Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Dřevěné TV stolky do obývacího pokoje

Televizní stolky, základ obývacího pokoje?

Televizní stolky se staly hlavním ústředním bodem celého obývacího pokoje, takže s největší pravděpodobností chceme, aby tohle prostředí bylo obklopeno co nejkvalitnějším a nejpraktičnějším televizním stolkem. Proto firma Seart nabízí širokou škálu televizních stolků, které jsou navrženy tak, aby vaše televize, DVD přehrávače, herní konzole dostaly bezpečné místo a vy, abyste si užili pohodlný zážitek ze sledování vašeho oblíbeného filmu. Hledáte-li TV stolek větších rozměrů či raději něco kompaktnějšího, máme pro vás nábytek, který vyhovuje vašemu televizoru i vašim požadavkům.

Jaké Tv stolky u nás najdete?

Naše Tv stolky jsou nejen s klasickým designem, ale také s moderním. Stanou se perfektní volbou pro moderní nebo tradiční obytné prostory a dodají vašemu kompletnímu vybavení elegantní vzhled. Najdete zde široký sortiment Tv stolků z dubu, borovice a smrku, které jsou dokonale zhotovené našimi šikovnými truhláři. Tato kolekce samozřejmě nezahrnuje pouze tradiční nábytek, ale i bílý Tv stolek pro moderní městské byty a nádhernou kombinaci dřeva a kovu, která je především vhodná pro průmyslový styl. Veškeré Tv stolky z naší nabídky se vyznačují svou velmi vysokou kvalitou a poctivým zpracováním. Zárukou dlouhodobé životnosti bude použitý materiál, dlouholeté zkušenosti našich truhlářů a kované rukojeti. Mimo to je celá tato kolekce vytvořená s ohledem na moderní design. Dokonale jej dokážete mísit s ostatním masivním a moderním nábytkem.

Co dalšího můžete potřebovat do obývacího pokoje?

Prohlédněte si naše další možné vybavení, které vytvoří dokonalý obývací pokoj. Například velmi oblíbeným a zároveň netradičním kusem nábytku do obývacího pokoje může být zrcadlo, které rádo opticky zvětší prostor, nebo krásné a nadčasové vitríny, které lze umístit v těsné blízkosti s Tv stolkem a vytvořit tak originální obývací stěnu.

 
 
Víme, že TV stolek je velmi důležitým kusem nábytku, proto Vám nabízíme masivní a robustní, dřevěné skříňky pod televizor. V naší nabídce máme moderní TV stolky, v rustikálním i retro stylu, i ty staře působící, které dodají našim interiérům jedinečný charakter.
1

DŘEVĚNÝ TV STOLEK - JAKÝ VYBRAT?

TV stolek je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v obývacím pokoji. Stojí za to vybrat takový TV stolek, aby byl nejen praktický, ale také estetický. Naše nabídka zahrnuje TV stolky z různých druhů dřeva: borovice, buku a smrku. Nabízíme také širokou škálu povrchových úprav: olejovaných, voskovaných a lakovaných skříní v různých barvách.

DŘEVĚNÝ TV STOLEK - BÍLÝ, RUSTIKÁLNÍ NEBO MODERNÍ?

Nezapomeňte, že TV stolek by měl odpovídat stylu, do kterého ladíte váš obývací pokoj. Pro milovníky rustikálního stylu nabízíme TV stolky s masivní konstrukcí, zdobené kováním a stylovými úchyty. Do interiéru v retro stylu jsou ideální skříňky s charakteristickými úchyty a jemnými řezbami. Moderní TV stolek je ideální do interiéru v minimalistickém stylu. Zajímavým řešením je bílý TV stolek, který je ideální do interiéru v rustikálním stylu. Pro odvážnější doporučujeme TV stolky v industriálním stylu. Nábytek v industriálním stylu je vyroben ze dřeva a kovu.

KVALITA DŘEVĚNÝCH TV STOLKŮ

Dřevěné TV stolky v naší nabídce se vyznačují tou nejvyšší kvalitou. Jsou vyrobeny z masivního dřeva s mimořádnou péčí. Výběr kvalitního dřeva zaručuje, že náš nábytek bude používánb mnoho let. Kromě toho bude jejich nadčasový design vždy v módě. 

Na co bychom si měli dát pozor při výběru Tv stolku?

Záleží nejen na stylu a barvě TV stolku. Při výběru je třeba zvážit několik kritérií. Za prvé, současné skříně TV jsou obecně poměrně nízké. Výšku skříně byste však měli ověřit porovnáním s výškou pohovky nebo gauče. Jde o to, abyste mohli při sezení na pohovce pohodlně sledovat televizi s hlavou před sebou. Příliš vysoká skříň nás bude nutit zvedat hlavu, příliš nízká nás bude nutit neustále se ohýbat. Dalším důležitým faktorem je velikost televizoru. Malá a elegantní obrazovka se ztratí, když ji umístíte na velkou, masivní dřevěnou skříňkuTV, a naopak: velký televizor bude vypadat groteskně na elegantní, malé skříňce. Zvažme také, jak je to s osvětlením vedle televizoru. K dispozici jsou skříně TV s podsvícením LED. Takové řešení vypadá velmi působivě a je také pohodlné, protože se již nemusíme starat o montáž dalšího podsvícení skříně. Analyzujme, kolik zařízení TV vlastníme. Někdy se někdo rozhodne pro minimalistický stolekTV a později zjistí, že nemá kam umístit set-top box, dvd přehrávač a domácí kino. Pokud chcete mít všechny tyto položky na jednom místě, měli byste zvážit, zda je možné je zabudovat do skříně TV, o kterou máte zájem. Nakonec se ujistěte, že skříň TV je z masivního dřeva nebo má alespoň dřevěná čela. Vysoce kvalitní dřevo, odborně ošetřené a řádně dokončené, je zárukou vynikajícího vzhledu a dlouhé životnosti nábytku, který kupujeme. Pokud byl náš dřevěný nábytek natřen barvou, ujistěte se, že byly použity ekologické barvy, vosky nebo oleje. Zjistěte, jak bylo dřevo ošetřeno a jak o něj pečovat - různé druhy dřeva a povrchových úprav vyžadují různé zacházení.

-->