Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Interiérové dveře

Plné nebo prosklené?

Neodmyslitelnou součástí všech prostorů jsou interiérové dveře. Hrají důležitou roli nejen ve vytváření soukromí, ale zároveň jsou skvělým estetickým prvkem. Při výběru je důležité věnovat pozornost nejen samotnému vzhledu, ale také materiálu nebo odolnosti vůči opotřebení.

Proč zvolit interiérové dveře s ocelovým rámem?

Interiérové dveře vyrobené v kombinaci ocel a tvrzené sklo nabízejí elegantní, industriální vzhled. Ocelový, kvalitně zpracovaný rám dveří je opatřen práškovým lakem, který je velice odolný proti poškození a zaručuje dlouhou životnost. Moderní a zároveň luxusní charakter celkového vzhledu dveří je podtržen možností použití svislých nebo vodorovných lišt. Tvrzené sklo ve variantách čiré či mléčné přináší dostatek světla do prostoru a v možnosti mléčné i zachování soukromí.

Jaké dveře u nás najdete?

V naší nabídce interiérových dveří naleznete několik variant k výběru. Kovový rám se navíc stane ochranným prvkem, který chrání dveře před poškozením. Varianty skel každou místnost opticky zvětší a možnost svislých a vodorovných pruhů dodá dveřím neotřelý šarm. Jsou vhodné nejen do moderní interiérů, ale také do průmyslových nebo půdních prostor.

Jak vybrat interiérové dveře?

Moderní a originální dveře v kombinaci s výběrem skla Vám umožní oddělit jakýkoliv interiérový prostor. Jejich bezproblémové používání Vám zaručí maximální spokojenost.

 

 
 
1

Prosklené interiérové dveře - základní informace

Dveře jsou neodmyslitelnou součástí každého interiéru a ten správný výběr se stane designovým prvkem, který dokonale podtrhne každou místnost. Dveře používáme každý den a měly by tak nejen ladit, ale především by měly být bytelné a kvalitní. Zasklené dveře dokáží osvětlit i takovou místnost, kde je denního světla nedostatek. Plné dveře sice mohou poskytnout o něco lepší tepelnou i zvukovou izolaci než dveře prosklené. Naopak ale právě prosklené dveře dokonale zútulní i ty nejmenší místnosti. S našimi interiérovými dveřmi kompletně změníte vzhled celého prostoru a doplníte jej o eleganci.

Interiérové dveře v industriálním vzhledu

Dveře v naší nabídce jsou vyrobeny z pevného rámu z vysoce kvalitní oceli, která je ošetřená práškovým lakem. Díky tomu jsou dveře vysoce odolné vůči poškození a zaručují dlouhou životnost. Díky svému mechanismu se otevírají velmi tiše, což oceníte při běžném a hlavně častém používání. Luxusní provedení rámových dveří v industriálním vzhledu skvěle vyniká svojí jedinečnou konstrukcí. Ta je vyrobena z úzkého, ale vysoce pevného a masivního rámu, který tak umožňuje výrazné prosklení. Celá prosklená plocha je doplněna o vertikální a horizontální lišty, které jsou charakteristickým znakem prosklených interiérových dveří. Díky univerzálnímu vzhledu tak dveře skvěle zapadnou do každého interiéru, ať už v domácnostech nebo pracovním prostředí.

Sklo, ano nebo ne?

Interiérové dveře se skleněnou výplní, která je dokonale ohraničena ocelovým rámem, který podtrhuje industriální vzhled, jsou ideálním řešením pro rozdělení jakéhokoliv prostoru. Nejdůležitější vlastností skleněných interiérových dveří je dokonalé prosvětlení a to právě díky použití průhledného skla. Důležité je také uvědomit si, zda chceme a zda je vhodné, aby do místnosti bylo vidět. Proto je jako výplň možnost zvolit čiré nebo matné sklo. Interiérové dveře s výplní z čirého skla budou velice dobře vymezovat pracovní prostor a hodí se tak nejen do domácnosti, ale také do kanceláří, ordinací nebo nejrůznějších administrativních budov. Naopak interiérové dveře s využitím matného skla dodají prostoru dostatek soukromí a potřebnou intimitu. Stylové podtržení vzhledu dodává možnost použití svislých a vodorovných lišt. Ať už se rozhodnete pro skleněné dveře nebo raději zvolíte plnou výplň, jedno je jisté - skleněné dveře dodají místnostem zvláštní kouzlo, opticky je zvětší a krásně rozjasní. Jejich elegantní akcent propůjčí interiéru moderní ráz a zároveň příjemné oddělení prostoru.

Bezpečnost je samozřejmostí

Skleněné dveře do každého interiéru vnesou nejen světlo, ale také luxusní vzhled. Prosklené interiérové dveře v nadčasovém designu opticky zvětší prostor. Skleněných dveří se rozhodně nemusíte obávat a to ani v případě, že máte doma malé děti. Oproti klasickému sklu vynikají bezpečností a několikanásobně větší pevností. Díky tomu dokáží skvěle čelit i prudšímu zacházení. V případě rozbití se sklo vysype na malé neostré kousky a minimalizuje se tak možnost pořezání. Tvrdý povrch skla je odolný proti poškrábání a snadná údržba je samozřejmostí.