Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Funkční dřevěné botníky do chodby

Jaké botníky nabízíme?

Vybavení pro vstupní místnost je vždy velmi důležité. A víte proč? Je to místnost, kterou návštěva uvidí jako první. Představte si, že dojdete k přátelům na návštěvu a jako první uvidíte otloukaný a skoro rozklížený nábytek z levných materiálů, který nedodá předsíni žádný jas ani uspořádanost. Hodnocení člověka začíná již při prvním pohledu, tudíž ihned při vstupu do vstupní místnosti. Doporučujeme na nábytku pro předsíň nešetřit a pořídit takový, který je kvalitní a zároveň zajistí pocit sofistikovanosti, jednoduchosti a uspořádanosti. Na materiálu velmi záleží. Nabízíme kvalitní dřevěné botníky, které jsou lehce kombinovatelné a jsou přizpůsobené tak, aby byly bez závady funkční mnoho let i po každodenním užívání. Prohlédněte si naši nabídku botníků z masivního dřeva první jakosti a rozhodněte se, který pro vás bude ideální.

Botníky + věšákové stěny?

Je velmi důležité botníky doplnit věšákovou stěnou a zrcadlem, abyste chodbě zajistili kompletní vybavení. Bez dalšího vybavení se bude vaše chodba tvářit chaoticky a neuspořádaně. Pokud hledáte kompletní vybavení pro vstupní místnost, zajisté máte z čeho vybírat. Jestliže máte prostornou vstupní místnost, doporučujeme k vybavení zakoupit i šatní skříň, díky které veškeré vaše důležité věci schováte před zraky ostatních.

Z čeho jsou botníky vyrobeny?

Bez ohledu na styl celku, bude vždy nejideálnější investicí nákup masivního, dřevěného nábytku. A to zejména kvůli bezpečí, přirozenosti, zdraví a také životnímu prostředí. Další nemalou výhodou dřevěného nábytku je jeho velmi jednoduchá péče a údržba. Jak o nábytek správně pečovat? Přečtěte si náš zajímavý článek: “jak získat nesmrtelnou životnost nábytku ze dřeva”, a zjistěte, jak na správnou péči.

 
 
Doporučujeme Vám botníky z masivního přírodního dřeva, které jsou nejen ozdobou předsíně, ale také umožňují uspořádání obuvi a udržení pořádku.
1

DŘEVĚNÝ BOTNÍK - JAKÝ VYBRAT?

Dřevěný botník je nepostradatelným prvkem každé chodby. Naše nabídka zahrnuje široký výběr botníků z masivního dřeva. Nabízíme botníky z borovicového, bukového, smrkového a dubového dřeva s různými povrchovými úpravami: olejované, voskované a lakované borníky v různých barvách. V závislosti na velikosti místnosti si můžeme vybrat mezi úzkými a vysokými nebo většími a širokými botníky. Velmi praktickým řešením jsou botníky se sedákem, které mohou být použity pro pohodlné přezutí. 

MODERNÍ BOTNÍKY - PODLE ČEHO VYBÍRAT?

Moderní botníky mají speciální design, který vám zaručí originalitu nábytku. Botník do chodby by měl být doplněn skříňkou a zrcadlem. Styl botníku je nejlepší zvolit podle stylu chodby, do které jsme se rozhodli botník umístit. Do chodeb v rustikálním stylu jsou ideální masivní botníky v tmavé barvě a ozdobným kováním. V moderní chodbě budou ideální jednoduché, minimalistické botníky z masivního dřeva. Pokud jsme zastánci klasiky, vybíráme z jednoduchých funkčních botníků. Chodba v provensálském stylu by měla být doplněna o botník v bílé barvě s jemným zdobením.  

BOTNÍK Z MASIVNÍHO DŘEVA - DOPLŇKY

Nejlépší je kombinovat botník s šatní skříní a zrcadlem. Kromě stylu stojí za to věnovat pozornost materiálu, ze kterého je botník vyroben. Nejlepší volbou je nábytek z masivního dřeva. Tento materiál je naprosto bezpečný a přírodní, díky čemuž se staráme o své vlastní zdraví. Dřevěné botníky se snadno udržují a péče o ně není vůbec náročná.

Skříňka na boty ze dřeva?

Některá řešení se zdají být nepostradatelná v každé předsíni nebo dokonce šatně. Oslovit vás může botník z borovicového masivu se třemi výklopnými zásuvkami a malými šuplíky. Zejména proto, že se do ní vejdou nejen samotné boty, ale i různé další zajímavé drobnosti. Masivní horní deska může v tomto případě sloužit k dekorativním účelům, protože na skříňku můžeme něco položit a vylepšit tak její vzhled. Nábytek z masivního borovicového dřeva je opravdu robustní. Zásuvky jsou v tomto řešení navíc vybaveny dřevěnými pojezdy, které nám zajišťují odolnost a volnost otevírání jednotlivých zásuvek.

Pokud chceme, můžeme si vybrat borovicový botník ve dvou různých barvách. To se lépe hodí do moderních domácností. V klasickém bytě je lepší zvolit jednu barvu skříňky i horní desky. Pokud to dokážeme, můžeme poměrně snadno sladit barvu nábytku se vzhledem našeho interiéru. V tomto případě je velmi snadné odstín přizpůsobit, Pokud zvolíme šedý nebo béžový kus nábytku, pak jej můžeme použít i ve velkých zemědělských domech. Takové kousky odpovídají provensálskému stylu, který odráží jejich přírodní charakter. Díky moderním trendům můžeme, proměnit naši předsíň, vše záleží na tom, zda se rozhodneme pro klasický kus nábytku. V tomto případě je rozhodnutí na nás. Nezapomeňme, že klasický design může oslovit i starší lidi, kteří se s tímto typem nábytku setkali před mnoha lety. Díky speciálním olejům na dřevo nám klasické řešení umožňuje zachovat trvanlivost nábytku po mnoho let.

Dnes si můžeme botník přizpůsobit vlastním představám. Pokud se nám nelíbí hnědá barva, můžeme se pak rozhodnout pro jiné výrazné odstíny. V případě borovicových botníků můžeme počítat s tím, že barva dřeva bude ladit. Naše elegance a vkus by měly jít ruku v ruce s aktuálními trendy. Jistě, když dnes vsadíme na botníky, musíme počítat s tím, že jednotlivé ornamenty si můžeme zvolit sami. Tímto způsobem získá nábytek na boty v naší předsíni ještě větší význam. Dobře zvolené rozměry, solidnost zpracování a odolnost nábytku zajistí, že svého výběru nebudeme litovat. Moderní klub klasika volba je jen na nás, pokud jsme oddáni standardnímu designu, nebude volba obtížná. Bez ohledu na volbu budou skříně na boty vždy sloužit svému účelu. Dobrý výběr je zárukou toho, že budeme mít konkrétní kus nábytku. Bílý nábytek jako skříně na boty se může ušpinit, i když nejlépe vypadá z hlediska své přirozené barvy.