Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Sprchové hlavice

JAK DOKÁŽE I SPRCHOVÁ HLAVICE DODAT ELEGANCI V KOUPELNĚ?

Sprchová hlavice je nepostradatelnou součástí každé sprchové baterie. Výrobky, které najdete na e-shopu SEART.cz, s řadí mezi neotřelé designové návrhy. Takovou sprchovou hlavici v běžném obchodě nenajdete. Vytvořte si v koupelně atmosféru luxusních lázní a užívejte si každou sprchu. Zlatá sprchová hlavice je armatura, která dodá každé koupelně ve vintage či staromódním stylu ihned nádech královského bydlení. Černé sprchové hlavice se zase skvěle vyjímají v minimalistických koupelnách či loftových bytech.  

JAKÉ JSOU VÝHODY NAŠICH SPRCHOVÝCH HLAVIC?

Černá sprcha, ať už ta s menším průměrem nebo dešťová sprcha, je prvek, který lze použít v každé koupelně v lehce elegantním stylu. Naše modely obsahují sprchovou hlavici s bohatým zdobením, která si získá srdce milovníků rustikálního stylu. I na chatě si totiž můžete užít pomalé ráno s dlouhou a příjemnou sprchou. Ačkoliv sprchové hlavice vypadají jako z let minulých, na jejich funkčnosti jsme pracovali právě teď. Nechybí tak moderní pohled na údržbu a životnost. Mezi návrhy jsou modely vybavené systémem Anti-Calc, který zabraňuje usazování vodního kamene. 

PROČ NAKOUPIT U NÁS?

Nabízené dešťové sprchy jsou vybaveny kulovým kloubem, takže úhel proudu vody lze nastavit podle vašich představ. Retro horní sprcha a sprchová hlavice ve stejném stylu se stanou klenotem každé koupelny.

 

 
 
1

Stylové sprchové hlavice – zbytečnost, nebo nutnost?

Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci koupelny, pak věříme, že to se stylem a detaily myslíte vážně! Při procházení nabídky e-shopů nejspíš zjistíte, že nabídka je opravdu široká a vybere si i ten nejnáročnější zákazník. Naše stylová vintage nabídka uspokojí právě ty zákazníky, kteří mají jasnou představu o své nové koupelně. Líbí se vám styl vintage, historický nebo zvažujete proměnit vaši koupelnu v industriální či minimalistický prostor pro relaxaci? Pak si jistě vyberete v naší nabídce zlatých či černých baterií a sprchových hlavic. 

A k naší hlavní otázce. Je lpění na detailech v koupelně zbytečnost, nebo nutnost? Koupelnové prostory jsou ve většině domácností celkem malé, proto při vybavování a vytváření atmosféry nelze zcela spoléhat na velké dekorativní prvky. Jsou to právě detaily, které z obyčejné koupelny dělají relaxační oázu. Tak věnujte dostatek času nejen výběru materiálů skříněk, ale především baterii a sprchové hlavici. To je to, na co se budete vy i vaši hosté dívat každý den!

Užijte si sprchu jako v dešti – dešťové sprchové hlavice

Milujete sprchování? Z každodenní běžné činnosti lze pouhou sprchovou hlavicí vytvořit moment plné relaxace a úlevy. Jak na to? Veškerou práci můžete nechat na dešťové sprchové hlavici. Ta má široký průměr a mnoho malých trysek, které jsou schopné napodobit pocit jemného letního deště u vás ve sprše. Dešťové sprchové hlavice jsou připevněné ve sprše napevno a celkem vysoko. Právě tak, aby pocit dešťových kapek byl co nejreálnější. Pokud si chcete sprchování ještě více užít, doporučujeme do sprchy zavěsit několik větviček eukaliptu. Ten se vlivem teplé vody a páry příjemně rozvoní a vydrží vám hezký i několik týdnů. 

Systém anti-calc v našich sprchových hlavicích

Máte doma tvrdou vodu nebo si ještě pamatujete, jak jste museli často čistit jednotlivé trysky ve sprchové hlavici a stejně se za pár dní znovu zanesli? Pak pro vás máme řešení, které najdete ve většině našich sprchových hlavic i vodovodních baterií. Tím řešením je systém anti-calc, který průběžně zabraňuje usazování vodního kamene a znečišťování trysek i celého prostoru sprchových hlavic. Díky tomu nemusíte příliš často čistit a odstraňovat vodní kámen ani v domácnostech, ve kterých se kámen nachází ve velké míře. Nejčastěji to poznáte ve varných konvicích. Systém anti-calc oceníte nejen ve sprchových hlavicích, ale i těch širších sprchových hlavicích s dešťovým efektem a především také ve vodovodních bateriích, kde vodní kámen dělá velkou neplechu v úsporném perlátoru.

SEART.cz výrobce kvalitních a stylových sprchových hlavic

Využijte nákupu baterií a sprchových hlavic v koupelně pouze od jednoho dodavatele. Získáte nejen dopravu zdarma, ale především ušetříte čas i čekání na dopravce. V jedné zásilce vám přijde vše do koupelny a ve vysoké kvalitě. V SEART.cz pracujeme především s kvalitní mosazí, kterou využíváme při výrobě baterií a produktů s vysokými nároky na odolnost, pevnost a trvanlivost. Ani o trvanlivost barevného nátěru a úprav nemusíte mít obavy, protože pracujeme s vysoce kvalitními barvami a baterie i sprchové hlavice prochází dlouhou zkouškou, než výrobky nabízíme našim zákazníkům. Vyberte si sprchové hlavice od kvalitního dodavatele, na kterého se můžete zcela spolehnout. Stylové, pečlivě zpracované hlavice do sprchy s detaily, které vás potěší každý den po mnoho a mnoho let. Udělejte si radost kvalitním sprchovým vybavením v koupelně.