Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Dřevěné botníky do chodby

Jaké botníky nabízíme?

Vybavení pro vstupní místnost je vždy velmi důležité. A víte proč? Je to místnost, kterou návštěva uvidí jako první. Představte si, že dojdete k přátelům na návštěvu a jako první uvidíte otloukaný a skoro rozklížený nábytek z levných materiálů, který nedodá předsíni žádný jas ani uspořádanost. Hodnocení člověka začíná již při prvním pohledu, tudíž ihned při vstupu do vstupní místnosti. Doporučujeme na nábytku pro předsíň nešetřit a pořídit takový, který je kvalitní a zároveň zajistí pocit sofistikovanosti, jednoduchosti a uspořádanosti. Na materiálu velmi záleží. Nabízíme kvalitní dřevěné botníky, které jsou lehce kombinovatelné a jsou přizpůsobené tak, aby byly bez závady funkční mnoho let i po každodenním užívání. Prohlédněte si naši nabídku botníků z masivního dřeva první jakosti a rozhodněte se, který pro vás bude ideální.

Botníky + věšákové stěny?

Je velmi důležité botníky doplnit věšákovou stěnou a zrcadlem, abyste chodbě zajistili kompletní vybavení. Bez dalšího vybavení se bude vaše chodba tvářit chaoticky a neuspořádaně. Pokud hledáte kompletní vybavení pro vstupní místnost, zajisté máte z čeho vybírat. Jestliže máte prostornou vstupní místnost, doporučujeme k vybavení zakoupit i šatní skříň, díky které veškeré vaše důležité věci schováte před zraky ostatních.

Z čeho jsou botníky vyrobeny?

Bez ohledu na styl celku, bude vždy nejideálnější investicí nákup masivního, dřevěného nábytku. A to zejména kvůli bezpečí, přirozenosti, zdraví a také životnímu prostředí. Další nemalou výhodou dřevěného nábytku je jeho velmi jednoduchá péče a údržba. Jak o nábytek správně pečovat? Přečtěte si náš zajímavý článek: “jak získat nesmrtelnou životnost nábytku ze dřeva”, a zjistěte, jak na správnou péči.

 
 
Doporučujeme Vám botníky z masivního přírodního dřeva, které jsou nejen ozdobou předsíně, ale také umožňují uspořádání obuvi a udržení pořádku.
1

DŘEVĚNÝ BOTNÍK - JAKÝ VYBRAT?

Dřevěný botník je nepostradatelným prvkem každé chodby. Naše nabídka zahrnuje široký výběr botníků z masivního dřeva. Nabízíme botníky z borovicového, bukového, smrkového a dubového dřeva s různými povrchovými úpravami: olejované, voskované a lakované borníky v různých barvách. V závislosti na velikosti místnosti si můžeme vybrat mezi úzkými a vysokými nebo většími a širokými botníky. Velmi praktickým řešením jsou botníky se sedákem, které mohou být použity pro pohodlné přezutí. 

MODERNÍ BOTNÍKY - PODLE ČEHO VYBÍRAT?

Moderní botníky mají speciální design, který vám zaručí originalitu nábytku. Botník do chodby by měl být doplněn skříňkou a zrcadlem. Styl botníku je nejlepší zvolit podle stylu chodby, do které jsme se rozhodli botník umístit. Do chodeb v rustikálním stylu jsou ideální masivní botníky v tmavé barvě a ozdobným kováním. V moderní chodbě budou ideální jednoduché, minimalistické botníky z masivního dřeva. Pokud jsme zastánci klasiky, vybíráme z jednoduchých funkčních botníků. Chodba v provensálském stylu by měla být doplněna o botník v bílé barvě s jemným zdobením.  

BOTNÍK Z MASIVNÍHO DŘEVA - DOPLŇKY

Nejlépší je kombinovat botník s šatní skříní a zrcadlem. Kromě stylu stojí za to věnovat pozornost materiálu, ze kterého je botník vyroben. Nejlepší volbou je nábytek z masivního dřeva. Tento materiál je naprosto bezpečný a přírodní, díky čemuž se staráme o své vlastní zdraví. Dřevěné botníky se snadno udržují a péče o ně není vůbec náročná.