Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Funkční litinové ocelové mřížky

Jsou ventilační mřížky důležité?

Ventilační mřížka, ten poslední krok při instalaci ventilace v domácnosti, který je ale jediný vidět. Vyplatí se investovat čas při výběru mřížky nebo stačí sáhnout po té první plastové? Pokud jste při zařizování interiéru dbali i na ty nejmenší detaily, jistě se ptát ani nemusíme. Litinové ventilační mřížky s různou velikostí i barvou doladí vaši domácnost či restauraci nebo hotel a atmosféra bude dokonalá.  

Jak vybrat ventilační mřížku?

Vzhledem k tomu, že ventilační mřížka je především funkční zařízení do bytu, pak samozřejmě musí odpovídat hlavním aspektům: velikost, tvar, velikost sítě a kvalitní 

materiál. Nezapomínejte však na estetický potenciál a vyberte litinovou ocelovou mřížku, na které je vidět detailní práce a promyšlený design. Kulatý tvar může být doplněn o přírodní tvary vnitřní sítě s jemným zdobením po krajích. Najdete u nás i jednoduché obdélníkové či čtvercové ventilační mřížky, které zdobí jen díky použití kvalitních materiálů a pečlivého zpracování. Ale pokud hledáte něco výrazného, pak v nabídce hledejte ventilační mřížku medieval, která vypadá jako ze starého hradu. 

Jaké funkce mají ventilační mřížky v domácnosti?

Ventilační mřížky potkáte nejen v domácnostech, ale i v restauracích, hotelích, penzionech či dalších podnicích. Všude, kde ve stěnách prochází nějaká vzduchotechnika, tam jsou mřížky. Ty ukončují a zahlazují často nevzhlednou instalaci. Kromě ryze funkční stránky ale mají i tu estetickou. Vyberte si ventilační mřížku podle svého stylu a věřte, že se vám v interiéru bude dokonce i líbit.

 

 
 
Ventilační mřížky mohou být i ozdobou! Malý detail dokáže zázraky, tak si vyberte mřížku ve vintage designu.
1

Ventilační mřížky – první, co vidíte 

Investujete do vzduchotechniky v domácnosti? Pak hledejte takovou ventilační mřížku, která bude odpovídat stylu vašeho domova a nespokojte se s prvním řešením. Stylové a zároveň velice kvalitní mřížky najdete na našem e-shopu a hned několik. Ventilační mřížky z litiny se i přes svůj masivnější vzhled snadno instalují a není s nimi po jejich namontování žádná další práce. Díky kvalitním materiálům jsou odolné a pokud s nimi budete muset manipulovat po dlouhé době od instalace, překvapí vás, jak snadno to půjde. 

Ventilační mřížky u nás najdete kulaté, obdélníkové či čtvercového tvaru. Stylově se nejčastěji zaměřujeme na rustikální, který hezky sedí s nábytkem z masivu a kovovými doplňky. 

Jaké materiály na ventilační mřížky? 

My v SEART.cz vyrábíme ventilační mřížky, které jsou odolné, stálé tvarem i barvou a navíc i stylové. Nejčastěji využíváme litinu, ta splňuje vysoké nároky na odolnost a další aspekty, které jsou pro nás zásadní. 

Stylové ventilační mřížky

Funkční stránka ventilačních mřížek ale nemusí zastiňovat tu dekorativní. Právě naopak! Ventilační mřížku si můžete vybrat z mnoha variant, stylů i barev. Poměrně masivní zpracování z litiny nerozporuje ani jemnějším detailům a zdobení, které vydrží mnoho a mnoho let, stejně jako zvolená barevnost. Ventilační mřížky můžete vybírat v rustikálním či historickém stylu. Najdete u nás ale i klasické jednoduché tvary čtverce a obdélníky s různou hustotou sítě. 

Dbejte na detaily a zvolte si takovou ventilační mřížku, za kterou se nebudete muset stydět nebo ji náročně schovávat. 

SEART.cz – výrobce litinových ventilačních mřížek

Jako výrobce nábytku z masivu jsme během chvíle zjistili, že je třeba pracovat i s kovými doplňky, ať už do nábytku nebo jako dekorace k dřevu. Proto jsme začali s odbornou prací v kovy, litinou a ocelí. Díky zkušenostem víme, jak správně s těmito materiály zacházet a co vše si při jejich dekoraci či dalším zpracování můžeme dovolit. Díky tomu vždy kupujete jen to nejlepší a přímo od výrobce.

 

 

-->