Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Vkusné a Vintage šrouby a matice

Jak vybrat správné šrouby a matice?

Pokud renovujete starší nábytek z masivu nebo jste se pustili do DIY projektu a vyrábíte vlastní skříň, postel či stůl, možná jste přišli na problém s výběrem těch nejmenších doplňků – šroubů a matic. Moderní a snadno dostupné šrouby totiž nemusí odpovídat vašim představám. Ale na našich stránkách seženete šrouby a matice nejen také, které podpoří rustikální vzhled. Ale i takové, co přesně potřebujete k výrobě vlastního nábytku či dekorací.

Lze koupit i rustikální šrouby a matice?

Ano, na našem e-shopu SEART.cz si snadno vyberete takové šrouby a matice, které odpovídají vašemu vkusu a podpoří výsledný vzhled nábytku i po renovaci. Vintage, rustikální i historický vzhled je stále oblíbený a při výrobě z masivního dřeva by byla škoda takovou přírodní krásu nepodpořit vhodným spojovacím materiálem. Vyberte si počet i různé druhy šroubů, matic, šroubových spojů či truhlářských šroubů. 

Má materiál vliv na kvalitu šroubů a matic?

Samozřejmě! Naše šrouby a matice jsou nejen hezké na pohled, ale především jsou vyrobené z kvalitní oceli aby vydrželi sloužit mnoho let a zároveň byly vhodné například při další renovaci nábytku. Přírodní dřevo, o které se majitelé dobře starají, je totiž téměř nesmrtelné. Tak ho podpořte vhodnými šrouby a dejte mu další život. 

 

 
 
Praktické šrouby a matice ve vintage vzhledu ale v té nejlepší kvalitě!
1

Šrouby a matice jako ze starých časů

Jak si představujete starou truhlu plnou pokladů? Zub času se na ní podepsal, odolala několika pirátským nájezdům a stále střeží svůj poklad. Pro vaše děti nebo pro dokreslení atmosféry v interiéru. Nevhodně zvolené stříbrné moderní šrouby by pak v takové představě jistě vůbec nefungovaly. A my to víme, proto pro vás máme staré, trochu zašlé a rustikální šrouby a matice, které jsou však zcela nové a pevné. 

Pokud jste se pustili do renovace staré skříně nebo jste dětem slíbili pirátský poklad, pak si jistě vyberete šrouby a další téměř neviditelné doplňky právě u nás. Nejrůznější šrouby, matice a spoje jsou připravené na každý projekt, který se vám zrodí v mysli. 

Materiál šroubů a matic, který vydrží

Naše šrouby a matice jsou prověřené! Sami s tímto materiálem denně pracujeme při výrobě nábytku z masivu a dalších doplňků, kterými si krášlíte domovy. Jako nejlepší materiál jsme dlouhodobě vyhodnotili pevnou a vysoce stálou ocel, která odolá věku i nepříznivým podmínkám. Šrouby a matice si můžete vybrat z klasické barvě ocele nebo černém laku, najdete u nás ale i “zrezivělé” šrouby a komponenty pro výrobu truhel, kufrů nebo dalších interiérových dekorací.

Šrouby a matice – detaily dělají celek

Perfektní celek tvoří ty nejmenší detaily, to je všeobecně známá věc. Pokud vás při pohledu na celek nic nechytí za nos, pak se vám podařilo vše sladit a dosáhnout dokonalosti. A takových drobností, jako špatně zvolených šroubů, si všimne opravdu každý. Věřte, že i ten, který se nevěnuje umění a interiérový design ho nezajímá, si všimne zářivě svítících šroubů na vintage komodě s historickými knopkami. 

Zvolte stylově odpovídající rustikální či historické šrouby a matice a mějte jistotu, že vaše dílo je dokonalé. 

Šrouby a matice přímo od výrobce nábytku

My v SEART.cz jsme především truhláři a pracujeme s masivním dřevem. Vyrábíme kvalitní nábytek a sami jsme přišli na potřebu těchto šroubů velmi brzy. Pokud jste začali s vaším vysněným projektem a hledáte ty vhodné šrouby a matice, přímo od výrobce nemůžete sáhnout vedle. Nakupujte po kusech a přesně to, co potřebujete. Neplýtvejte svým časem, penězi ani energií. U nás nakoupíte vše jednoduše, rychle a přesně podle vaší představy.

 

 

-->