Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Minimalistické, loftové nebo industriální háky

Jak výrazné mohou být věšákové háky?

Užitečné věšákové háky patří do každé domácnosti. Do té stylové však vybírejte litinové věšákové háky z e-shopu SEART.cz! Tak malý doplněk dokáže nejen perfektně uspořádat a udržovat pořádek v malé chodbě, kuchyni či šatně, ale při správném výběru se také na první pohled ukáže váš cit pro detail a vybraný vkus. Nenechte se odbýt a vyberte do své domácnosti takové věšákové háky, které podpoří celkový styl interiéru a ještě zaujmou každého hosta. Na výběr máte opravdu mnoho produktů, tak se do toho pusťte!

Z čeho vyrábíme kvalitní věšákové háky?

Věšákové háky vyrábíme z litiny a to hned z několika důvodů. Litinové věšáky jsou velice odolné času i velké zátěži, materiál je to pevný a opravdu trvalý. Zároveň nám při výrobě dovoluje i to nejjemnější zdobení a lze ho doplnit i keramickými detaily, které s barvou litiny vypadají skvěle. Věšákové háky mají být především funkční a proto je materiál a jejich bezchybná výroba tím hlavním kritériem pro dlouhou životnost bez starostí. 

Kde najdete velký výběr věšákových háků?

Velký výběr věšákových háků z litiny najdete na našem e-shopu SEART.cz. Nejrůznější styly, velikosti, počet háků i otočné věšáky na vás čekají i s veškerým příslušenstvím k montáži. Vyberte si rustikální věšákové háky, minimalistické, loftové nebo historicky vypadající interiérové háčky, které vám pomohou s organizací domácnosti.

 
 
Stylové věšákové háčky z oceli
2

Věšákové háky patří do každé místnosti

Zdá se vám, že na stylu či použitém materiálu věšákových háků nezáleží? Nenechte se mýlit! O celkovém interiéru rozhodují právě takové drobnosti jako “neviditelné” háky. Pokud vyberete do rustikálně zařízeného prostoru moderní věšákové háky, všimne si jich každý. A pokud do toho samého prostoru zvolíte stylové háky s detailním zpracováním, také si jich všimne každý. Tak v jakém případě chcete vidět svůj domov? 

Praktičnost se věšákovým hákům nedá upřít! Své uplatnění najdou na chodbě, v kuchyni, ve špízi i skládku, stejně tak v koupelně či ložnici. Zavěsit se totiž dá téměř vše a rázem prostor vypadá uklizenější. A to je sen snad každého, ne? 

Jak vybrat ty správné věšákové háky?

Věšákové háky vybírejte nejen podle stylu. Při výběru vám může pomoci i velikost – při předpokladu, že na věšák budou patřit zimní kabáty či klobouky, či počet háků a jejich možnost otáčení. Takovou funkci oceníte především v chodbě početné domácnosti, kdy se během ročních období střídá i počet svršků, které je třeba uklidit. 

Volit můžete i podle tloušťky věšákového háku. Do menších prostor, například do spíží či kuchyně na zavěšení utěrek a zástěr vám budou stačit menší a subtilnější háky. Ty skvěle poslouží, zapadnou do rustikálního stylu kuchyně ale nebudou zbytečně strhávat pozornost ve chvíli, kdy se mají hosté soustředit zcela na něco jiného. 

Vybrat věšákové háky z naší nabídky SEART.cz vám jistě pár minut zabere. Najdete u nás totiž opravdu širokou nabídku zdobených, jednoduchých, mohutných i subtilních věšákových háků všech druhů. Dejte si dostatek času a nespěchejte.

Materiály na věšákové háky

Věšákové háky z litiny, které nabízíme, patří k těm nejodolnějším. Materiál je zvolen tak, aby odolával nejen velké zátěži, ale i zubu času, který se do jiných materiálů může snadno opřít. Litina je navíc vhodná i na jemné zdobení věšákových háků. U dekorativnějších produktů můžete najít i keramické doplňky, které přináší barevnost. 

Díky odolným materiálům si můžete být jisti, že i jemné točité věšákové háky unesou tíhu velkého zimního kabátu. Háky nejrůznějších stylů – rustikální, jednoduché, městské, historické, vintage i speciální například se zvířecí hlavou či pro milovníky vín vás nadchnou!

Věšákové háky od výrobce SEART.cz

V SEART.cz se jako výrobci zaměřujeme na zpracování masivního dřeva a oceli v kvalitní nábytek a doplňky. Právě díky práci s těmito přírodními materiály jsme otevřeli další potenciál na trhu a to s věšákovými háky a dalšími doplňky a drobnosti z kovů, litiny či oceli. Chtěli jsme, aby si naši zákazníci mohli vybrat vše v jednom stylu na jednom místě a u osvědčeného výrobce. Nakupujte naše výrobky přímo u nás a ušetřete čas i peníze. Věšákové háky z litiny jsou v té nejvyšší kvalitě jak materiálu, tak i zpracování. Jako odborníci víme, jak s materiály pracovat a díky tomu je můžeme zdobit jemnými motivy a zároveň zabezpečit tu nejvyšší možnou nosnost i u tenkých věšáků. Spolehněte se na SEART a vybírejte tam, kde můžete vybrat vše do domácnosti.

 

-->