Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Stropní uchycení

Co jsou to stropní uchycení?

Stropní vodicí lišty pro posuvné dveře jsou řešením, které se nejčastěji používá v případě, že máte výklenky s nestandardním uspořádáním. Tyto konstrukce vyžadují použití systémů, které zaručují alespoň částečnou roztažnost dveřních křídel. Jednou z možností jsou také stropní vodicí lišty, které jsou ideální pro uspořádání další šatní skříně nebo pro snahu atraktivně a překvapivě oddělit jednotlivé zóny v bytě. 

Proč zvolit tento systém dveří?

Průchozí stropní systémy jsou vynikající alternativou k příčkám, protože díky použití zarážek zůstává jedna část v pevné poloze. Stropní vodicí lišty pro průchozí posuvné dveře jsou kováním, které je důležité i z vizuálního hlediska. Dokážou dokonale podtrhnout charakter interiéru, ve kterém jsou umístěny, a ještě více podtrhnout krásu celé stavby. Při rozhodování o instalaci posuvného systému stojí za to zvážit výběr stylově vhodného běhounu, protože zvolený model upoutá pozornost a zvýší estetickou hodnotu bytu. 

Jaká je životnost?

Nejvyšší kvalita výrobků uspokojí i ty nejnáročnější uživatele a mimořádná preciznost výroby potěší každého perfekcionistu. Pevnost komponentů, z nichž se běhoun skládá, zase zaručuje jeho dlouhodobé a bezpečné používání.

 
 
1
-->