Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Pojezdy pro dvojité překrývací dveře

Pro co jsou určeny?

Vodicí lišty pro posuvné dveře jsou systémy určené také pro speciální úkoly. Výhodou navrhovaného řešení je umístění vodítek v místě, kde je zřejmě technicky nemožné instalovat dveřní křídlo. 

Kde použít systém překrývaných dveří?

Průchozí systémy jsou vynikající volbou, pokud je omezený prostor pro instalaci typického výklopného křídla nebo pokud není možné instalovat standardní skluzavku. Průchozí vedení posuvných dveří umožňuje posun obou křídel současně na jednu nebo druhou stranu. Průchozí dveřní systémy jsou kování, která jsou určena pro funkce technického charakteru. Při jejich výběru však stojí za to zvážit i vizuální aspekty, protože tyto výrobky mohou hrát důležitou roli při uspořádání prostoru. 

Co nabízíme?

V našem obchodě jsou k dispozici odolné a robustní běhouny, svědomitě vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, za atraktivní ceny. To jsou vlastnosti, které odlišují navrhované výrobky od jiných, zdánlivě stejných modelů. Při rozhodování o konkrétním modelu je vhodné vzít v úvahu také styl, ve kterém je skluzavka vyrobena, aby vytvořila ucelenou a atraktivní kompozici.

 
 
1

Kde můžete použít pojezdy pro dvojité překrývací dveře?

Prostor, který můžete přepažit s pojezdy pro dvojité překrývací dveře, může být opravdu velký! Skvěle se tak hodí do velkých loftových bytů či komerčních prostor – kaváren, společenských sálů, restaurací nebo hotelů. Standardní šířka jednoho dveřního panelu je 100 cm, takže u 2 panelů zakryjete rovnou 2 metrovou část ať už v průchodu mezi místnostmi nebo právě v otevřeném prostoru. 

Tyto pojezdy pro dvojité překrývací dveře také mohou řešit problém v menších místnostech, ve kterých není prostor pro klasické dvoukřídlé dveře. V takovém případě lze s dveřmi v interiéru počítat i když se otevřené jen “naskládají” na sebe a nezaberou více než 20 centimetrů v prostoru u stěny. Posuvné dveře mají opravdu velké využití v domácnostech i kancelářích, tak využijte jejich možností.

Jak vybrat pojezdy pro dvojité překrývací dveře?

Široké možnosti u posuvných dveří a pojezdů pro dvojité překrývací dveře vás jistě překvapí i v oblasti estetiky a designu. Pojezdy si můžete vybrat v mnoha stylových variantách a zcela je tak přizpůsobit svému vkusu. Posuvné dveře jsou totiž i osobitým dekorativním kouskem, u kterého jsou ladící pojezdy třešničkou na dortu. Abyste vybrali dobře, doporučujeme se zaměřit na celkový koncept a představu nejen dveří samotných, ale i místnosti a celkovém prostředí domova, kanceláře nebo restaurace. 

Pro rustikální vzhled si jistě vyberete z nabídky výraznějších a zdobenějších ocelových pojezdů pro dvojité překrývací dveře. Vyznavači minimalismu či designu loftových prostor si zamilují jednoduché pojezdy s rovnými liniemi a bez ozdobných nýtů. Své si jistě najdou milovníci vintage stylu a k jejich proskleným posuvným dveřím si vyberou i pojezdy. Tyto dveře okamžitě přilákají pozornost každého, kdo vejde do místnosti. Proto dbejte i na detaily, jakými jsou právě pojezdy pro dvojité překrývací posuvné dveře a věříme, že se svou volbou budete opravdu dlouho spokojeni. 

Co je u pojezdů pro dvojité překrývací dveře nejdůležitější?

U každého kusu nábytku a vybavení do domácnosti je vždy na prvním místě funkčnost a použitelnost. Estetická stránka je samozřejmě důležitá, ale u dveří potřebujeme snadné otevírání a zavírání, dostatek soukromí, které nám přináší a především bezpečnou manipulaci. To vše vám zajišťují kvalitní kovové pojezdy pro dvojité překrývací dveře. Vyrábíme je z oceli a díky zkušenostem a pečlivému procesu jsme schopni z tohoto materiálu dostat to nejlepší. Naše ocelové pojezdy jsou odolné, velice pevné a s dlouho životností. Zároveň zajišťují při správné instalaci bezpečnou manipulaci kýmkoli z rodiny. Těžké masivní desky mohou vyvolávat obavy, ale jeden náš pojezd unese až 130 kg (vždy si přečtěte informace o produktech), proto se nemusíte bát když dveře ovládá například menší dítě. Díky praktických a také ozdobným úchytům bude manipulace snadná a hladká.

Vyberte si pojezdy pro dvojité překrývací dveře u odborníků

Na e-shopu SEART.cz najdete mnoho různých kousků nábytku či dekorací do domácností, ve kterých se dbá nejen na design, ale i na kvalitu materiálů a provedení. Pracujeme výhradně s masivním dřevem a kvalitní ocelí či dalšími kovy. Vyberte si styl (rustikální, minimalismus, loftový, vintage) a snadno najdete stoly, komody, dekorativní kousky na stěnu, postele i DIY potřeby pro váš domov.

 

-->