Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Funkční a stylové nábytkové kolečka

Jak vypadají stylová nábytková kolečka?

Chcete něčím výrazným obohatit svůj interiér? Žijete v domácnosti, kde často přesouváte nábytek a hodila by se vám pomoc? Pak se podívejte na naše stylová nábytková kolečka. Jsou z kovu, masivně zpracovaná a lze je připevnit ke každému kusu nábytku z masivního dřeva. Nábytková kolečka v různých průměrech vás okouzlí nejen svým neobvyklým designem, ale i funkčností, kterou přinesou do vašeho domova.

Z čeho vyrábíme nábytková kolečka?

Pojezdová nábytková kolečka vyrábíme z kvalitní oceli pro vysokou pevnost a odolnost. Kolečka lze připevnit ke komodám, truhlám, skříním, stolům i konferenčním stolkům. Snadno tak změníte dispozice pokoje nebo přizpůsobíte prostor větší nebo menší skupině hostů. Ocelové nábytkové kolečko můžete koupit v mnoha designech i průměrech, proto volte na míru přesně tomu kusu nábytku, který si přejete udělat pojízdným. 

Do jakého interiéru se tato nábytková kolečka hodí?

Pojízdná nábytková kolečka se díky svému specifickému designu nehodí do každého bytu. Pokud přemýšlíte nad zakomponováním tak netypického interiérového doplňku, máme pro vás malou nápovědu ohledně stylů: kolečka a pojízdné kusy nábytku nejčastěji zapadnou do loftových bytů. Jejich surovost obnažených cihel a vysokých stropů přirozeně sedí s ocelovými kolečky. Zakomponujete do svého domova i vy netradiční ale funkční doplněk – pojízdná nábytková kolečka?

 

 
 
1

Nábytková kolečka do vašeho interiéru

Využijte možnosti snadného přemisťování menších kusů nábytku – konferenční stolek při větší návštěvě či komoda, která se může uhnout při rodinné oslavě pomůžou s prostorem v menších i velkých domácnostech. Pojízdná kolečka ve stylu vintage, loftových bytů či industriálního designu si zamiluje každý, kdo hledá něco nového a výjimečného. Originální úpravu nábytku z masivního dřeva zvládne každý trochu zručný člověk. 

Co všechno uvezou nábytková kolečka?

Pojezdová nábytková kolečka můžete připevnit na mnoho různých kusů nábytku. Od menších truhel, nočních a konferenčních stolků až po komody či velké jídelní stoly. Různé průměry i zpracování nábytkových koleček vám umožní široký výběr nejen po funkční stránce, ale i po otázce designu. 

Kolečka z kvalitní oceli unesou váhu nákladu a díky pevnosti a skvělému provedení se ani při pravidelném přesunu nábytku nijak nerozklíží. Různé průměry pojízdných koleček můžete přizpůsobit zvolenému nábytku – ty výraznější budou vypadat skvěle na komodách či televizních stolcích, na které je v interiéru dán velký důraz. 

Všechna pojízdná kolečka si můžete koupit po jednotlivých kusech. Prodáváme různé modely koleček, například ta, která se otáčí v rozsahu 360 stupňů, díky čemuž lze snadno manévrovat i s větším nábytkem.

Odvážný design – nábytková kolečka v obývacím pokoji

Nebojíte se šokovat a chcete v domácnosti nějakou velkou změnu? Pak doplňte stylový loftový interiér kapkou industriálního stylu právě nábytkovými kolečky. Kombinace oceli a masivního dřeva použitého na nábytku je dokonalou symbiózou přírodních zdrojů. Ocelová kolečka u nás najdete jednodušší i ty se složitějším provedením. Pro obě varianty ale platí snadná instalace a pevnost nejen materiálu, ale i připevnění ke dřevěnému nábytku.

SEART.cz váš výrobce stylového nábytku

Pokud hledáte vybavení do industriálního stylu, podívejte se do dalších kategorií na e-shopu SEART.cz. Najdete zde ručně vyráběný nábytek z masivu – stoly, postele i komody. Neobyčejné doplňky a řešení do domácností, jako jsou třeba posuvné dveře či 3D kovové obrazy. Všechny výrobky jsou ruční práce a od začátku do konce je vše pod dohledem zkušených truhlářů a odborníků na zpracování litiny, oceli a dalších kovů. Vše na e-shopu SEART.cz nakoupíte s dopravou zdarma. Vyberte si nábytková kolečka podle svých představ a přineste do své domácnosti funkčnost i neobvyklý styl při jedné objednávce.