Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

PODNOŽE, NOHY KE STOLU ČI K LAVICI

Jaký bude váš nový stůl? Přesně takový, jaký si přejete! Máme pro vás široký výběr kovových i dřevěných podnoží k jakékoliv stolní desce. Rustikální, venkovský, industriální, jemný i minimalistický styl stolu podtrhnou nohy, které můžete u nás nakupovat na jednotlivé kusy. Vybírejte nejen ze stylů, ale i různých výšek. Nohy k jídelnímu i pracovnímu stolu mohou změnit vzhled celé místnosti, vybírejte pečlivě!

Nábytkové nohy se mohou zdát jako maličkost, ale přesto často hrají v celkové kompozici opravdu důležitou roli. Výběr takových detailů by proto měl být uvážlivý a promyšlený, a to především  z hlediska stylistických předpokladů při zařizování interiéru.

 

 
 
Vyberte si stylové podnože vašeho dalšího projektu – DIY stůl. Široký výběr a možnost nákupu po jednom kusu.
1

Kolem stolu se často točí celý rodinný svět. Společné snídaně a nedělní obědy, příprava do školy i dlouhé noční hovory se odehrávají nad velkým stolem. A proto chápeme, že ho chcete přesně podle svých představ! Pokud jste se rozhodli si stůl vyrobit, máme pro vás velký výběr kovových podnoží a dřevěných nohou k jídelnímu stolu. Stejně tak si můžete vybrat nohy ke konferenčnímu stolku či nábytku

Správně zvolené podnože mohou vytvářet celkovou atmosféru v místnosti. Chcete, aby byl stůl dominantním prvkem? Nebo aby dokresloval zvolený styl a nestrhával na sebe pozornost? Podle toho vyberte podnože! Dřevěné s kovovými detaily musí být ze své podstaty masivnější, ale mezi kovovými máte mnohem větší možnosti. Slabší a subtilnější nohy se hodí více do jednoduše zařízeného domova oproti tomu masivní podnože s ostrými hranami vyniknou v industriálním stylu. 

Ocelové podnože u nás najdete ve 2 barevných variantách. Černou klasiku doplňuje surová ocel ošetřená pouze průhledným lakem. Tyto barvy skvěle doplňují přírodní dřevěné desky a nijak neruší jemnou kresbu letopočtů. 

Spojte se na svůj DIY projekt s těmi, kteří pracují s kvalitními materiály a poskytnou vám vše podstatné. Podnože si u nás můžete zakoupit jednotlivě a vše vám dopravíme zdarma. Nenechte se odradit a jděte si za svým vysněným stolem.