Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

PODNOŽE, NOHY KE STOLU ČI K LAVICI

V jakém stylu nabízíme podnože?

Jaký bude váš nový stůl? Přesně takový, jaký si přejete! Máme pro vás široký výběr kovových i dřevěných podnoží k jakékoliv stolní desce. Rustikální, venkovský, industriální, jemný i minimalistický styl stolu podtrhnou nohy, které můžete u nás nakupovat na jednotlivé kusy. Vybírejte nejen ze stylů, ale i různých výšek. Nohy k jídelnímu i pracovnímu stolu mohou změnit vzhled celé místnosti, vybírejte pečlivě!

Jak vybrat podnož?

Správně zvolené podnože mohou vytvářet celkovou atmosféru v místnosti. Chcete, aby byl stůl dominantním prvkem? Nebo aby dokresloval zvolený styl a nestrhával na sebe pozornost? Podle toho vyberte podnože! Dřevěné s kovovými detaily musí být ze své podstaty masivnější, ale mezi kovovými máte mnohem větší možnosti. Slabší a subtilnější nohy se hodí více do jednoduše zařízeného domova oproti tomu masivní podnože s ostrými hranami vyniknou v industriálním stylu. Kolem stolu se často točí celý rodinný svět. Společné snídaně a nedělní obědy, příprava do školy i dlouhé noční hovory se odehrávají nad velkým stolem. A proto chápeme, že ho chcete přesně podle svých představ! Pokud jste se rozhodli si stůl vyrobit, máme pro vás velký výběr kovových podnoží a dřevěných nohou k jídelnímu stolu. Stejně tak si můžete vybrat nohy ke konferenčnímu stolku či nábytku

Jaké podnože nabízíme?

Ocelové podnože u nás najdete ve 2 barevných variantách. Černou klasiku doplňuje surová ocel ošetřená pouze průhledným lakem. Tyto barvy skvěle doplňují přírodní dřevěné desky a nijak neruší jemnou kresbu letopočtů. Spojte se na svůj DIY projekt s těmi, kteří pracují s kvalitními materiály a poskytnou vám vše podstatné. Podnože si u nás můžete zakoupit jednotlivě a vše vám dopravíme zdarma. Nenechte se odradit a jděte si za svým vysněným stolem.

 

 
 
Vyberte si stylové podnože vašeho dalšího projektu – DIY stůl. Široký výběr a možnost nákupu po jednom kusu.
1

Nábytkové nohy - k čemu se hodí?

Pomocí kovových nebo ocelových stolových nohou si můžete stůl nebo celou pracovní plochu zařídit sami. Stačí přišroubovat nohy k dřevěné desce a vytvoříte tak průmyslový nebo starý pracovní stůl, případně i rýsovací stůl pro tvorbu výkresů a návrhů. Kromě nábytkových noh pro stoly a psací stoly (vysoké nohy) nabízíme také nízké nábytkové nohy, ze kterých můžeme sestavit zajímavě vypadající taburety, lavice, konferenční stolky nebo noční stolky. Takový nábytek dokonale zapadá do stylu loft, který využívá kombinaci kovu, dřeva a skla. Kovové nohy se hodí například i do kaváren a restaurací, kde s propojením s dřevem a dnes moderními pokojovými kytkami vytvoří útulné prostředí. Samozřejmě se dají využít v zasedacích místnostech, díky své neobyčejnosti podnože působí vždy neotřele a zajímavě. Další výhodou kovových podnoží je, že působí v prostoru vzdušně, ale zároveň je to prvek,  který může spojovat všechny vaše místnosti. Pokud zvolíte jeden typ podnoží do všech místností, docílíte tak celistvého vzhledu vaší domácnosti a zároveň bude vlastnit kus nábytku, který vám poslouží opravdu dlouho a můžete ho do budoucna kombinovat s jinými deskami.

Nohy ke stolu - které vybrat?

Nabízíme širokou škálu stolových nohou, jako jsou nízké a vysoké nohy ve tvaru X, které používají silnou plochou tyč se střídavě vyvrtanými otvory pro snadné připevnění k desce stolu, nohy ve tvaru A, jednoduché nohy, idylické sady stolových nohou, idylické sady lavicových nohou, dvojité tyčové nohy, ocelové nohy s rohem nebo čtvercové podnože stolů. Ideální je v prvé řadě myslet na velikost vašeho prostoru a také na tvar desky, kterou chcete podepřít. Nabízíme nejen různé druhy podnoží, ale i různé velikosti ( výšky ), které můžete přizpůsobit váš interiér. Díky nižším podnožím můžete vytvořit pro příklad lavici či konferenční stolek. V nabídce si také můžete vybrat mezi plochými podnožemi a oválnými. Ploché podnože mají tu výhodu, že váha dřevěné desky je více rozložena a tím pádem bude stůl stabilnější.

Kovové nohy - jak se vyrábějí?

Všechny naše nábytkové nohy vyrábíme ručně tradičními postupy s podporou nových technologií. Díky tomu je každá stolová noha a podnož jedinečná a propracovaná do nejmenších detailů. K výrobě používáme odolné materiály, jako je litina a ocel. To zajišťuje výjimečnou odolnost a trvanlivost výrobků v kategorii nábytkových nohou. Všechny nohy jsou pěkně opracované a impregnované, takže vám budou sloužit mnoho let. Každá naše podnož je vyrobena ručně a s dlouholetou praxí .Dbáme na kvalitu našich výrobků a zároveň sledujeme trendy a moderní design. Není nic lepšího než propojení kvalitního řemesla s moderním designem.

Jaké výrobky se hodí ke kovovým nohám?

Máte rádi nábytkové doplňky ve starém stylu? Nebo snad dekorace a staré předměty, které dodají vašim pokojům retro nádech? V našem dobře zásobeném obchodě nabízíme nejen rustikální kliky a nábytkové knoflíky, ale také spoustu dalších nádherných předmětů, které vyrábíme ručně starými postupy! Sortiment zahrnuje mimo jiné stolové nohy, které můžete připevnit k desce stolu a uspořádat si tak stůl svých snů. Pokud si komponenty zakoupíte samostatně, můžete popustit uzdu své fantazii a kreativitě a sami si vytvořit kus nábytku přesně podle svých potřeb. 

 

-->