradit, přečtěte si náš článek: Poradíme vám, jak vybavit chalupu.

 
 
Konferenční stolek do obýváku je velmi důležitým kusem nábytku. Máme v nabídce dubové, teakové, mahagonové a borovicové, různých tvarů a stylů. Nabízíme velké stolky k rohovým sedačkám i malé kávové stolky.
1

DŘEVĚNÝ KONFERENČNÍ STOLEK - POVINNÝ KUS NÁBYTKU V KAŽDÉM OBÝVACÍM POKOJI!

Ano, jelikož je těžké si představit jídelnu bez slušného dřevěného stolu, není možné si představit dobře zařízený obývací pokoj bez dřevěné lavice nebo konferenčního stolku. Dokonce i když má pokoj tradiční stůl, stojí za to přemýšlet o menším kusu nábytku, který umísťujeme přímo před pohovku. Masivní dřevěná lavička nebo klasický konferenční stolek je velmi praktický kus nábytku, který zároveň hraje důležitou roli v interiérovém designu - je viditelný, nachází se v centru obývacího pokoje, takže stojí za to vybrat ten správný stolek. Především byste se měli zaměřit na dřevěný nábytek. Dřevěné lavice a dřevěné konferenční stolky jsou pevné, stálé a nadčasové - nikdy nevyjdou z módy, budou odolné vůči každodennímu intenzivnímu používání a budou nám sloužit po mnoho let. 

KRÁSNÉ DŘEVĚNÉ LAVICE V RŮZNÝCH STYLECH

Výběr dřevěných lavic a konferenčních stolků je obrovský. V klasických a moderních interiérech bude fungovat masivní buková lavice nebo dubová lavice. Bílý nábytek se hodí do různých interiérů, moderních i retro. Strukturovaná dřevěná lavice v bílém dokonale doplňuje rustikální obývací pokoj, zatímco v obývacím pokoji v provensálském stylu bude perfektní bílý konferenční stolek

PERFEKTNÍ DŘEVĚNÁ LAVICE A KONFERENČNÍ STOLEK

Pro milovníky nestandardních řešení doporučujeme lavice se šuplíky nebo řezbami. Propracované konferenční stolky s různým zdobením a doplňky jsou vhodné pro stylové obývací pokoje. Dřevěné konferenční stolky jsou vynikající volbou pro každého, kdo chce tu nejvyšší kvalitu a trvanlivost nábytku.