Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Dřevěné nohy

Proč zvolit dřevěné nohy?

Máte jasnou představu o vzhledu vašeho nového stolu? Vidíte desku z masivu doplněnou dřevěnými nohami? Pokud máte problém takový stůl najít, máme pro vás řešení! Objednejte si samostatné podnože ke stolu a sestavte si stůl přesně podle vašeho návrhu. 

Jaké jsou výhody dřevěných nohou ke stolu?

Pokud si zvolíte dřevěné nohy z masivu, pak oceníte nejen jejich perfektní vzhled, ale i jejich dlouhou životnost. Při správné péči jsou totiž nohy z borovicového dřeva velice pevné a díky olejovému nátěru i odolné běžnému používání po mnoho let. O ocelové pláty, které nohy nejen zdobí, ale zajišťují i dlouhotrvající stálost, nemusíte nijak pečovat. Zároveň se ale můžete spolehnout, že stůl se po pár letech nerozklíží a vy nebudete muset častěji dotahovat šrouby či s ním dále manipulovat.

Do jakého interiéru se hodí dřevěné nohy?

Právě proto, že stůl s našimi dřevěnými nohami vydrží mnoho let, při výběru si dejte na čas. Ať už vybíráte nohy pro jídelní stůl nebo velký pracovní stůl, tyto dřevěné podnože nejlépe vyniknou v rustikálním stylu. Pokud však chcete do svého městského bytu či moderního domu přinést dotek přírody, i pro vás bude kombinace masivní dřevěné desky a borovicových nohou vhodná. 

 

 

 
 
1

Dřevěné nohy podle vašich představ

Trend posledních let zní jasně! Pokud v obchodech neseženete přesně ten kus nábytku, který dokonale vystihuje vaši představu, pak si ho vytvořte sami. Nemusí se z vás stát truhláři, pokud si přejete dokonalý stůl s dřevěnými nohami. Stačí si vybrat podnože z masivu a dřevěnou stolní desku u nás. Jejich spojení pak zvládnete s malým počtem nářadí i zkušeností. Díky dřevěným nohám získá váš stůl na výraznosti a v každém prostoru bude přirozeně přitahovat pozornost. Obdivujte při každém delším posezení jedinečnou dřevěnou mapu s nejmenšími obloučky a suky, tak jak to naše příroda vytvářela po celou řadu let. Takový stůl jste si představovali? 

Spojení dřeva a oceli – ideální pro dřevěné nohy ke stolu

Na dřevěné nohy z masivu se můžete spolehnout. Rozhodně se vám během chvíle nerozklíží a nezačnou “vrzat”. Jejich pevnost je pojištěna nejen použitím kvalitního bukového nebo dubového dřeva, ale i ocelovými pláty. Ty mají kromě designové funkce samozřejmě i funkci na stabilitu a pevnost i po mnoha letech každodenního používání. Ani dětské “okopávání” a časté přesouvání nezanechá na stabilitě žádné znaky. Používané masivní dřevo se přirozeně vyznačuje vysokou odolností, ale to nám bylo málo. Dřevěné nohy z masivu jsou ošetřené ekologickým olejem, který udržuje dřevo jako nové. Ten ale stále nechává vyniknout dřevěnou kresbu, takže můžete vy i vaše návštěva obdivovat jemné linky i suky na podnožích z masivu. 

Interiéry, které si zamilují stůl s dřevěnými nohami

Kam umístit DIY stůl s dřevěnými nohami? Aby tak výrazný kousek splnil v interiéru vaše očekávání, má jeho umístění pravidla. Ty doporučujeme dodržovat. Stůl s dřevěnou deskou a masivními nohami s ocelovými pláty se hodí do rustikálního stylu bydlení. Zároveň hezky vynikne v minimalisticky zařízených místnostech (pracovnách i jídelnách) i industriálních otevřených prostech. Jednoduše tam, kde byste si přáli spojit přírodu s městským stylem, tam umístěte stůl z dřevěné desky a nohou s ocelovými pláty. 

Takový stůl se hodí do kuchyně, jídelny ale klidně i do pracovny nebo do menší jednací místnosti ve vaší kanceláři. Krásně doplňuje zelené květiny i mechové obrazy, které jsou teď tak často v moderních společnostech a nenápadně odkazují na ekologický přesah činnosti. Podpořte identitu své značky stolem, který zaujme. Masivní dřevo patří k udržitelným možnostem při výběru vybavení kanceláří. Ukažte svůj postoj k přírodě i kreativitu, která je pro růst každého podnikání zásadní, pomocí DIY stolu s dřevěnými nohami. Je to jednoduchý a nenásilný způsob, jak se mohou vaše kanceláře odlišit a vaši zákazníci si je zapamatují po prvním jednání.

SEART, odborníci na dřevo 

Firmy SEART vznikla jako malá dílna a postupem času se vypracovala na velkého výrobce a dodavatele stolů, lavic, nábytku a dalších kousků z masivního dřeva a oceli. Jsme odborníci na jejich zpracování, proto si můžeme být jisti, že s nákupem budete spokojeni. Abychom si ohlídali kvalitu až k předání nového nábytku z masivu, doručujeme naše zboží vlastní dopravou. Tu mají naši zákazníci zdarma. Nakupte si nábytek, který budete používat dlouhá léta u truhlářů, kteří mají své řemeslo v ruce.

 

-->