Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Pojezdy pro dvoukřídlé dveře

Co jsou to podjezdy pro dvoukřídlé dveře?

Posuvné pojezdy pro dvoukřídlé dveře jsou systémy s obrovským designovým potenciálem. Jedná se o výrobky, které umožňují rozdělit prostorný interiér na menší části a poskytují uživatelům pohodlí a intimitu. 

Jaké jsou výhody?

Pokud ve vašem domě dosud převládaly otevřené prostory, které se časem ukázaly jako nepraktické, jsou skládací systémy vynikající alternativou k nákladným a náročným rekonstrukcím. Vodítka posuvných dveří pro dvoukřídlé dveře jsou výrobky, kterými lze zakrýt široký otvor při zachování jeho původních rozměrů. Takové řešení se osvědčí například pro oddělení jídelního prostoru od obývacího pokoje.

Jaká je naše nabídka?

Nabízené modely dokonale podtrhnou styl interiéru, protože jejich velký výběr umožňuje umístit je do bytu zařízeného v rustikálním, loftovém nebo moderním stylu. Precizní kvalita výroby běhounů potěší každého perfekcionistu a jejich nadprůměrná odolnost je také zárukou dlouhodobého bezporuchového používání.

 
 
1

K čemu lze v interiéru využít pojezdy pro dvoukřídlé dveře dveře?

Posuvné dveře, ať už jednokřídlé nebo dvoukřídlé, udělají v interiéru mnoho parády ale jsou i velice praktickou součástí bydlení párů či rodiny. Dvoukřídlé posuvné dveře zavěšené na stylových pojezdech totiž mohou snadno dočasně rozdělit velký prostor a zároveň nemusíte dělat žádné trvalé stavební úpravy. 

Pojezdy pro dvoukřídlé dveře udrží dvě velké desky posuvných dveří z masivu či jiného odolného materiálu bezpečně ve svých kolejích a vy se tak nemusíte bát ani když s nimi bude manipulovat dítě. Pokud žijete ve velkém průchozím prostoru, můžete se stát, že budete mít během chvíle pocit ztráty soukromí. Posuvné dveře s pojezdy snadno vytvoří vlastní místnost a zároveň možnost se kdykoliv znovu snadno propojit s děním v bytě. Pojezdy pro dvoukřídlé posuvné dveře nejčastěji instalují majitelé velkých loftových bytů. Předchozí způsob obývání prostorů byl zcela odlišný od běžného denního života nových majitelů a tak je třeba vytvořit více možností a zároveň nenarušit kouzlo těchto atmosférou nabitých míst. Posuvné dvoukřídlé dveře s vhodně zvolenými pojezdy skvěle zapadnou a rychle najdou své uplatnění jak po praktické, tak i po estetické stránce.

Jak vybrat pojezdy pro dvoukřídlé posuvné dveře?

Podle čeho vybírat vzhled pojezdů pro vaše nové dvoukřídlé posuvné dveře? Pokud budeme nahlížet pouze na estetickou stránku, tak by kovové pojezdy měli samozřejmě ladit s kolejnicemi a především s dveřmi – vybrat si můžete z dřevěné desky z masivu, různých variant kombinací dřeva a skla, moderními skleněnými dveřmi i kombinací masivního dřeva v ocelovém rámu. Jednoduše lze říci, že si tímto krokem koupíte velkou dekoraci do bytu, proto vybírejte i s ohledem na celkový interiér a stylový koncept. Tyto kovové pojezdy v kombinaci s výraznými dveřmi skvěle doplní rustikální chalupu, loftový či minimalistický byt i dům ve stylu moderního vintage. 

Z čeho jsou vyrobené naše pojezdy pro dvoukřídlé posuvné dveře?

Pojezdy pro dvoukřídlé posuvné dveře vyrábíme z kvalitní oceli. Díky mnohaletým zkušenostem s prací s tímto materiálem víme, jak z oceli udělat pevné, odolné a mnoho a mnoho let funkční pojezdy pro posuvné dveře. Ocelové pojezdy následně můžeme zdobit a tvarovat, ošetřovat dlouhotrvající barvou či dalšími variantami úprav. K pojezdům máme i stejně kvalitní kolejnice pro větší dveře či vícekřídlé posuvné dveře.

SEART.cz – máme vše! I pojezdy pro dvoukřídlé posuvné dveře

Na našem e-shopu najdete vše, pokud hledáte kvalitní nábytek a zařízení do domácnosti. Pracujeme s masivním dřevem a ocelí, jejichž spojení je opravdu trvalé, ale i na pohled velice pěkné. Vyberte si komody či skříně z masivu, stoly, stolní desky a k nim doplňující ocelové nožky, postele či kvalitní posuvné dveře z masivu a k nim veškeré doplňky pro bezpečné používání – ocelové pojezdy pro dvoukřídlé posuvné dveře, kolejnice i ozdobné úchyty. Na kvalitu SEART.cz výrobků se můžete spolehnout, nakupujete totiž přímo u výrobce a od řemeslníků, kteří přesně ví, jak s přírodními materiály pracovat, aby vydržely co nejdéle krásné a sloužili ve vašem domově. Pokud nakoupíte za více než 4 000 Kč, získáte dopravu zdarma a u nás je i možnost za menší poplatek sestavení a instalace produktů přímo u vás.

 

-->